Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego dnia po udanym spocie spontanicznym, wraz z kilkoma osobami uznaliśmy,że warto organizować spoty w Żorach, gdyż mamy tu lokal który ma spory parking i sporo miejsca w środku żeby pomieścić kilkanaście osób bez żadnych rezerwacji itd. Zawsze mamy możliwość usiąść i pogadać, obsługa nie robi problemów z łączeniem stolików i ławek dla większej wygody. Kto chce, może zamówić dobre żarełko lub wypić ciepłą kawę, herbatę czy czekolade, co kto woli. W sezonie letnim czynny jest zewnętrzny ogródek z grillem

:wink:

CZWARTEK godzina 19.

biglogorozdzielczopulpi.jpg

Mapka dojazdu do Szałasu: (klik i się powiększy)

Imageshack - mapkaszaas.jpg

Na mapce po nazwach ulic fajnie widać gdzie od Rybnika, Pszczyny, Katowic, Wisły trzeba jechać by dotrzeć do Szałasu.

Adres :Katowicka 10 44-240 Żory

Link do strony: Zajazd Szałas Żory, smażalnia ryb Żory

Jest tam Menu więc można się przygotować :)

Pozdrawiam

Edytowane przez danielom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

haa...będę pierwszy :decayed:

no i ładniee...Prezesie :naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:53_________________________________________________no i że jako pierwszy wpis "dałem" to stawiam flachę :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha

i ja też dzięki za pierwszego spota żorskiego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie spoty to ja lubie :good: jest ciepło, jedzonko i przyjemna atmosfera w gronie fajnych ludzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie spoty to ja lubie :good: jest ciepło, jedzonko i przyjemna atmosfera w gronie fajnych ludzi :good:

no toś teraz pojechoł Hammer :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki również za spocik :notworthy::good:

punkt za przejście od słów do czynów :oklaski:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 21:28_________________________________________________

Wątek przyklejony :wink4:

:good:

też na tą okioliczność wpadnij kiedy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też na tą okioliczność wpadnij kiedy :wink4:

Kurcze już się tyle razy wybierałem w waszą stronę na spota i zawsze mi coś wyskoczy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój lakal :polew: :polew: :tongue4: jestem za :naughty: zebych was tam niewidzoł jutro na obiedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek przyklejony :wink4:

Dziekujemy i zapraszamy do nas :)

Nie obiecuję ale jak wydziaram trochę czasu to z chęcią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też na tą okioliczność wpadnij kiedy :wink4:

Kurcze już się tyle razy wybierałem w waszą stronę na spota i zawsze mi coś wyskoczy :confused4:

spoko luz :wink4: ,miejscówka szybka do zlokalizowania i przy głównej drodze :good: ,więc dojazd i odjazd szybki i prosty[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 21:38_________________________________________________

Mój lakal :polew: :polew: :tongue4: jestem za :naughty: zebych was tam niewidzoł jutro na obiedzie :decayed:

toś się nie chwalił ,że knajpka Twoja .................będziemy mieli zniżki jako klub :decayed::kox::naughty:????????

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie od czasu do czasu zawitam.... dojazd z knurkowa elegancki... :naughty: a i chętnie sie coś zje ciepłego...tym bardziej że czwartek jeszcze wolny od zlotów ... :kox::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota :wink4:

jeżeli tylko będę mieć taka możliwość zawitam(niestety środy/czwartki w tych godz. na treningu jestem)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:00_________________________________________________

Takie spoty to ja lubie :good: jest ciepło, jedzonko i przyjemna atmosfera w gronie fajnych ludzi :good:

no toś teraz pojechoł Hammer :rolleyes:

a ni :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielom - 2 sprawy mam

1. Brawo za wzięcie spraw w swoje ręce i organizację zlocików w kolejnym mieście :good:

2. Jeżeli wątek ma być podwieszony i być informacyjnym dla wszystkich to popraw proszę wszystkie błędy żeby wiochy nie było :wink4:

Ps. no i też wpadnę od czasu do czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie, no to we czwartek biorę wolne :decayed:

no to zapraszamy :wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________to znaczy Mirku o błędy stylistyczne chodzi typu....ą, ę, ó, ł... :mysli: itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielom - 2 sprawy mam

1. Brawo za wzięcie spraw w swoje ręce i organizację zlocików w kolejnym mieście :good:

2. Jeżeli wątek ma być podwieszony i być informacyjnym dla wszystkich to popraw proszę wszystkie błędy żeby wiochy nie było :wink4:

Ps. no i też wpadnę od czasu do czasu :)

1.Dzięki :good:

2. Oj tam pare polskich znaków, zrobione :)

ad P.S zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...