Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona


hutch1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o felgę to będę miał okazje przymierzyć czarny mat bo kolega mam na sprzedanie z oponami 225/45/18 Hankook wzór to chyba od rs-a z zewnątrz to tylko ramka od grila jest w czarnym połysku tylko, że ona jest z tworzywa które jest w kolorze a nie malowana. Tak przy przy okazji z racji tego, że i tak mam zderzak przedni do wymiany to czy jest sens z inwestowaniem w rs-a i od razu drugie pytanie jeżeli tak to poza wymianą grila trzeba będzie coś modzić z przodu i czy tylny zderzak też trzeba by wymienić żeby miało to ręce i nogi ? Nakładki już oglądałem ale to temat jeszcze nie na teraz :) (kasa) Szyberek jest zwykły tak mi się wydaje bo solar to ten z bateriami tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rs zderzak chyba jest szerszy i trzeba zmieniać błotniki?

grill tez nie pasuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie założysz zderzaków RS4 do normlanych (łącznie z S4). inna jest szerokość nadkoli, i zderzak inaczej jest zakończony (szerszy). żeby to zrobić musiałbyś zmienić przednie błotniki oraz wycinać i wspawać tylne błotniki.

Z RS4 to masz inny grill który trzeba delikatnie przerobić aby pasował.

Co do malowania to w dzisiejszych czasach pomalowac można praktycznie wszystko, kwestia ceny i uczciwości lakiernika co do uzytych materiałów. Tak czy siak grill kupuj a nie maluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to będzie grubsza sprawa więc zostanę przy tym co jest :) za to doinwestujemy w coś innego :) Planów jest dużo aby tylko środków i wytrwałości wystarczyło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hofele ma zderzak przedni a`la Rs4 co pasuje do seryjnej budy... popatrz poszukaj... no i wypisz na pierwszej stronie planowane mody, wypas w autku masz konkretny więc rezania masz dużo mniej niż reszta ;)... czekamy na liste modów planowanych...

może tak program + hamulce z s4 albo rs4

+ wydech miletka masz do 3.0 TDi co brzmisuper... i wówczas masz spokojnie 300km/600Nm... sprawdź koniecznie wtryski w jakim są stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta audiczka była jakiś czas temu na otomoto i miała ramki klubowe..ale nie widziałem jej tutaj i nikt jej nie pokazywał na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zderzakiem sam nie wiem musiałbym zobaczyć jak wygląda ten ala rs, program pewnie się pojawi a jak program to i hamulce będzie mus założyć najpewniej z S4 bo to auto nawet teraz prowokuje do szybszej jazdy a wiadomo że Q przyspiesza i jeździ zacnie ale hamuje raczej nie adekwatnie w serii.

Listę planowanych modów może ogarnę niebawem :gwizdanie: i jak dam rade to opiszę wyposażenie.

ta audiczka była jakiś czas temu na otomoto i miała ramki klubowe..ale nie widziałem jej tutaj i nikt jej nie pokazywał na forum..

Jak oglądałem audi to myślę sobie ramka jest klubowa=klubowicz=bardzo ciekawe i zadbane auto a tu zonk. Koleś powiedział że tak tylko sobie zamówił i czasami czytał forum. Swoją drogą to jak zmieniałem blachy to pękły mi 2 zaczepy i muszę sobie zamówić bo póki co to zwykła czarna jest.

Tak w ogóle to mam pytanie bo nie wiem czy to auto jest na forum ale często przejeżdżam przez Legionowo i już kilka razy widziałem tam takie auto jak moje bynajmniej mijając wydawało się łudząco podobne blaszki miało WL :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto :) do pełni szcześcia brakuje według mojego gustu pakietu chrom :) ale jest piękna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM była tylko w 2.0 220KM oraz limitowana S4 DTM 4.2 344KM zadnych klekotów.

wersja amerykansko-polska... tył USA, ale czy z przodu nie powinien miec tez odblasków z boku :-)

ktoś bardzo intensywanie tą kiera krecił taka wypucowana tyci... no i dziwne wersje są na USA - skóra i bez grzania d*py oraz xenon bez sprysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :good: Ma szyber lub solar? :mysli:

Jeżeli ciemna szybka to solar to mam solara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :good: Ma szyber lub solar? :mysli:

Jeżeli ciemna szybka to solar to mam solara :)

odcień nie ma nic do tego, w solarze tak jak widać są cienkie druciki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar schładza wnętrze na postoju :> a zwykły nie :confused4: tu jest zasadnicza różnica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...