Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
na przod pojdzie zestaw z S4 wiec jeszcze nie ruszam

:blink: a ja se kurde "zegarki kupiłem" bo stwierdziłem że mi styka... ale jak pokażesz że z S4 jest koks to się skuszę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na przod pojdzie zestaw z S4 wiec jeszcze nie ruszam

:blink: a ja se kurde "zegarki kupiłem" bo stwierdziłem że mi styka... ale jak pokażesz że z S4 jest koks to się skuszę :gwizdanie:

to całe zwrotncie do przekładki będą :kox: i heble 320 chyba, mi jak sie skończą tarcze to moze połasze sie o 312

Opublikowano
  • Autor

321 nawet :naughty: i niestety zwrotnice tez do podmianki.

Opublikowano
na przod pojdzie zestaw z S4 wiec jeszcze nie ruszam

:blink: a ja se kurde "zegarki kupiłem" bo stwierdziłem że mi styka... ale jak pokażesz że z S4 jest koks to się skuszę :gwizdanie:

to całe zwrotncie do przekładki będą :kox: i heble 320 chyba, mi jak sie skończą tarcze to moze połasze sie o 312

jak coś to mam komplet pod 312, jarzma + nowe tarcze (brak klocków) ale nie wyceniałem jeszcze tego :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to wycen... moze sie dogadamy :>

Opublikowano

toporek ja Cię najmocniej przepraszam, ale Ty jeszcze z tym lipcem u mnie na ścianie wisisz, znaczy to Twoje zgniłe zielone coś :decayed: Już się poprawiam i zmieniam na sierpień :notworthy:

U mnie też pit-stop będzie... się klocki skończyły przód, siakoś tak niespodziewanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

toporek ja Cię najmocniej przepraszam, ale Ty jeszcze z tym lipcem u mnie na ścianie wisisz, znaczy to Twoje zgniłe zielone coś :decayed: Już się poprawiam i zmieniam na sierpień :notworthy:

U mnie też pit-stop będzie... się klocki skończyły przód, siakoś tak niespodziewanie :decayed:

bo codziennie przed snem sie bryndzlujesz patrzac na moje zgniłe cos:d :)

co do ham to mam lekki dylemat co zakladac... bo teraz hamowanie z 200 to masakra jakas.

Opublikowano

bo codziennie przed snem sie bryndzlujesz patrzac na moje zgniłe cos:d :)

aż tak pojeb@ny nie jestem :decayed: i aż tak bujnych fantazji jak Ty nie mam :decayed:

A to Ty do 200 się rozpędzasz? :P duża górka musi być :P

Opublikowano
  • Autor

i tak wiem ze to robisz:d

Opublikowano

i tak wiem ze to robisz:d

przepraszam :embarrassed::pociesz::hahaha:

:bag::polew:

Opublikowano
  • Autor

wybaczam.... :polew:

Opublikowano

TOPOR, ta oslona komory silnika po stronie kierowcy dostepna jest w ASO, sprawdzales czy pod spodem jest jakis nr katalogowy czesci? Ladnie wygladala by Vka zabudowana i z drugiej strony.

Opublikowano
  • Autor

jest numer pewnie, pozniej sprawdze i wysle CI PW;)

Opublikowano

Też bym prosił o PW z tym numerem.

Pozdrawiam

Opublikowano

1 klasa ;)

Opublikowano

Też bym prosił o PW z tym numerem.

Pozdrawiam

ja tyż, o ile to nie problem :cool1:

Opublikowano

Numer jest w którymś wątku cena ASO zabija 220zł, szukałem dziada przez jakieś 4 miechy na alegro i dałem spokój :gwizdanie:

Nie jest to cześć od Audi tylko od VW

ogólnie temat ciezki i duzo osób tego juz szuka :wink4:

Opublikowano

Numer jest w którymś wątku cena ASO zabija 220zł, szukałem dziada przez jakieś 4 miechy na alegro i dałem spokój :gwizdanie:

Nie jest to cześć od Audi tylko od VW

ogólnie temat ciezki i duzo osób tego juz szuka :wink4:

220 zl to nie az taki kosmos patrzac na ceny ludzi ktorzy rozbieraja autka. Za pokrywe silnika do Vki, plastikowa chca czesto 100zl wiec jak za rarytas cena jeszcze do przelkniecia. Musze pomyslec bo juz zaczyna mi sie w glowie pier***ic od wymyslania co by przymodzic.

Opublikowano

Numer jest w którymś wątku cena ASO zabija 220zł, szukałem dziada przez jakieś 4 miechy na alegro i dałem spokój :gwizdanie:

Nie jest to cześć od Audi tylko od VW

ogólnie temat ciezki i duzo osób tego juz szuka :wink4:

teraz w niedziele ma mi ja jeden gostek przywiezc z niemcowni :naughty: , a co do ceny to u mnie w ASO jest duzo nizsza (no chyba ze mi gosc zle sprawdzil)

Opublikowano

Nosb mówił żeby pytać w ASO VW, jest to "tajla" z passta poliftowego.

Jak Topor poda numer to bedzie wiadomo ile kosztuje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.