Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!


Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam inaczej, jak zacina? Chodzi mi o to czy te zaciecia są wtedy gdy dysk pracuje, czy po prostu jak wiecej się dzieje to wtedy zarywa? W ogóle, dziwna sprawa, na tym sprzecie powinno śmigać aż miło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam inaczej, jak zacina? Chodzi mi o to czy te zaciecia są wtedy gdy dysk pracuje, czy po prostu jak wiecej się dzieje to wtedy zarywa? W ogóle, dziwna sprawa, na tym sprzecie powinno śmigać aż miło...

NO dokładnie, na tym sprzęcie powinno śmigać jak ta lala a tu lipa :/ Zacina w różnych momentach bez różnicy czy się dzieje mniej czy więcej. Przeszedłem teraz Call of Duty 3 na max detalach i rozdzielczości HD i ani razu nie zająknęła, a tu co chwile :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już mam mega kłopot. Zainstalowałem "NFS The Run" i "Battlefield 3", problem polega na tym, że po jakiejś 1 min. wyłącza mi się gra obojętnie czy to BF3 czy the run :gwizdanie: Najnowsze sterowniki od karty i od płyty ściągnięte i zainstalowane, Już nie wiem o co chodzi z tym kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie chłodzenie masz na procku? Może jeszcze za bardzo nagrzewać się procek na grafice. Ściągnij odpowiednie programy do monitoringu temp. i włącz grę w oknie a później obserwuj wzrost temperatur. Jeszcze może być problem z kośćmi pamięci, wyjmij jedną i potestuj kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie chłodzenie masz na procku? Może jeszcze za bardzo nagrzewać się procek na grafice. Ściągnij odpowiednie programy do monitoringu temp. i włącz grę w oknie a później obserwuj wzrost temperatur. Jeszcze może być problem z kośćmi pamięci, wyjmij jedną i potestuj kompa.

Temp. miałem 42 st. C więc to raczej też nie temperatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto sprawdzić ten RAM tzn spróbowac zagrac po wyjęciu raz jednej raz drugiej kości. Zrobic również test pamięci RAM odpowiednim programem np memtest. Ewentualnie sprawdzić czy zasilacz podaje odpowiednie napiecie (daje rade) na wtyczce z dodatkowym zasilaniem dla grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto sprawdzić ten RAM tzn spróbowac zagrac po wyjęciu raz jednej raz drugiej kości. Zrobic również test pamięci RAM odpowiednim programem np memtest. Ewentualnie sprawdzić czy zasilacz podaje odpowiednie napiecie (daje rade) na wtyczce z dodatkowym zasilaniem dla grafiki.

Zasilacz też na pewno daje rade, w końcu 700 W OCZ, więc zostają mi te ramy, tylko to też dziwne, 8GB ram Patriot na 2 kościach :mysli: No coż, warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto sprawdzić ten RAM tzn spróbowac zagrac po wyjęciu raz jednej raz drugiej kości. Zrobic również test pamięci RAM odpowiednim programem np memtest. Ewentualnie sprawdzić czy zasilacz podaje odpowiednie napiecie (daje rade) na wtyczce z dodatkowym zasilaniem dla grafiki.

Zasilacz też na pewno daje rade, w końcu 700 W OCZ, więc zostają mi te ramy, tylko to też dziwne, 8GB ram Patriot na 2 kościach :mysli: No coż, warto spróbować

nie watpie że zasilacz o tym parametrach i tej firmy nie daje rady ale czasami niektóre linie zasilania ulegaja uszkodzeniu dlatego jak niema sie czego czepic to warto sprawdzic każdy trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie watpie że zasilacz o tym parametrach i tej firmy nie daje rady ale czasami niektóre linie zasilania ulegaja uszkodzeniu dlatego jak niema sie czego czepic to warto sprawdzic każdy trop.

racja, posprawdzam, w końcu wszystko może się wydarzyć. Sprawdzę i zobaczymy [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:50_________________________________________________Ku uciesze mojej i mojej narzeczonej ( która ma w końcu spokój :polew: ) problem został rozwiązany, może komuś się przyda, dlatego napiszę co pomogło. Wgrałem nowy system 32 bit'owy i mały dodatek "openal" i wszystko śmiga na max detalach i rozdziałce fullHD :hi: Wcześniej sprawdziłem cały sprzęt czy działa poprawnie, tj. dysk, ramy i procek. Błędów nie było więc poszedłem w system 32 bity i jest ok. Pozdrawiam Johny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że działa ok ale na 32bit systemie nie wykorzystasz 8GB ramu. tak czy inaczej do kiedy Ci będzie wystarczało te nie całe 4GB które widzi to się baw :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że działa ok ale na 32bit systemie nie wykorzystasz 8GB ramu. tak czy inaczej do kiedy Ci będzie wystarczało te nie całe 4GB które widzi to się baw :decayed::hi:

Wiem, że nie wykorzystam, ale przejdę to co chciałem i pewnie wrócę do syst. 64 bitowego. Dużo pracy przy tym nie ma więc warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...