Nowe Miasto Nad Pilicą, lotnisko Bemowo itp. - czyli zimowy trening

REVO

Zima coraz bliżej, przydałoby się podnieść nieco umiejętności na jakimś zamkniętym torze.

Trafiłem na taki filmik na yt:

Z tego co doczytałem, jest to Nowe Miasto Nad Pilicą.

Szukałem trochę w necie ale nie widzę nigdzie jasnej informacji, czy możliwe jest odpłatne wjechanie na tor.

Wiecie może kiedy organizowane są wjazdy ?

Ewentualnie może wiecie czy np. na jest możliwość wjazdu na lotnisko Bemowo w Warszawie bez zrzeszania się w klubie. Niestety nie mam czasu na uczestnictwo w imprezach klubowych, chodzi po prostu o bezpieczny teren gdzie można pojeździć.

Jeśli chodzi o nmnp to szukaj informacji o imprezach na racingforum.pl, forum.subaru.pl, czy też evo.org.pl - co jakiś czas cośtam siędzieje..

Co do bemowa - zadzwoń do Wróbla - rspw.waw.pl powinien pomóc - godzina z nim na prawym to koszt 200 pln, można też się dogadać na taniej bez niego :wink4:

na Twoim miejscu zaczalbym od Bemowa z Wroblem - godzinka/dwie/wiecej (zalezy jak ogarniasz bryke) i potem mozna sobie tanio potrenowac w Nowym Miescie.

...ale poki nie ma sniegu, to lipa :thumbdown:

Na lotnisko Bemowo mam dwa kroki, zadzwonię i zapytam ile za godzinę.

Chętnie sprawdziłbym jak auto zachowuje się w poślizgu w większej prędkości. Bączki pod marketem niebardzo mają sens jak dla mnie.

Jasne, cała zabawa wchodzi w grę jak tylko spadnie śnieg... oby jak najszybciej :decayed:

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 19:38_________________________________________________Panowie (i Panie :decayed:) znalazłem w końcu możliwość pojeżdżenia za (jak mi się wydaje) dobre pieniądze.

Tor Wyrazów pod Częstochową, jazda własnym samochodem od ok godz. 10 do 16 z instruktorem.

Plan zajęć w linku http://www.alsds.eu/

Dzwoniłem - koszt to 350-400 zł.

Jadę w niedzielę, jak ktoś chętny to zapraszam :hi:

bez sensu - od piątku do niedzieli masz imprezy w ułężu - dużo większy teren i taniej :gwizdanie:

jakieś szczegóły? do kogo uderzyć, ile kosztuje ?

Jutro oraz w niedzielę jest pojeżdzawka robiona przez Mariusza Steca - jak chcesz tylko pojeździćto 200 PLN - zapisy pod [email protected] (będę w niedzielę jak coś :decayed:).

Jeśli chodzi o sobotę - nie ma już miejsc niestety.

Dzięki za info.

Propozycja faktycznie ciekawsza i tańsza ale będę jechał z Bełchatowa więc ze względu na odległość spróbuję pod Częstochową.

Pewnie zajrzę jeszcze tej zimy na tor w ułężu.

Dzięki za namiary :hi:

i blizej