Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Topor nie żartuj sobie o handlu rezaj go dalej :kox: jeszcze silnika nie ruszyłeś :evil: :evil: Ludzie w golfy2 ładują hajs :kox:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra dobra:D tylko nie bijcie:d :polew: :> :)

Opublikowano

Przeciez wiadomo o co chodzi.

Modziles modziles i powoli sie nudzisz-autem i brakiem ciekawych modow?

Mam troche racji? :)

Opublikowano
  • Autor
:cool1: ... trafiłes:D
Opublikowano

:cool1: ... trafiłes:D

Nie mecz sie i sprzedawaj.

Skoro dzisiaj masz takie mysli zapol roku nie bedzie lepiej :embarrassed:

Na przyszlosc nie sprzedawaj starych gratow... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

chyba tak.... albo odwrocic kompletnie kota ogonem i wziac sie za powazniejsze rezanie.

Opublikowano

bo zamiast się za ostrą rzeźbę wziąść to oszukujesz sam siebie że 118ps'ów Ci starcza :naughty:

rozruszaj tą padlinę i zobaczysz że już wiecznie będziesz miał mało :kox:

Opublikowano

NOwak też rezał, też miała zostać, a poszła, i chyba nie żałuje :wink4:

Opublikowano

chyba tak.... albo odwrocic kompletnie kota ogonem i wziac sie za powazniejsze rezanie.

Powodzenia :good:

ps. ja bym szedl w cos nowszego :wink4:

Sprzedaj poki jeszcze warta pare zl. Za 2-3 lata juz nie bedzie...

Opublikowano

chyba tak.... albo odwrocic kompletnie kota ogonem i wziac sie za powazniejsze rezanie.

:good: :good: rób na 200hp+ i eReS body :naughty:

Opublikowano

swap silnika na mocny PD na 250KM

zobaczysz pokochasz te auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

po pierwsze primo to nie 118 tylko 119,6:D :polew: :polew: :polew:

wiadomo moc by sie zdała, i chialbym cos pogrzebac z moca, wnetrze zdałoby sie zmienic, gewinde, USA pakiet:D i kilkaarytasnych drobiazgow. ;)

ale musze miec normalnie tchnienie.:D:tongue4:

Opublikowano

daj mi ten samochód na jeden dzień :naughty:

przywioze Ci pobijanego :polew:

bedziesz miał pretekst na body rs4 i wymiana silnika

Opublikowano

poczekaj jak przyrezam to Cię natchnę niebawem :naughty:

jak dla mnie to prócz tego body to zwykły golas ta Twoja żabka :decayed:

Opublikowano

swap silnika na mocny PD na 250KM

zobaczysz pokochasz te auto :decayed:

...i palil gume do 3 biegu... :naughty:

Opublikowano

po pierwsze primo to nie 118 tylko 119,6:D :polew: :polew: :polew:

wiadomo moc by sie zdała, i chialbym cos pogrzebac z moca, wnetrze zdałoby sie zmienic, gewinde, USA pakiet:D i kilkaarytasnych drobiazgow. ;)

ale musze miec normalnie tchnienie.:D:tongue4:

Zobacz na wątek Nosba :naughty::kox: ja jak trace wiare to wchodze na forum i znowu mnie bierze :polew: :polew:

Opublikowano

golas jak pupa żabki :decayed:

bez modzenie sie nie obejdzie

chciałbym być takim biednym studentem :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor

no NOSB jest mega motywatorem do działan:D ale niektore auta na vortex.com to dla mnie sztuka normalnie:d

Opublikowano

MODZIĆ SILNIK i gwrantuje że jak Ci qniów przybędzie to sie zakochasz ponownie :good:

Opublikowano
  • Autor

hehe nie watpie, wiem jedno... takie modzenie to skarbonka bez dna;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.