Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 Audi S4 Wykres po modyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako ze siedze w pracy i mam zablokowane zdjecia, to moze niech ktos wpisze cyferki zebym sie tez mogl pobrandzlowac, pliiiiiiiiiiiiiiiis

Opublikowano

440PS 500NM

Opublikowano

a to nie jest przypadkiem ten nasz bialy "klubowy" avant? tez mial blachy SC.

Nie, to jest inna eSa, ta jest czarna w sedanie i juz troszke dluzej jezdzi po czestochowie ;)

Mozna ja nawet spotkac na YT w pewnym ciekawym porownaniu ;)

Opublikowano
:good: ctv Ty powiedz lepiej kiedy w lbl bedzie hamownia :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Witam, jest juz od kilku miesiecy ;)

Opublikowano

4x4?

Opublikowano
  • Autor

oczywiscie :)

Opublikowano

W S4 B8 takie wyniki robi się zmianą kółka kompresora, zmianą wydechu i programu.

Jeśli w tym przypadku zmiana była tylko w programie to ten wynik taki mocno na wyrost.

Ciekawe co to za podzespoły wlozyli firmy AWE :)

Opublikowano

niezły wykresik no no, nie spodziewałem się że uda się wam aż tyle wycisnąć, dobra robota :good:

Opublikowano
  • Autor

AWE dolot, AWE cat back

Opublikowano

Ctv, jaką moc można uzyskać samym programem, nie grzebiąc nic w silniku? 380KM? No i napisz, czy w końcu wymienia się kółko kompresora i pasek. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem ten wyniki jest do uzyskania samym softem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A gdzie jest pomiar (z tej samej hamowni) przed modzeniem?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

stage2 to jaka moc?

te 420PS bardzo ladnie jada...

Opublikowano

bardzo ladnie jedzie...............mowicie jak by kazdy z was jezdzil Veyronem , przeciez to mega zapier................ :rolleyes:

Opublikowano

bardzo ladnie jedzie...............mowicie jak by kazdy z was jezdzil Veyronem , przeciez to mega zapier................ :rolleyes:

tez mam czasem takie wrazenie :rolleyes:

Opublikowano

apetyt rośnie w miare jedzenia?? mi tez starczało 170KM... potem 200... potem 375... a teraz 415 i się zastanawiam czasem co dalej ;):polew:

Opublikowano

S-tronic też daje radę , co nie??

Opublikowano

apetyt rośnie w miare jedzenia?? mi tez starczało 170KM... potem 200... potem 375... a teraz 415 i się zastanawiam czasem co dalej ;):polew:

tylko gdzie ty te wszystkie konie wypuścisz na wybieg :gwizdanie: :decayed:

420PS w S4 na drogę to aż nadto, aczkolwiek warto mieć :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 12:41_________________________________________________pytanie do ctv

weż Ty powiedz co z tym milltekiem do S4 B8, czy rzeczywiście jest tak ujowo spasowany pod to auto, że wystaje w części przedniego tłumika poniżej płaszczyzny podwozia ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.