Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Smieszny temat ale mam wrazenie jak by mi cos ucieklo po 6 miechach od chipsowania. Robilem w dynosoft w marcu.

Nie wiem czy to wrazenie i przyzwyczajenie ale widzialem przyrost po wirusie a teraz tak troche jak bym odczuwal serie.

Tez tak macie.

katalizator ma 220 tys. a moze tylko odczucie i szukam dziury w calym

pozdrawiam

Opublikowano

Może coś siadło :) albo pewnie się przyzwyczaiłes. Jak tam felgi? :)

Opublikowano

przesiadź sie na miesiąc do padła jakiegos :wink4:

Opublikowano

Też obstawiałbym, że się przyzwyczaiłeś. :wink4:

Opublikowano

polecam poloneza, CC albo innego wynalazka ponizej 50 KM :good:

Odrazu sie uzdrowisz :kox:

Opublikowano

Nie nie MAGIC to czas na BRD i FMIC

Opublikowano

Nie nie MAGIC to czas na BRD i FMIC

tia za miesiac będzie to samo :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Nie nie MAGIC to czas na BRD i FMIC

tia za miesiac będzie to samo :polew: :polew: :polew:

To moze od razu kupie GT-Ra i zrobie mu z 800 kucy :tongue4:

A nie wierzylem jak pisali ci co juz mieli wirus ze bedzie malo po pewnym czasie.

potrzebny przeskok nie o 30km tylko o 60 to odczuje roznice.

Czas na 3,0 TDI

Opublikowano

zrob logi zeby rozwiac swoje watpliwosci

Opublikowano

Witam

Smieszny temat ale mam wrazenie jak by mi cos ucieklo po 6 miechach od chipsowania. Robilem w dynosoft w marcu.

Nie wiem czy to wrazenie i przyzwyczajenie ale widzialem przyrost po wirusie a teraz tak troche jak bym odczuwal serie.

Tez tak macie.

katalizator ma 220 tys. a moze tylko odczucie i szukam dziury w calym

pozdrawiam

a co to , chips to lek na niesmiertelnosc mechaniki ... ?

jak najbardziej ma prawo sie cos zepsuc , uszkodzic , stad moga wlasnie wynikac braki w mocy ...

poza tym im strasze auto , wiecej km na karku tym sprawnosc mechaniczna spada ....

Opublikowano
  • Autor

zrob logi zeby rozwiac swoje watpliwosci

Podpowiedz jakie.

Opublikowano

też mam wrażenie że przyzwyczaiłeś się , najlepiej było by wsiąść w taki sam samochód i sprawdzić czy rzeczywiście coś padło :) ewentualnie hamownia i test

Opublikowano

Od momentu pierwszego programu mam ten sam problem.

Jak go rozwiązuje ?

Otóż jak już ,,wyczuje że konie gdzieś uciekły " to przez jakiś czas nie pozwalam sobie na radość z jazdy , po jakimś czasie sprawdzam czy wróciły - i okazuje się że wróciły.

Opublikowano

mi też wydawało się że po jakimś czasie po czopku auto stawało się wolniejsze, ale wyleczyła mnie przejażdżka seryjnym afn'em kolegi :) konie żyją i mają się dobrze, tylko apetyt na więcej rośnie z każdym km :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

miałem b5 1z 90 KM chip na 130 a teraz avf 131-chip na 180KM i zawsze to samo wrażenie po jakiś czasie-,,na początku chyba chodził lepiej :mysli: '' więc myślę że i u ciebie jest podobnie

Opublikowano

Też robiłem mody u Wojtka i jakiś miesiąc temu miałem ten sam problem co ty, auto straciło parę koni :kwasny: Okazało się po wizycie na hamowni że nic nie znikło tylko moje 4 litery się przyzwyczaiły teraz pora na fmic-a to będzie spokój na parę miechów.

Opublikowano

Też robiłem mody u Wojtka i jakiś miesiąc temu miałem ten sam problem co ty, auto straciło parę koni :kwasny: Okazało się po wizycie na hamowni że nic nie znikło tylko moje 4 litery się przyzwyczaiły teraz pora na fmic-a to będzie spokój na parę miechów.

FMIC nie daje mocy :naughty: FMIC stabilzuje ta moc którą masz

z powietrza mocy nie uzykasz wiec chyba tłumaczyć dalej nie musze

Opublikowano

Wg. mnie sie mylisz zimniejsze powietrze=wiecej tlenu do spalenia paliwa=wieksza moc

Opublikowano

Wg. mnie sie mylisz zimniejsze powietrze=wiecej tlenu do spalenia paliwa=wieksza moc

sprawdziłes to czy teoretyzujesz :gwizdanie: po FMICu masz przyrost może 5km w najlpeszym przypadku. diesel moc bierze z układu paliwowego nie z powietrza, załuz do seryjnego FMIC, zwiekszy sie LAG a nie moc :wink4: u siebie przerobiłem kazdy wariant[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 14:28_________________________________________________Z zimniejszym powietrzem zgadza sie, ale to wpływa na trzymanie mocy jaką dysponuje samochód, bo jak wiesz latem diesel puchnie

Opublikowano

fmic to taki mod gdzie nie odczuwasz przyrostu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.