Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podłączenie laptopa do tv LCD


Rekomendowane odpowiedzi

czy dam radę podłączyć laptopa w którym jest tylko takie wyjście

vga.jpg

pod telewizor gdzie jest HDMI?

myślałem o takiej przejściówce

dvi.jpg

i później kabelek dvi-HDMI, tylko czy to będzie chodzić?

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w telewizorze nie maz przypadkowo tez takiego wyjscia ja na zdjecie pierwszym?

niestety :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączasz tą przejściówkę z VGA na HDMI do laptopa, potem kabelek HDMI i lata bez problemu, ja tak u siebie ostatnio podłączałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie działać

podłączasz tą przejściówkę z VGA na HDMI do laptopa, potem kabelek HDMI i lata bez problemu, ja tak u siebie ostatnio podłączałem

to teraz już nie wiem :mysli:

kolego janjazda poka foto tego ustrojstwa którym podłączasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam foty, bo ten sprzęt stoi gdzie indziej,

ale chyba prościej będzie miał jak kupisz kabel VGA-HDMI, wtedy nie musisz żadnej przejściówki stosować: http://allegro.pl/full-hd-hdmi-to-vga-1920x1080-highspeed-i2011587668.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak nie pójdzie sygnał to pewnie będę musiał kupić coś takiego http://allegro.pl/konwerter-vga-audio-hdmi-unitek-y-6210-i2017022977.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podłączyłem bo póki co nie mam kabelków - przed zakupem każdego na próbę wolałem zapytać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w instrukcji TV czy istnieje w ogóle mozliwość odbioru sygnału z PC-etów. Nie wszystkie telewizory z wejściem HDMI mają taką opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w instrukcji TV czy istnieje w ogóle mozliwość odbioru sygnału z PC-etów. Nie wszystkie telewizory z wejściem HDMI mają taką opcję

w inst. telewizora jest opcja podłączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego da się podłączyć takim kablem lapka do lcd bo sam tak mam, tylko dodatkowo potrzebujesz jeszcze przewód jednożyłowy gdzie z obu stron będzie mały jack tak jak np. w słuchawkach bo inaczej nie będziesz miał audio. Oczywiście podłączasz go w osobne wejście w lcd ja mam je obok tego co pokazywałeś na fotce no i drugi koniec do lapka w miejsce gdzie wtyka się słuchawki:) mam nadzieję że pomogłem pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wladimir z audio to już nie ma kolpotu bo mogę podłączyć np. pod kino domowe, ale skoro mówisz że da się podłączyć takim kabelkiem to spróbuję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wladimir z audio to już nie ma kolpotu bo mogę podłączyć np. pod kino domowe, ale skoro mówisz że da się podłączyć takim kabelkiem to spróbuję :good:

No tak jak mówiłem ja tak podłączam jak jakiś filmik zarzucam sobie i wszystko hula :wink4: plus ten kabelek na jacka pozdro[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 08:36_________________________________________________i co kolego działa Ci to połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysl z ta przejsciowka.W moim tv mam wejscie jak w kompie to monitorowe.

Ciekaw jestwm czy jesli kupie kabel z dwoma wejsciami analogowymi i pojedynczy kabel z jackiem to bedzie to dzialac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co kolego działa Ci to połączenie?

kabelek dopiero muszę kupić bo u mnie w miasteczku lipa z takim sprzętem :disgust:

ale jak tylko coś ruszy dam znać

Ciekawy pomysl z ta przejsciowka.W moim tv mam wejscie jak w kompie to monitorowe.

Ciekaw jestwm czy jesli kupie kabel z dwoma wejsciami analogowymi i pojedynczy kabel z jackiem to bedzie to dzialac :mysli:

to u Ciebie będzie działać bez problemu, a audio wystarczy jak podepniesz z wyjścia słuchawkowego z kompa np. do kina domowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki sprawie sobie taki kabelek i zobacze czy bedzie to smigac.Dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...