Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale ja hardcorem nie jstem:D

to jak nazwać człowieka który jeździ na 19" po naszych drogach? :decayed:

zegary konkret :good: tylko nie wiem czemu ale myślałem że będą miały białe podświetlenie :wallbash:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hhaaha nie jest zle:) jezeli chodzi o drogi to lubuskie ma najlepsze drogi w polsce wiec nie nazekam.... ale na lato na jakies dalsze wyjazdy zaopatrze sie jakies 15-16" bo ostatnio w wawie byslalem ze zeby pogubie:/

Opublikowano

na śląsku nie lepiej :strzal:

a program już jest? czy może planujesz jakieś grubsze mody pod maską? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

virus bedzie... a jezeli sie nie sprzeda w nastepnym roku ojde raczej w audio niz moc:)

Opublikowano

virus bedzie... a jezeli sie nie sprzeda w nastepnym roku ojde raczej w audio niz moc:)

wtedy będziesz musiał sprzedać mi znaczki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

najpiew szukaj wszytskich gratow:D potem pogadamy:D o znaczkach :polew:

Opublikowano

Zapraszm Cie Karolu do Poznania na tych19" :polew:

Zreszta na stali tez mozesz przyjechac oczywiscie :)

Widze ze konca u ciebie nie widac :good:

Opublikowano
  • Autor

Widze ze konca u ciebie nie widac :good:

niestety ;([br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 15:09_________________________________________________wie ktos moze jakie halogeny podchodzą do zderzaka od ESy?? w kratki z ogrąglym otworem na hallo. Ktos rzezbil cos takiego?? -nie usmiecha mi sie placic w Aso 1150zl za swiecidełka;p

Opublikowano

przed liftem sa okrągłe więc mozna wyrazac z a4 ale po lifcie sa ju płaskie :disgust:

w ASO to koszt 900zł

Opublikowano
  • Autor

no dlatego ceny Aso pertole;p rezam cos sam, musze sie przejsc po parkingu z miaka i zobaczyc od czego podejda hallo:D

Opublikowano

Karol zmierz dziurę na halogen, później znajdziemy coś z katalogów hella, depo, valeo odpowiednie średnicą do dziurki w zderzaku

Opublikowano
  • Autor

oks Aju;)

Opublikowano
virus bedzie... a jezeli sie nie sprzeda w nastepnym roku ojde raczej w audio niz moc:)

Daj sobie spokoj z audio :kox: jak mielismy po SDI to mozna było w audio pakowac bo mocy zadnej z tego zrobic sie nie dało

Opublikowano
Opublikowano

Nie może tylko musi :decayed:. Karolu nie czekaj bo czas to pieniądz. Zrób tak jak mówi Cristoforo.

O ku..., ale się świecą :kox:. Podjeżdziesz pod uczelnie, pełen lansik :naughty::polew: i wszystkie studentki Twoje :polew:.

Opublikowano
  • Autor

o kułwa... swieca sie jak psu jaja... sam nie wiem czy lakierowac czy polerowac:/

Opublikowano

JApitole! nie zastanawiaj sie tylko wal je na polerkeeee!!! :D:D

Opublikowano
  • Autor

ok, w Razie W bedzie na CIebie:D mam do CIEbei blisko:D

Opublikowano

E no eee... oni pierwsi Cie namawiali! :gwizdanie: Ehh niech będzie, nie ma opcji żeby Ci sie nie podobało! :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.