Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

pamiętajmy...Arturowi jest potrzebna mocna, żeby nie powiedzieć curvnie mocna felga :decayed:

taa ................ by lecąc bokiem w łuku w koleinach się nie pokrzywiła :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tjiaa...żeby nie powiedzieć na dwóch kołach :decayed:

nie no żartowałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

pamiętajmy...Arturowi jest potrzebna mocna, żeby nie powiedzieć curvnie mocna felga :decayed:

taa ................ by lecąc bokiem w łuku w koleinach się nie pokrzywiła :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tjiaa...żeby nie powiedzieć na dwóch kołach :decayed:

nie no żartowałem :wink4:

ale wiesz co w tym wszystkim jest dobre, to to, że moja żonka już mi nie mówi, że "szaleje za kółkiem" :wink4:

bije pokłony :notworthy: , że uświadomiłeś ją, że można szybciej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: spoko luz ,czego się nie robi dla kumpli :polew: :polew: :polew:

no baa... :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________tak weszłem na wagę po świętach i nie jest źle...4kg więcej :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam kupił 2 lata temau takie ori 18 ode mnie ( przywiozłem na nich moje B7 ) z tego co wiem to szuka teraz 19 więc zagadaj do niego bo felunek ori i pewny :wink4:

thx za info ,przegapiłem posta :embarrassed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam kupił 2 lata temau takie ori 18 ode mnie ( przywiozłem na nich moje B7 ) z tego co wiem to szuka teraz 19 więc zagadaj do niego bo felunek ori i pewny :wink4:

thx za info ,przegapiłem posta :embarrassed:

:decayed:

tylko jednego, ja czasem się zastanawiam czy ja umię czytać i czy widzę :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi umknął :polew:

lepiej się przyznaj... jaki manewr robiłeś jak jechałeś autem tzn. wyprzedzanie, slalom itp :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi starego zostały chyba ze 2 albo 3 dni :disgust:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:15_________________________________________________trzymam na śnieg by na deskę gdzieś wyskoczyć na kilka dni :slina::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś mam pierwszy z ostatnich czterech, ale i tak jutro muszę jechać na kopalnie :disgust: po bony żywnościowe :) zdać ciuchy do pralni i odebrać wyprane :wink4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:17_________________________________________________

to mi starego zostały chyba ze 2 albo 3 dni :disgust:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:15_________________________________________________trzymam na śnieg by na deskę gdzieś wyskoczyć na kilka dni :slina::decayed::wink4:

na deskę to ja mogę skoczyć, ale tylko klozetową, na inną się nie piszę :decayed::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na deskę to ja mogę skoczyć, ale tylko klozetową, na inną się nie piszę :decayed::naughty:

nie mów hop :gwizdanie:

Pucek też nie jeździł i jeździ :decayed::naughty::kox:

tylko kurna :gwizdanie: ............................śnieg by się przydał byś się mógł nauczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na deskę to ja mogę skoczyć, ale tylko klozetową, na inną się nie piszę :decayed::naughty:

nie mów hop :gwizdanie:

Pucek też nie jeździł i jeździ :decayed::naughty::kox:

tylko kurna :gwizdanie: ............................śnieg by się przydał byś się mógł nauczyć :polew:

ojjj...nie :no: ja miałem narty na nogach i pod zaparkowanym autem wylądowałem, więc ja...nie piszę się na to :decayed::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to były narty :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:, na desce byś przeskoczył przeszkodę :naughty::wink4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________albo ominął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to były narty :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:, na desce byś przeskoczył przeszkodę :naughty::wink4:

oojjj...chyba mnie nie lubisz, bo mi źle życzysz :polew: :polew:

narazie podziękuję... :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:26_________________________________________________a tak z ciekawości...Artur o której kończysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...