Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] ALH na koksie, proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie jestem tu nowy i chcialbym sie przywitac :hi:

Mam Skode i auto bardzo dobrze jedzie ale dla wszystkiego chcialbym poprosic o analize :evil:

PS. OB juz opanowalem

Ile to moze miec PS i NM patrzac na to ze logi robione w 4 osoby ?

Dynamiczne:

001- http://postimage.org/image/wszi6ka3j/

004-010 http://postimage.org/image/5tx2l3wxn/

008-011 http://postimage.org/image/xohqxeyp5/

Opublikowano

Mod jak mod... nic mu nie brakuje...

Nastepnym razem poprosze logi pojedynczo i wszystkie dynamiczne.

Co do PS i Nm... proponuje użyc hamowni.

Opublikowano

Ile to moze miec PS i NM patrzac na to ze logi robione w 4 osoby ?

Cześć kolego, nie mierzyłeś na hamowni, to czas najwyższy. Tylko tak zweryfikujesz opcję softu i tym podobne.

Opublikowano

mogles chociaz k-powerem zrobic,ale widac ze calkiem zwawo przyspiesza

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie jestem tu nowy i chcialbym sie przywitac :hi:

Mam Skode i auto bardzo dobrze jedzie ale dla wszystkiego chcialbym poprosic o analize :evil:

PS. OB juz opanowalem

Ile to moze miec PS i NM patrzac na to ze logi robione w 4 osoby ?

Dynamiczne:

001- http://postimage.org/image/wszi6ka3j/

004-010 http://postimage.org/image/5tx2l3wxn/

008-011 http://postimage.org/image/xohqxeyp5/

Mod jest kiepskiej jakosci ....

Opublikowano

twoja ocena nie wiele lepsza ... przynajmniej wysilił byś się powiedzieć o mapie N75, określanie mianem kiepskiej modyfikacji nie obejmuje nie dopracowania jednej mapy a wielu wiec co tam jeszcze jest kiepskie spanky? proszę podaj jakąś konkretną odpowiedz :)

pokazać tunerowi moda którego sam zrobił kiedyś tam i co powie: mod kiepski, kto ci to robił, weź to wywal bo szkoda auta na takie wynalazki itp, a na koniec ale to ty robiłeś :rolleyes: taki żarcik z życia wzięty :)

Opublikowano
  • Autor

Witam bardzo serdecznie jestem tu nowy i chcialbym sie przywitac :hi:

Mam Skode i auto bardzo dobrze jedzie ale dla wszystkiego chcialbym poprosic o analize :evil:

PS. OB juz opanowalem

Ile to moze miec PS i NM patrzac na to ze logi robione w 4 osoby ?

Dynamiczne:

001- http://postimage.org/image/wszi6ka3j/

004-010 http://postimage.org/image/5tx2l3wxn/

008-011 http://postimage.org/image/xohqxeyp5/

Mod jest kiepskiej jakosci ....

boost opanowalem ale nie mam po tym zabiegu logow :) sa na innym kompie, co Ci sie jeszcze nie podoba?:)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:47_________________________________________________

mogles chociaz k-powerem zrobic,ale widac ze calkiem zwawo przyspiesza

myslalem nad tym ale poki nie znam masy to nie chcialem robic sobie nadziei ;)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:49_________________________________________________

twoja ocena nie wiele lepsza ... przynajmniej wysilił byś się powiedzieć o mapie N75, określanie mianem kiepskiej modyfikacji nie obejmuje nie dopracowania jednej mapy a wielu wiec co tam jeszcze jest kiepskie spanky? proszę podaj jakąś konkretną odpowiedz :)

pokazać tunerowi moda którego sam zrobił kiedyś tam i co powie: mod kiepski, kto ci to robił, weź to wywal bo szkoda auta na takie wynalazki itp, a na koniec ale to ty robiłeś :rolleyes: taki żarcik z życia wzięty :)

:good:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:49_________________________________________________

Ile to moze miec PS i NM patrzac na to ze logi robione w 4 osoby ?

Cześć kolego, nie mierzyłeś na hamowni, to czas najwyższy. Tylko tak zweryfikujesz opcję softu i tym podobne.

myslalem o dynomecie ale teraz pogoda nie pozwala :evil:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:50_________________________________________________

Mod jak mod... nic mu nie brakuje...

Nastepnym razem poprosze logi pojedynczo i wszystkie dynamiczne.

Co do PS i Nm... proponuje użyc hamowni.

:good:

Opublikowano

określanie mianem kiepskiej modyfikacji nie obejmuje nie dopracowania jednej mapy

wszystko zalezy od efektu - jesli "kierownik" jest zadowolony - nie ma przeciwskazan do tego typu modyfikacji (po zniwelowaniu overboosta)

dosyc wysoko pociagniety ogranicznik Nm czuc na plecach - jedyny mankament widoczny w logach - mocno podkrecony "pump tension" za ktorym nie poszedl "Injection beginning" - ale tu na pewno wpływ miała jazda próbna i czesciowo logi ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.