Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem ... :gwizdanie: żartowałem :wink4:

też wiem, wiem, że żartowałeś :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________a co mojej bryczki i kombinacji nad mocą...to jakby mi się udało jakieś ładne większe turbulum i większy icek w ładnej cenie złapać, to by się coś pokombinowało :gwizdanie: ale niestety...narazie są inne wydatki :disgust:

:decayed:

Ty nie masz kiedy egr-a wyczyscic i zaslepic a o modach na moc myslisz :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

a na ośce tylko skęcić i "kapęńkę" pociągnąć i już śmigasz boczkiem...zresztą co ja będę mówił "staremu wydze"

i dopoki przod nie lapnie ciagu lecisz jak szmata, przy q pelna kontrola :D

przynajmniej do najbliższego znaku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa... :decayed::polew:

z przed kilku lat :tongue4::decayed:

coś mi świta, coś o czym mówiłeś nie dawno :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________

Wiem wiem ... :gwizdanie: żartowałem :wink4:

też wiem, wiem, że żartowałeś :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________a co mojej bryczki i kombinacji nad mocą...to jakby mi się udało jakieś ładne większe turbulum i większy icek w ładnej cenie złapać, to by się coś pokombinowało :gwizdanie: ale niestety...narazie są inne wydatki :disgust:

:decayed:

Ty nie masz kiedy egr-a wyczyscic i zaslepic a o modach na moc myslisz :polew: :polew: :polew:

słuchaj...teraz mam dwie furmanki...więc jedna może iśc w chwilowy odstój :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj...teraz mam dwie furmanki...więc jedna może iśc w chwilowy odstój :tongue4:

Weź nie pier*ol , kilka dni i juz usprawiedliwienia szukasz :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ponadto przez zimę dostaję "dwie lewe ręce" :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:24_________________________________________________

słuchaj...teraz mam dwie furmanki...więc jedna może iśc w chwilowy odstój :tongue4:

Weź nie pier*ol , kilka dni i juz usprawiedliwienia szukasz :P ?

jak to mówisz...czytaj ze zrozumieniem :gwizdanie:

...teraz mogę sobie pozwolić i poplanować, a tak zawsze było albo ja do roboty albo Ewka do szkoły i auto musi chodzić :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:26_________________________________________________i przez przerwę świąteczną (bo mam wolne) egr zakończy swoje istnienie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ośce tylko skęcić i "kapęńkę" pociągnąć i już śmigasz boczkiem...zresztą co ja będę mówił "staremu wydze"

i dopoki przod nie lapnie ciagu lecisz jak szmata, przy q pelna kontrola :D

przynajmniej do najbliższego znaku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa... :decayed::polew:

z przed kilku lat :tongue4::decayed:

coś mi świta, coś o czym mówiłeś nie dawno :decayed:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ponadto przez zimę dostaję "dwie lewe ręce" :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:24_________________________________________________

słuchaj...teraz mam dwie furmanki...więc jedna może iśc w chwilowy odstój :tongue4:

Weź nie pier*ol , kilka dni i juz usprawiedliwienia szukasz :P ?

jak to mówisz...czytaj ze zrozumieniem :gwizdanie:

...teraz mogę sobie pozwolić i poplanować, a tak zawsze było albo ja do roboty albo Ewka do szkoły i auto musi chodzić :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:26_________________________________________________i przez przerwę świąteczną (bo mam wolne) egr zakończy swoje istnienie :evil:

zrozumialem to jako ze masz 2 to musisz sie nim zajac :P wiec nie cwaniakuj :D

spadam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj...teraz mam dwie furmanki...więc jedna może iśc w chwilowy odstój :tongue4:

Weź nie pier*ol , kilka dni i juz usprawiedliwienia szukasz :P ?

u mnie nie było, że w sobotę se rozbiorę auto :gwizdanie: i coś podłubię :wink4:

Dobra zdupcam bo zaczeliscie przynudzac o autach ... :polew: :polew: :polew:

no dobrze,żeby nie było że o Twoim też nie gadamy, to napiszę ładnego masz leona :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:30_________________________________________________

zrozumialem to jako ze masz 2 to musisz sie nim zajac :P wiec nie cwaniakuj :D

spadam :hi:

w audi muszę poprawić konserwację, bo w nie których miejscach jej brakuje :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdupcam bo zaczeliscie przynudzac o autach ... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo to jakby nie ten temat , nie to forum :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam :hi:

dobranoc :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________

Dobra zdupcam bo zaczeliscie przynudzac o autach ... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo to jakby nie ten temat , nie to forum :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

e tam...przecież to jest forum o kwiatkach :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mario...powiem tak...ze 150 Qcy myślę, że by mi wystarczyło do sprawnego przemieszczania się ze punktu A do punktu B :decayed:

Tylko Ci się tak wydaje :gwizdanie:

Przesiadłem się z 90 kucy na 115 i wydawało się że jest super.Z czasem jednak zaczęło brakować mocy :confused4:

No więc turbo i kolektor z AWX-a, wirus w Dynosofcie i stadko powiększyło się do 158KM. Na początku był ogień :naughty:

A teraz znów czuję że jest mało :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kurw chłopaki wybrałem się do fashion house wczoraj... i tragedia normlanie :rolleyes:

nie gadam już o 2tysiach wydanych :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale o czasie i energii którą całe te zakupy pochłonęły :tongue4:

no i byłem o 22 w domu :embarrassed:

;(

sorki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Seves ja wczoraj byłem w dwóch galeriach u siebie i nie było jak samochodu zaparkować :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Seves ja wczoraj byłem w dwóch galeriach u siebie i nie było jak samochodu zaparkować :kwasny:

rozumiem doskonale :wink4:

w Rybniku to samo..

tam na szczęście na parkingu było sporo miejsca ale nie wiedziałem że tam jest tyle sklepów :decayed:

no i droga jak droga trochę dłużej teraz się wszędzie jeździ tym bardziej że wczoraj za pasażera jechałem i nie swoim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta nie ma też co się dziwić tylko dziwie się że ludzie dopiero przypominają sobie 1-2dni przed nimi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:09_________________________________________________

Święta nie ma też co się dziwić tylko dziwie się że ludzie dopiero przypominają sobie 1-2dni przed nimi :decayed:

Dlatego ja robie zakupy przez neta albo dużo wcześniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...