Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jutro na milion procent dowiem sie co i jak u mojego spawacza... a fachura z niego zajbeista:) Fmica sam chce koniecznie;p :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 20:44_________________________________________________karol.jpg

motyw do dopieszczenia jeszcze;) :)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro na milion procent dowiem sie co i jak u mojego spawacza... a fachura z niego zajbeista:) Fmica sam chce koniecznie;p :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 20:44_________________________________________________karol.jpg

motyw do dopieszczenia jeszcze;) :)

grubo :kox:
Opublikowano

ja już Ci pisałem co o tym sądze :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

szkoda że nie masz AJM, bo on ma tą dużą osłonę na silnik, wtedy to by była masakra w chooj :slina:

Opublikowano
  • Autor

ja już Ci pisałem co o tym sądze :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

szkoda że nie masz AJM, bo on ma tą dużą osłonę na silnik, wtedy to by była masakra w chooj :slina:

AJM to tylko fajny jezeli chodzi o rezanie silnika... afn/avg padaczka ;(

Opublikowano

Nie poddawaj sie AFN/AVG też robi robote :naughty:

Dlaczego podszybia nie zrobiłeś w kolor :mysli:

Opublikowano
  • Autor

...Zlot w rothenburgu i lakiernik sie nie wyrobil. ;(

Opublikowano

Karol w niedzielę liczę że będziesz na spocie, pokazę Ci co wyszło po Pleszewie :hi:

Opublikowano

wiedziałem, że będzie na biało :kox:

Opublikowano

jest kosa tylko zaraz się zakurzy itp ale to będziesz pucował co dwa dni :naughty:

Opublikowano

A do czego ten bialy kolor ma nawiazywac?

Opublikowano

A do czego ten bialy kolor ma nawiazywac?

Do przyszłego Recaro :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A do czego ten bialy kolor ma nawiazywac?

do pasow na jezdni. :shocked:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 16:02_________________________________________________216 on board;) ...teraz FMic :decayed:

Opublikowano

wyślij mi cene tych rur :D a ja podjadę do tego znajomego i policzymy ile spawów i ile wszytko wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

ok, o cene zaraz dokladniej zapytam... a pozniej, jak bede w domu wysle CI ciekawego posta odnosinie FMmica z innego forum:) ...pomysl wg mnie przezajebisty.

Opublikowano

to czekam :read:

Opublikowano

ok, o cene zaraz dokladniej zapytam... a pozniej, jak bede w domu wysle CI ciekawego posta odnosinie FMmica z innego forum:) ...pomysl wg mnie przezajebisty.

podeślij i mnie :friends:

Opublikowano

Dawaj na ogólny ten temat :kox: albo na gg :gwizdanie:

Opublikowano

dawaj na ogólny Topor :cool1:

Opublikowano

jutro na milion procent dowiem sie co i jak u mojego spawacza... a fachura z niego zajbeista:) Fmica sam chce koniecznie;p :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 20:44_________________________________________________karol.jpg

motyw do dopieszczenia jeszcze;) :)

Topor wymiatasz :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Topor a jakbyś zbiorniczek chłodniczy psiknął w ten kolor jeszcze bo psuje ogólnie wyglad, bo jak by nie on miał byś dwa kolory pod machą :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.