Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ludziska za spota :good: trochę lipa z tymi fotami wyszła :(

Oj tam Oj tam :decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:24_________________________________________________SEVES + PUCEK na dwa Baty ich ... :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

no..........koledzy naprawdę mi zaimponowaliście - i to na pierwszym zlocie :shocked::notworthy: :notworthy:

wielki szacun :good: :good: - właśnie dostałem sms-a z opisem tego numeru który odwaliliście :polew::good: :good: :good:

ponoć Mario tak zanudzał, że zaczęliście powoli się wszyscy zbierać, na zewnątrz się pożegnaliście i "niby" rozjechaliście w różne strony po czym jak Mario zniknął za zakrętem wszyscy wróciliście i dalej się świetnie bawicie

Mario ucieszony że ma mega zapierdzielacza i wszystkich Was wydymał i jest pierwszy w domciu........................a Wy w sumie dopiero co zamówiliście jedzonko, sączycie piwko i zlotujecie :kox:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________Ps. dajcie znac po powrocie jak się ta druga część zlotu udała :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..........koledzy naprawdę mi zaimponowaliście - i to na pierwszym zlocie :shocked::notworthy: :notworthy:

wielki szacun :good: :good: - właśnie dostałem sms-a z opisem tego numeru który odwaliliście :polew::good: :good: :good:

ponoć Mario tak zanudzał, że zaczęliście powoli się wszyscy zbierać, na zewnątrz się pożegnaliście i "niby" rozjechaliście w różne strony po czym jak Mario zniknął za zakrętem wszyscy wróciliście i dalej się świetnie bawicie

Mario ucieszony że ma mega zapierdzielacza i wszystkich Was wydymał i jest pierwszy w domciu........................a Wy w sumie dopiero co zamówiliście jedzonko, sączycie piwko i zlotujecie :kox:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________Ps. dajcie znac po powrocie jak się ta druga część zlotu udała :polew:

:banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak laski piszczą ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Jutro mam nadzieje widze Was w Gliwicach ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak laski piszczą ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Jutro mam nadzieje widze Was w Gliwicach ... :wink4:

:( f*ck...musiałeś mnie zdołować :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrze do siebie to jakos sie ustosunkuje :D bo chyba jest jeszcze w drodze do domku:p

Hmmm jest szansa że będzie ostatni na forum ??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jak Przemek sie sprezy :P chociaz mysle ze Danielek bedzie predzej :D

:gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jak Przemek sie sprezy :P chociaz mysle ze Danielek bedzie predzej :D

Hmmm DAS IS WYSCIG ... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie...moja żona mi coś wspominała na spocie, że kupiła jakieś piwo... :przebiegly:

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________jak obstawiacie...kto będzie ostatni :gwizdanie:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale zastanawia mnie jeszcze jedna osoba... był temat pomyłki Żony i wejscia do złego A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie: ciekawe czy temat zostal wyjasniony ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ale nie wiem ktory :D [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:06_________________________________________________

no Danielom...tak się driftuje :kox: i opony piszczały :decayed:

Gdyby nie elektronika to juz dawno jestes w barierze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...