Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona


hutch1

Rekomendowane odpowiedzi

Solar schładza wnętrze na postoju :> a zwykły nie :confused4: tu jest zasadnicza różnica :gwizdanie:

tylko ze jemu chodzi o wylgad a nie zastosowanie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam webasto więc jak coś też mogę schłodzić ba a nawet zagrzać :) na postoju i bez solara :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie slyszalem zeby webasto chlodzilo auto :mysli: na lodziach napewno sa takie instalacje ale czy w aucie? jakby nie bylo nawet nazwa o tym nie mowi "system ogrzewania postojowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie slyszalem zeby webasto chlodzilo auto :mysli: na lodziach napewno sa takie instalacje ale czy w aucie? jakby nie bylo nawet nazwa o tym nie mowi "system ogrzewania postojowego"

Jest, jest :kox:

Właśnie u siebie wyrezałem 'webasto'

Ori zestaw ogrzewania postojowego bierze odczyty m.in. z klimatronika. Jeśli we wnętrzu auta jest za zimno włącza się ogrzewanie (piecyk 'webasta'), jeśli za ciepło (w lato auto stoi gdzieś na słońcu) sterownik piecyka włącza dmuchawę nawiewu i wnętrze auta jest wentylowane.

Mając pilot zdalnego sterowania ogrzewania postojowego to już w ogóle bajka jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie slyszalem zeby webasto chlodzilo auto :mysli: na lodziach napewno sa takie instalacje ale czy w aucie? jakby nie bylo nawet nazwa o tym nie mowi "system ogrzewania postojowego"

Jest, jest :kox:

Właśnie u siebie wyrezałem 'webasto'

Ori zestaw ogrzewania postojowego bierze odczyty m.in. z klimatronika. Jeśli we wnętrzu auta jest za zimno włącza się ogrzewanie (piecyk 'webasta'), jeśli za ciepło (w lato auto stoi gdzieś na słońcu) sterownik piecyka włącza dmuchawę nawiewu i wnętrze auta jest wentylowane.

Dokładnie tak jak kolega pisze. A pilota też mam tylko że nie było baterii z nim a nie wiem jakie tam pasują :mysli: ma ktoś taką wiedzę ? bo raczej nie będę kupował ori baterii z ASO :kox:

Mając pilot zdalnego sterowania ogrzewania postojowego to już w ogóle bajka jest :naughty:

Dokładnie tak jak kolega pisze. Pilota też mam tylko, że nie było przy nim baterii :disgust: a nie bardzo wiem jakie tam pasują :mysli: ma ktoś może taka wiedzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos kolo 55 tys tak obstawiam :cool1:

no jesli stan ma być b.dobry to minimum 55.000 PLN, ale obstawiłbym więcej... jesli miało być to coś młodszego niż 2005 np polift 2007 z ASB to już raczej powyzej 80.000 żeby był zacny wypas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos kolo 55 tys tak obstawiam :cool1:

no jesli stan ma być b.dobry to minimum 55.000 PLN, ale obstawiłbym więcej... jesli miało być to coś młodszego niż 2005 np polift 2007 z ASB to już raczej powyzej 80.000 żeby był zacny wypas...

nie mów tak bo zostaniesz zlinczowany przez znawcof :wink4: którzy uważają ze trzeba być debilem aby dać tyle pieniędzy za taki stary samochód lepiej kupić forda :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos kolo 55 tys tak obstawiam :cool1:

no jesli stan ma być b.dobry to minimum 55.000 PLN, ale obstawiłbym więcej... jesli miało być to coś młodszego niż 2005 np polift 2007 z ASB to już raczej powyzej 80.000 żeby był zacny wypas...

nie mów tak bo zostaniesz zlinczowany przez znawcof :wink4: którzy uważają ze trzeba być debilem aby dać tyle pieniędzy za taki stary samochód lepiej kupić forda :polew:

tutaj większość klubowiczów wie że prawdziwe sztuki i egzemplarze kosztują... a za darmo to mamy szroty z DE od babć z kościoła itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos kolo 55 tys tak obstawiam :cool1:

no jesli stan ma być b.dobry to minimum 55.000 PLN, ale obstawiłbym więcej... jesli miało być to coś młodszego niż 2005 np polift 2007 z ASB to już raczej powyzej 80.000 żeby był zacny wypas...

nie mów tak bo zostaniesz zlinczowany przez znawcof :wink4: którzy uważają ze trzeba być debilem aby dać tyle pieniędzy za taki stary samochód lepiej kupić forda :polew:

tutaj większość klubowiczów wie że prawdziwe sztuki i egzemplarze kosztują... a za darmo to mamy szroty z DE od babć z kościoła itp

:good: od dziadka nie od babci :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że większości to co dobre musi kosztować to tylko kwestia priorytetów co jest dla Ciebie ważne wyposażenie silnik stan bez wypadkowość itd każde kolejne zwiększa kwotę tak ja to widzę. Według mnie auto kosztowało adekwatnie co do moich wymagań. Swoją drogą ja za swoją B5 też konkretną kasę ogarnąłem mimo 326000 tkm przebiegu bo uważałem, że była tyle warta i kupiec też :) a na giełdach mówili mi że za tyle to nikt tego nie kupi a jednak :)

---------- Post dopisany 27-08-2012 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2011 at 11:49 ----------

Witam,

Miałem chwile wolnego więc zrobiłem kilka fotek :naughty: Sorry za jakość zdjęć ale były robione kamerką:wink:

image.jpg

Pozbyłem się aluminiowej gałki teraz jest z RS4

image.jpg

Przyciemnione tylne szyby i felga z RS4 - czarny mat

image.jpg

Lusterka czarny mat

image.jpg

Końcówki i dyfer w ciemniejszym kolorze

Myślę tylko nad znaczkiem zostawić srebrny/czarny czy w ogóle nie dawać?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim wrzuć znaczek na tyłek :decayed: a przedni ja bym zostawił srebrny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim wrzuć znaczek na tyłek :decayed: a przedni ja bym zostawił srebrny

No właśnie o tylny mi chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylny dobrze by wyglądał w czerni, ale z drugiej strony przód srebrny i tył czarny? no nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylny dobrze by wyglądał w czerni, ale z drugiej strony przód srebrny i tył czarny? no nie wiem..

No właśnie :eusathink: Do tego jeszcze końcówki chromowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...