Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe:) kolor mojej audiki to LORBEERGRUN:) -wawrzynowa zielen:) w razie W:) a jesli chodzi o zawiaj to tylko kwesta czasu:) tygodni lub nawet dni:) pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to czekamy na zawias :) powiedz mi ile ci pali na tych 17stkach, bo u mnie spalanie podskoczylo jak przesiadlem sie z 15 na 17 :( tylko napisz realnie bo chcial bym sobie porownac.

Opublikowano
  • Autor

ja cwicze glownie jazde po miescie:) spalanie mi spadlo (wczesniej mialem 18") i tyeraz wychodzi jakos niecale 7 litrow:)

Opublikowano

a no to podobnie jak u mnie :) cos kolo 6,5 mi wyszlo ost. ale ropka idzie do gory masakra po 4,73 wczoraj lalem :D cos mi sie wydaje ze bedzie trzeba oszczednosci kupowac od tirowcow <lol> hehehe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hehe co do paliwka to framatu nie ma:) moi rodzice maja firme transportowa;) wiec zawsze cos mi tam skapnie:D

Opublikowano

to niech mi tez skapnie Karolku :decayed::polew:

Opublikowano

no mi tez by pasowalo ze by cos od czasu do czasu skapnelo :D to ja na twoim miejscu bym 2,5 tdi zasadzil :D

Opublikowano
  • Autor

2.5 ponoc silnik awaryjny:) przy 120tys zdarzaja sie wszelakie wycieki a u mnie przy 190tys ani kropli oleju:) [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 22:30 _________________________________________________tak z nudów:

cd047c15bd3addc3.jpg

Opublikowano

wiesz, rownie dobrze można powiedziec ze twoja turbina lada dzien siadze, pozatym ładne auto

Opublikowano
  • Autor

nie sziadze bo mam nowa;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj widzialem autko poraz pierwszy na zywo i naprawde sie prezentuje,wszystko ze sobo sie ladnie komponuje jedynie kwestia posadzenia go troszke ale z tego co wiem to juz nie dlugo bedzie gleba :> (niewspomne o wypucowanym wydechu :th:)

Opublikowano
  • Autor

hehe:) gleba bedzie...::D lusterka chrom:D no i moze grill od S4:) ale na samym poczatku szybki:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

haaha ta... piekna seria :naughty:

Opublikowano

dobre te nowe fotki

i cos nas laczy

oboje mamy a4 i oboje mamy Anie :decayed:

Opublikowano

dobre te nowe fotki

i cos nas laczy

oboje mamy a4 i oboje mamy Anie :decayed:

No no Zielona Góra szaleje już 3 dodał fotki z modelką :naughty: Tak trzymać chłopaki :polew:

topor piękna furka i super felga, właśnie taka mnie interesuje :wink4: Nowe fotki bardzo fajne :good: A co Ci tam wisi na "oczku" holowniczym na 5 fotce? :mysli::naughty:

Opublikowano

to jest kaczka ! znak rozpoznawczy niektorych zielonogorzan

jest to kaczka z promocji wc kaczki czy czegos takiego ;)

niestety kaczka ma jedna wade .... odpada przy wyzszych predkosciach i co chwile zakladac trzeba nowy model :tongue4:

Opublikowano

Napisałeś, iż chcesz felgi S-line ale te Twoje obecne też są bardzo ładne, przynajmniej mi się bardzo podobają :good:

No i żabowatość Twojej Żaby jest także mnie zadowalająca :)

Zdjęcie z Republika Polen to conajmniej jak z Młodych Wilków!

Powodzenia na drodze.

Opublikowano
  • Autor

dobre te nowe fotki

i cos nas laczy

oboje mamy a4 i oboje mamy Anie :decayed:

bo A4 jak i ANie sa najlepsze:) :D:D:D

dobre te nowe fotki

i cos nas laczy

oboje mamy a4 i oboje mamy Anie :decayed:

No no Zielona Góra szaleje już 3 dodał fotki z modelką :naughty: Tak trzymać chłopaki :polew:

topor piękna furka i super felga, właśnie taka mnie interesuje :wink4: Nowe fotki bardzo fajne :good: A co Ci tam wisi na "oczku" holowniczym na 5 fotce? :mysli::naughty:

ja juz dwie zgubilem:) jedna w drodze do Marsylii:)

Opublikowano

no sle gdzie ten obiecany zawias...???? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.