Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Hammer - a Tobie te drzwi pomalowali? . Mówiłem Ci mniej czyść, bo lakier zetrzesz :decayed: Mogli Ci od razu całość z 2 razy prze lakierować miałbyś więcej czyszczenia :grin:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

Hammer na 320 za dużo roboty i jakieś 1500 nie moje :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

A tak to wiesz 312 przód i na tył 288 :wink:

Jakie drzwi... Kuna nie pij... Ja się nie czepiam że gównem auto myjesz :decayed:

Jakie dużo roboty i jakie 1500 jeszcze mało wiesz...

312 nie hamuje bo jest dalej ten h*jowy zacisk co przy 288..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

No poszła plotka że Ci drzwi lakierują - Całe auto, nosz kurdę nie wiedziałem że tak szybko lakier Ci od czyszczenia zszedł. To już wiem czemu na spoty teraz nie jeździsz, bo podkład nie chce się tak błyszczeć :grin:

Wiem, wiem że zacisk kijowy. Ale chciałem po taniości pojechać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po taniosci sie nie da niestety.

:wink:

Jak chcesz to Ci zestaw 320/288 zalatwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer a tak po za tym dobry Ludwik nie jest zły :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

Arturoo, ja mam nowe tarcze prawie, jak się zjadą to będziemy myśleli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poszła plotka że Ci drzwi lakierują - Całe auto, nosz kurdę nie wiedziałem że tak szybko lakier Ci od czyszczenia zszedł. To już wiem czemu na spoty teraz nie jeździsz, bo podkład nie chce się tak błyszczeć :grin:

No popatrz był dwa razy na spocie i kozaka zgrywa :grin: raz to specjalnie po kluczyki do radia przyjechał a drugi raz bo nie padało :polew: a auto tak pucuje bo chce mieć tak ładne jak Twoja 80siatka bo później chce za auto 85tys dostać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze zawsze idzie sprzedać ;)

btw ide nyny rano o 5:30 pobudka , :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, kurde nie napinaj się tak że przyjechałem po klucze. Jedynie po co jeżdżę to tylko po to aby dobrze zjeść :grin: Nie no żartuje, ale jedzonko pierwsza klasa. Za tydzień spróbuje tego szaszłyka :naughty: Ale nie sądziłem że kiełbasa, bułka i ogórek mogą tak dobrze smakować :whistling:

Po za tym, zawsze jest u was miło i wesoło - więc będę przyjeżdżał jak tylko będę miał możliwość (patrz co tydzień) A i dzięki za wytłumaczenie że sprej i suszarka nie działa. Ci z VagŚląsk dalej myślą że to sprawdzony sposób :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, kurde nie napinaj się tak że przyjechałem po klucze. Jedynie po co jeżdżę to tylko po to aby dobrze zjeść :grin: Nie no żartuje, ale jedzonko pierwsza klasa. Za tydzień spróbuje tego szaszłyka :naughty: Ale nie sądziłem że kiełbasa, bułka i ogórek mogą tak dobrze smakować :whistling:

Po za tym, zawsze jest u was miło i wesoło - więc będę przyjeżdżał jak tylko będę miał możliwość (patrz co tydzień) A i dzięki za wytłumaczenie że sprej i suszarka nie działa. Ci z VagŚląsk dalej myślą że to sprawdzony sposób :kox:

Dość głupot, idź spać i do czwartku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, kurde nie napinaj się tak że przyjechałem po klucze. Jedynie po co jeżdżę to tylko po to aby dobrze zjeść :grin: Nie no żartuje, ale jedzonko pierwsza klasa. Za tydzień spróbuje tego szaszłyka :naughty: Ale nie sądziłem że kiełbasa, bułka i ogórek mogą tak dobrze smakować :whistling:

Po za tym, zawsze jest u was miło i wesoło - więc będę przyjeżdżał jak tylko będę miał możliwość (patrz co tydzień) A i dzięki za wytłumaczenie że sprej i suszarka nie działa. Ci z VagŚląsk dalej myślą że to sprawdzony sposób :kox:

Dość głupot, idź spać i do czwartku :wink:

Amen ...;)

---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ----------

btw ide nyny rano o 5:30 pobudka , :hi:

Ja też :hi:

Dzwoń do mnie bo moge przyspać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

a właśnie...Kuna...stałeś dziś w lasku co się na kwk "Borynia" jedzie, koło 8.45, bo nawet rzekłbym, że to Twoje autko:wink: b6 sedan, 17" i czarne szyby i ten dziwny kolor:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny na jutro na wypad do zoo do opola bo sie z moja wybieramy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny na jutro na wypad do zoo do opola bo sie z moja wybieramy ????

Lepsze zoo masz w Ostravie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...