Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aby zmieścić to koło z tyłu musiałby chyba wyrezać double-rs'a :kox:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te tylne to robią robotę :>

Opublikowano

Cos jak tu:

vwwb2.jpg

Opublikowano

te tylne to robią robotę :>

tylko guma na nich za szeroka, naciąg by spasił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jest opcja na inne koło... z tym ze tył seroki...:(

taki szybki szot dzisiejszy;)

graffkl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

co tam Ci znowu w oko wpadło :naughty:

Opublikowano

Hehe znam to miejsce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hehe znam to miejsce :naughty:

jest całkiem good:D

Opublikowano

Czemu na tym zdjęciu , jakies auto zasłania graffiti ? :P

też ludzie nie wiedzą gdzie parkować :polew:

Opublikowano
  • Autor

co tam Ci znowu w oko wpadło :naughty:

mercedes alphard...:) jakis cas temu polowal na nie Criss

tak w miedzyczasie doszedł w koncu kluczyk od Lamborghini, centralny z pilota:D (w koncu) a jutro rezanko US headlight :naughty:

Opublikowano

taka już popularna felga :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak czy siak mniej jej niz avusow. z Tym ze avus to pancerna felga, niewiadomo co tamtymi

Opublikowano

co tam Ci znowu w oko wpadło :naughty:

mercedes alphard...:) jakis cas temu polowal na nie Criss

tak w miedzyczasie doszedł w koncu kluczyk od Lamborghini, centralny z pilota:D (w koncu) a jutro rezanko US headlight :naughty:

jaki centralny z pilota? ori? zakodowałeś tylko kluczyk?

pytam bo niestety mam polifta bez scyzoryka, no i chcę dołożyć scyzoryk i nie wiem jak to najlepiej ogarnąć :rolleyes:

btw. napisz na jakich falach chodzi Twój kluczyk... 433 czy 433.92 MHZ?

Opublikowano

co tam Ci znowu w oko wpadło :naughty:

mercedes alphard...:) jakis cas temu polowal na nie Criss

tak w miedzyczasie doszedł w koncu kluczyk od Lamborghini, centralny z pilota:D (w koncu) a jutro rezanko US headlight :naughty:

skad i za ile wyrwałeś US Lampiony :evil: gadaj :kox:, chyba że swoje przerabiasz :mysli:, dej no patent :naughty:

A ALPHARDY, bardzo przyjemna felga, chociaż nie wiem czy nie widziałbym u Ciebie tych od SLRa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co tam Ci znowu w oko wpadło :naughty:

mercedes alphard...:) jakis cas temu polowal na nie Criss

tak w miedzyczasie doszedł w koncu kluczyk od Lamborghini, centralny z pilota:D (w koncu) a jutro rezanko US headlight :naughty:

jaki centralny z pilota? ori? zakodowałeś tylko kluczyk?

pytam bo niestety mam polifta bez scyzoryka, no i chcę dołożyć scyzoryk i nie wiem jak to najlepiej ogarnąć :rolleyes:

btw. napisz na jakich falach chodzi Twój kluczyk... 433 czy 433.92 MHZ?

z centralka to była taka historia ze kiedyś kolezka przy jakims rezaniu zrobil mi ware i modul komfortu poszedl sie jebac: czytaj centralka z pilota i domykanie szyb nie działa ... i zamiast kupować centralke z modułem zrobilem zwyklego pilota który jakos się spisuje. kluczyk 433MHz

co tam Ci znowu w oko wpadło :naughty:

mercedes alphard...:) jakis cas temu polowal na nie Criss

tak w miedzyczasie doszedł w koncu kluczyk od Lamborghini, centralny z pilota:D (w koncu) a jutro rezanko US headlight :naughty:

skad i za ile wyrwałeś US Lampiony :evil: gadaj :kox:, chyba że swoje przerabiasz :mysli:, dej no patent :naughty:

A ALPHARDY, bardzo przyjemna felga, chociaż nie wiem czy nie widziałbym u Ciebie tych od SLRa :gwizdanie:

kiedys lampiony US mialy wpasć, ale one troche inaczej świecą, rezam świecące kierunki na pomaranczowej zarówce dwuwł.:)

Opublikowano

kiedys lampiony US mialy wpasć, ale one troche inaczej świecą, rezam świecące kierunki na pomaranczowej zarówce dwuwł.:)

A myślałem że dokładasz, ten pomarańczowy odblask :wink4:, bo tak bym sobie tez wyrezał, ja bede robił swoje w następnym roku, bo mam plan na Bixa, i nietypowe malowanie :decayed:

Opublikowano
rezam świecące kierunki na pomaranczowej zarówce dwuwł.

:slina: zrezasz mi takie cudo?

Opublikowano

ja bym chętnie zobaczył jak wygląda czarny reflektor polifta US. :mysli:

Opublikowano
  • Autor
rezam świecące kierunki na pomaranczowej zarówce dwuwł.

:slina: zrezasz mi takie cudo?

zrezane... jakies 7 min temu wrócilem z garazu;) efekt dla mnie powalający i wlaczam i wyłaczam kierunki US kiedy najdzie mnie ochota i wszystko sterowane ori przyciskiem:d

Opublikowano

noi to siekierka moze fotki pokazesz albo jakis film ? :decayed: a nie sie opierdalasz :decayed:

dokładnie bo ja to nawet nie wiem o co chodzi pokaż tą nowość :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.