Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moje Kochanie :D


Buldog071

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja sprowadziłem wyglądała tak:

IGP9408.jpg

IGP9409.jpg

IGP9418.jpg

Szkody byly tylko powierzchowne wiec zasługiwała na druga szanse :D

DSCF9014.jpg

IMAG0078.jpg

Ale jak to bywa we Wrocławiu ludzie zamiast mózgów używają zderzaków...

IMAG0039.jpg

No i na trasie tez kamień polubił szybkę wiec trzeba było wymienić :)

IMAG0240.jpg

Silniczek bardzo zdrowy robiony w Ecu-Project 144km 297nm :)

1259337880797.jpg

Jak kupiłem trzeba było trochę włożyć :) zderzak , maska, lampy , chłodnica , sprężarka klimatyzacji wszystko wymienione żadna fuszerka :)

na 15 nie wyglądała fajnie wiec zostały na zimę na lato przyszły ori 16 na dunlopie sp sporcie 9000

fotele naleśniki tez nie należały do wygodnych miały tylko poduchy wiec poszły w takiej samej tapicerce kubełki z poduchami ,reg ledzwiami i grzanymi tyłkami

nie lubię jak ktoś mi przyciera samochód wiec zainstalowałem " monitoring" :D 4 kamerki rozmieszczone w aucie nagrywają wszystko co się dzieje w kolo jak jestem np w sklepie :D

turbinka umierała wiec wstawiłem turbinkę od 130 :)

zawieszenie wymienione wszystkie wahacze oraz tuleje na belce

Zaslepiony egr i wywalony kat

uszczelniony nastawnik ,wymienione poduchy pod amorami nic nie ma prawa stukać ani pukać :D

W planach wymiana kierki na skore bo jednak trochę się przytarła i nie wygląda to za fajnie.

W aucie wszystko zrobione pod względem mechanicznym niestety z zewnątrz we Wrocławiu ciężko z tym wytrzymać ale pasta tempo i działam ile mogę :D

jakieś ciekawsze fotki jeszcze dodam póki co niestety więcej nie mam.

W aucie standardowo 4x poduchy, klimatronik ,grzane tylko, el.lusterka z audio radyjko ori wyjęte wstawiony Soniak + tuba Blaupunkt i wzmacniacz lanzar w bagażniku wszystko wytonowane co by basem nie dudniło. Kluczyki w aucie 2 ori ale dorobiłem sobie scyzoryk z pilocikiem, założona blokada skrzyni dipol . Ogólnie tylko coś stuka puka albo chodzi nie tak jak powinno auto jedzie do mechanika i wszystko jest robione i regularnie sprawdzane :)

Link do opisu monitoringu :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236192.new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię jak ktoś mi przyciera samochód wiec zainstalowałem " monitoring" :D 4 kamerki rozmieszczone w aucie nagrywają wszystko co się dzieje w kolo jak jestem np w sklepie

Rozwiń temat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh no często się zdążało ze wychodziłem z siłowni czy tam ze sklepu i ciągle miałem przytarty samochód a nienawidzę czegoś takiego wiec kupiłem 4 kamery cofania 3 male zwykle i 1 większa z widzeniem nocnym. kupiłem netbooka 10cali program i adapter z cicha na usb. Wieksza kamera z widzeniem nocnym przydaje sie na trasie wiec poszła na przednia szybę oczywiście kamerki maja szeroki kat widzenia także ładnie wszystko wychwytują 2 kamerki poszly na lusterka boczne skierowane do tylu dzieki czemu jak ktos cofajac kolomnie i przycierajac mi bok zostanie pieknie nagrany i będę widział rejestracje i ostatnia kamerka na tylnej szybie mam widok do tylu jak by boczna kamerka tablicy nie uchwycila to zawsze przednia albo tylnia zlapie :)

mam zrobione fotostory jak robiłem ale nie mam czasu opisać zdjęć póki co jak zrobię to wrzucę :) teraz przynajmniej nie stresuje sie jak jestem na zakupach a jak cos to nagrywam plytke zanoszę na policje i oni działają dalej :D maja zarejestrowane zdarzenie z nr rejestracyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl super ale netbooka bym w aucie nie zostawil :D chyba ze tylko na parkowanie pod marketem ale na noc pod blokiem juz nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spoko jest tak schowany :D ma podstawe i swoja stacje dokujaca :D nikt go nie widzi :D i ciezko go ogarnac nawet jak sie wsiadzie do samochodu :D a zawsze można kupić 4 kanałowy rejestrator dvr z tym ze kosztuje około 1400zl a ja kupiłem netbooka za tysiaka i moge w aucie jeszcze filmy oglądać i korzystając w szkole itp także wybrałem to ale niestety zawsze muszę go otwierać i odpalać program na nowo w rejestratorze dvr tylko klikasz record i ogien :) tak samo mozna kupic kamery bezprzedowowe i trzymajac auto pod blokiem wszystko bedzie sie rejestrowalo w domu na kompie przez wifi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoczo furka :good: a system kamer :notworthy: zastanawiałem się już dawno nad kamerą która by rejestrowała trasę ale kamerki które pilnują samochodu na parkingu też by się przydały tym bardziej że w piątek jakaś pipa i mistrz kiery w jednym błotnik tylni mi przytarł aż do podkładu ;( nic tylko :bicz3: Chłopaku dajesz ten system to też sobie zapodamy do gablot :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne, zdrowe "Kochanie" :decayed: na pewno odwdzieczy Ci sie! Wiem bo sam mam Afn'a. Pozdrawiam, bezawaryjnosci :hi:

P.s super sprawa z tym monitoringiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh no często się zdążało ze wychodziłem z siłowni czy tam ze sklepu i ciągle miałem przytarty samochód a nienawidzę czegoś takiego wiec kupiłem 4 kamery cofania 3 male zwykle i 1 większa z widzeniem nocnym. kupiłem netbooka 10cali program i adapter z cicha na usb. Wieksza kamera z widzeniem nocnym przydaje sie na trasie wiec poszła na przednia szybę oczywiście kamerki maja szeroki kat widzenia także ładnie wszystko wychwytują 2 kamerki poszly na lusterka boczne skierowane do tylu dzieki czemu jak ktos cofajac kolomnie i przycierajac mi bok zostanie pieknie nagrany i będę widział rejestracje i ostatnia kamerka na tylnej szybie mam widok do tylu jak by boczna kamerka tablicy nie uchwycila to zawsze przednia albo tylnia zlapie :)

mam zrobione fotostory jak robiłem ale nie mam czasu opisać zdjęć póki co jak zrobię to wrzucę :) teraz przynajmniej nie stresuje sie jak jestem na zakupach a jak cos to nagrywam plytke zanoszę na policje i oni działają dalej :D maja zarejestrowane zdarzenie z nr rejestracyjnym :)

czekamy na fotostory wymysliles nowego moda na forum :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem z drugim autem, rowniez czekam za fotkami, myslalem nad jakim rejastratorem trasy zeby monitorowal co dzieje sie dookola..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no muszę was nawiedzić jakoś na spociku :D fotostory już nie bawem mam już fotki piątek zapowiada się luźny to ogarnę temat :D własnie się szykuje pierwsza rozprawa dzięki kamerka :D kobieta oczywiście się nie przyznaje :D ale wszystko jest udokumentowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne kolego:D tez mysle nad takim pomyslem z kamerkami bo chamstwooo ludzi nie zna granic;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoczo furka :good: a system kamer :notworthy: zastanawiałem się już dawno nad kamerą która by rejestrowała trasę ale kamerki które pilnują samochodu na parkingu też by się przydały tym bardziej że w piątek jakaś pipa i mistrz kiery w jednym błotnik tylni mi przytarł aż do podkładu ;( nic tylko :bicz3: Chłopaku dajesz ten system to też sobie zapodamy do gablot :naughty:

Ja bym nie instalował kamery która rejestruje trase :) Kiedyś ktoś zrobił w internecie analize aut z zamontowanymi kamerami rejestrującymi trasę i wyszło że 80% z nich nagrało wypadek/stłuczkę a ponad 50% własny wypadek i stłuczke :) jakieś fatum ?

Swoją drogą fajne auto, fajnie że odratowałeś to przed zgniciem gdzieś za stodołą lub na złomie (po tym dzwonie oczywiście bo tak to nie ma się czego przyczepić :) ) powodzenia i szczęśliwej jazdy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...