Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jestem wyjebany jak bateryja... 4 godziny w kanale pod Dafem, i kolejne 4 nad dafem... ale ide po numer plastiku do mego monster Garage:d :polew:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Auto super a poza tym to wrażenie robi te 165 stron... nieźle, pewnie sam spam w stylu mojego posta :polew:

Opublikowano

jestem wyjebany jak bateryja... 4 godziny w kanale pod Dafem, i kolejne 4 nad dafem... ale ide po numer plastiku do mego monster Garage:d :polew:

Ehhh sory ze glowe zawracalem, ja juz znalazlem jak pisasli chlopaki... w odpowiednim dziale dot. czesci. Pewnie za powno pisze i poszedles. Sory, wybacz.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:26_________________________________________________

Nosb mówił żeby pytać w ASO VW, jest to "tajla" z passta poliftowego.

Jak Topor poda numer to bedzie wiadomo ile kosztuje.

A kosztuje ok 200zl

Opublikowano
  • Autor

TOPOR, ta oslona komory silnika po stronie kierowcy dostepna jest w ASO, sprawdzales czy pod spodem jest jakis nr katalogowy czesci? Ladnie wygladala by Vka zabudowana i z drugiej strony.

3b0 119 487

Opublikowano

TOPOR, ta oslona komory silnika po stronie kierowcy dostepna jest w ASO, sprawdzales czy pod spodem jest jakis nr katalogowy czesci? Ladnie wygladala by Vka zabudowana i z drugiej strony.

3b0 119 487

Podziękował

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

siema Topor :hi: ....i jak tam ?? kiedy do bydgoszczy zawitasz?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zawitam zawitam, jak ogarne temat samochodow :wink4:

Opublikowano

spoko :good:

Opublikowano

Nosb mówił żeby pytać w ASO VW, jest to "tajla" z passta poliftowego.

Jak Topor poda numer to bedzie wiadomo ile kosztuje.

po numerze własnie tyle kosztuje pochodzi z passata b5 vr5(w innych nie było), temat na battalionie w zime wałkowany, a w audi ta osłona nie występowała :gwizdanie: nawet w etce nie ma numeru dla audi[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 01:03_________________________________________________

3b0 119 487

u gajosa nówka sztuka 201zł

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

i numer występuje w etce tylko z literka C przy silniku AZX

jest jeszcze wersja podcieta z 4,0 o numerze 3B7119487 ceny od 164zł

Opublikowano
  • Autor

kowi...w audi tez ta oslona była :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

kowi...w audi tez ta oslona była :gwizdanie: :wink4:

a w jakim modelu :?: bo rowniez bylem pewien, ze w Audi nie wystepowala :mysli:

Opublikowano

kowi...w audi tez ta oslona była :gwizdanie: :wink4:

W etce przejrzałem i nie ma numeru dla Audi A4 :gwizdanie: no chyba ze mówisz o jakimś A6, pamiętam w zime robiliśmy wielkie poszukiwania i nikt nie znalazł wersji z Audi, jest narysowana na schemacie ale brak numeru

Ja sobie temat odpusciłem :disgust:

Opublikowano
  • Autor

kowi...w audi tez ta oslona była :gwizdanie: :wink4:

a w jakim modelu :?: bo rowniez bylem pewien, ze w Audi nie wystepowala :mysli:

A6 3.0 ASN :cool1:

Opublikowano

kowi...w audi tez ta oslona była :gwizdanie: :wink4:

a w jakim modelu :?: bo rowniez bylem pewien, ze w Audi nie wystepowala :mysli:

A6 3.0 ASN :cool1:

w tych silnikach jest nieco inna :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kowi...w audi tez ta oslona była :gwizdanie: :wink4:

a w jakim modelu :?: bo rowniez bylem pewien, ze w Audi nie wystepowala :mysli:

A6 3.0 ASN :cool1:

w tych silnikach jest nieco inna :gwizdanie:

calkiem mozliwe... wizualnie na pierwszy rzut ok podobna

a tak na marginesie...

jaka felga do mojej b5. zaproponujcie cos tylko nie wyskakiwac z cenami z kosmosu. 18-19"

myslalem o

-Rial imola

-RH AH turbo look

-Mae

-sportec

Opublikowano

jaka felga do mojej b5. zaproponujcie cos tylko nie wyskakiwac z cenami z kosmosu. 18-19"

-sportec

:good:

Opublikowano

może Tomason albo TenzoR ? :wink4:

Opublikowano
Rial imola

:sick3:

RH AH turbo look

nawet robią robotę :gwizdanie:

Mae

to takie jak prawie keskin kt5? jesli tak to niezłe .... do merca i beemy

sportec

jeśli są ok technicznie to rezają suty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a OZ Futura? ;(

mam znow dramat jezeli chodzi o kola. :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.