Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] 2.5TDI 2001r Brak mocy,szarpanie na zimnym silniku


mega13

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi sie tez wydaje ze to pompa ale z regeneracja nie ma problemu bo sam ja sobie zrobie ale nie kosztuje to 5000 tylko 2.[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 22:12 _________________________________________________no i co Pany nikt nie ma żadnego pomysłu wiecej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000-3000 to kosztuje naprawa elektroniki, która najczęsciej w Vp44 siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bankowo pompa wtryskowa regeneracja 5000zł.Kumpel miał to samo w A6,180PS,Quattro.Wylatane wałki słychać jak dzwonią po otwarciu maski i nie koniecznie będzie mułowaty...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać, na ten temat możecie podyskutować z kolegą stramian-em bo to jego autko, a mój podpis dotyczy jego firmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000-3000 to kosztuje naprawa elektroniki, która najczęsciej w Vp44 siada.

co Ty za bzdety gadasz???? elektronika 1200 ZŁ jeżeli uda Ci się kupić(a w zasadzie dorwać) produkowaną w czeskiej fabryce Boscha to kosztuje ona 700 ZŁ... Trzeniek tak jak Ci mówiłem cała pompa 2 koła BRUTTO, namiary masz!!

1200zł za nowy sterownik pompy razem z wymianą , cena brutto?? Jak tak to też poproszę namiary na PW,może kiedyś się przyda :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ty myślisz ze za 1800 masz zregenerowana całą pompe?w duzym błędzie jesteś a tym bardziej w service bosch dobrze ze sa jeszcze tacy naiwniacy jak ty!

* to jest forum techniczne, bez wycieczek osobistych proszę [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie usterka usterce nierówna i naprawa pompy może kosztować kilkaset złotych jak i kilka tysięcy, więc jak już ktoś podaję cenę to niech pisze co mu w tej pompie robili :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ty myślisz ze za 1800 masz zregenerowana całą pompe?w duzym błędzie jesteś a tym bardziej w service bosch dobrze ze sa jeszcze tacy naiwniacy jak ty!

dlaczego uważasz, że dobrze?

na takich zarabiasz?

jeżeli się tym zajmujesz to wypowiedz się konstruktywnie, a nie mundrkujesz

edit

opanowałem "emocje"

* bez wycieczek osobistych prosimy, to jest forum techniczne, [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie stoi w garazu nie mam czasu sie nia zajac ale moze w tym tygodniu wkoncu ale zaczne od pompy wtryskowej.[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 20:38 _________________________________________________Panowie usterka usunieta ale dlaczego to obydwoje z elektrykiem nie wiemy autko oddałem do elektryka zeby mi tam porobił takie pierdoły a za silnik miałem sie brac po elektryku ale juz chyba nie musze bo przestało szarpac moc sie odnalazła tylko ze miedzy innymi sterownik dostał nowe oprogramowanie troszke mocniejsze i problem ustał ale dlaczego hmmmm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...