Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona


hutch1

Rekomendowane odpowiedzi

dawaj jakieś świeże zdjęcia żebym mógł ponarzekać że nic przy niuńce nie robisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał chwile to zrobię kilka aktualnych zdjęć albo znajdę bo na kompie ostatnie foty z zeszłego sezonu gdzieś mam. Tym czasem małe spy foto z trasy na wakacje 2016 :wink:

DSC_0619.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nad planami dalszej rozbudowy to ile się będziesz zastanawiał ? :decayed:

szukaj siedzeń od rs4 a ja zabiorę twoje recaro bo już Ci się pewnie znudziło :whistling: :kox:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany rozbudowy wychodzą raczej spontanicznie jak coś się trafi i są wolne środki ;) teraz mój główny plan to budowa domu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęście już zakończyłem budowę domu i budynku gospodarczego (czytaj następnego garażu gdzie mogę się grzebać :decayed:) i nie wiem czy chciałbym to przechodzić jeszcze raz, masakra z tymi wykonawcami i urzędami :facepalm: do wiosny mam trochę czasu na grzebanie przy samochodzie bo potem trzeba w końcu za ogród się zabrać, a wczoraj właśnie rozliczyłem podatek i moje wymarzone recarosy poszły się j...ć :rant: 5k trzeba oddać do państwowej kabzy :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku ciane dalej z tematem ale w same fundamenty poszło mi w tamtym roku 50k gdzie jeszcze reszta... pocieszam się tym ze jak będzie nowy dom/garaż to może i nowe auto wpadnie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku cisne dalej z tematem ale w same fundamenty poszło mi w tamtym roku 50k gdzie jeszcze reszta... pocieszam się tym ze jak będzie nowy dom/garaż to może i nowe auto wpadnie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę Cię załamywać ale ja już wpompowałam koło 800k i jeszcze wnętrza nie skończyłem :kox: a autko jakie w planach ? coś do rzeźbienia ? cztery kółka na grillu ? ja jak skończę swego to żony Q5 na tapetę wchodzi, już trochę do niej dodałem, ale jeszcze dużo można dołożyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załamujesz [emoji3] znam realia i niestety wszystko kosztuje tak jak przy aucie. Po głowie chodzi mi A6 Avant, bardzo fajnym autem jest też Volvo V90 ale to dalekie plany [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V nie XC [emoji6]
e5b80a7d7d5e177039d4bb1c74c37f28.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops:no faktycznie he he, tak z rozpędu pomyślałem właśnie o xc bo kiedyś w planach był na tapecie, ale dzięki audi przeżyłem z rodzinką wypadek to już chyba dożywotnio zostanę z tą marką

4BSiDFO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ! Szczęście ze nic się poważnego nikomu nie stało. U mnie w rodzinie audi jest od dawna pierwszy był model 100 z 89 r z 2.3 pod maska. Potem jeszcze chyba takie dwa polifty potem już 80 B4, A4 B5 i teraz B7 [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widać tego na zdjęciu ale samochód jest wygięty w łuk, fotele zbliżyły się do siebie o jakieś 10cm uderzenie przy mojej prędkości 80 km/h, a tamtego koło 30, zapomniał popatrzeć czy nikt nie jedzie jak wyjeżdżał z bocznej drogi :rant: a najlepsze jest to że trafiłem w przerwę między betonową kapliczką o dużym drzewem, odstęp tak trochę więcej niż na szerokość drzwi ... było minęło ... i teraz twierdzę że Audi jest pancerne

w rodzince to dopiero ja zapoczątkowałem Audi, najpierw B5 potem B7 z powyższego zdjęcia, następna identyczna obecna, no i Q5 bo Żona tylko w wysokich gustuje, wcześniej dostała swoją wymarzoną Rav4 ale jak wsiadła do Q5 to już nie wysiadła :decayed: i toyota przestała być wymarzona :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi to marka sama w sobie pod każdym względem. Temat nam sporo pływa trzeba się spotkać i pogadać z tego co widzę na pewno tematów nie zabraknie [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widać tego na zdjęciu ale samochód jest wygięty w łuk, fotele zbliżyły się do siebie o jakieś 10mm...

Współczuję kolego, widać po drzwiach pasażera że auto złamane, kapliczka jeśli nie z betonu to się rozsypie ale jeśli wpadł byś na drzewo, nie pisał byś tego postu teraz...
Oby wszystko zakończyło się pomyślnie i nie było urazów po wypadku [emoji106]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hutch1 napisał:

Audi to marka sama w sobie pod każdym względem. Temat nam sporo pływa trzeba się spotkać i pogadać z tego co widzę na pewno tematów nie zabraknie emoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

od dawna kombinuję jak tu się do Ciebie wybrać :decayed:, ale fakt wracajmy do tematu ... nie myślałeś o 19" ? ładnie siedzi więc dodały by zadzioru do wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że myślałem ale sporo jeżdżę a drogi w okolicy jeszcze nie są najlepsze i komfort znacznie spadnie :kwasny: a jak mam uważać żeby nie przeciąć opony lub pogiąć felgi to wole 18" które jeszcze wyglądają ale nie boją się gorszej drogi :grin: Co do przyjazdu to powiedz Żonie, że w Wa-wie jest fajny sklep z torebkami to jeszcze w ten weekend będziesz jechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...