Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana plastikowych miseczek w rączkach


waldi_007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamówiłem plastiki znajdujące się w rączkach na tapicerce(te na których znajdują się przełączniki szyb) i pani w aso powiedziała, że prawdopodobnie trzeba je kleić :shocked: ale nie była pewna.

Czy ktoś już wymieniał te części? jeśli tak to może coś ciekawego podpowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kleić.Demontujesz tapicerkę z drzwi i od wewnętrznej strony masz wkręty od uchwytów.

Wymiana bardzo prosta.Jedynie kup sobie parę zatrzasków do tapicerki bo na pewno jakiś się ułamie.Cena za sztukę ok.2PLN. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kleić.Demontujesz tapicerkę z drzwi i od wewnętrznej strony masz wkręty od uchwytów.

Wymiana bardzo prosta.Jedynie kup sobie parę zatrzasków do tapicerki bo na pewno jakiś się ułamie.Cena za sztukę ok.2PLN. :wink4:

Dokładnie, wkręty są bodajże 4. Jeśli chodzi o te zatrzaski do tapicerki to płaciłem za nie w ASO ok 3 tyg temu 1,80zł/szt (nr 8E0868243).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem niedawno, tylko boczek stawia jakikolwiek opór. Reszta na wkrętach a przełączniki szyb montuje się na zatrzask w nowym uchwycie.

Nowa część jest inaczej (lepiej) wykończona niż stara, dobrze wrozy co do jej trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ile kosztuje ta miseczka raczki w aso ? Jaki numer tej części ?

Nie kupuj na allegro!!!!!

W serwisie ASO ok.65PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy nie mają pojęcia że dużo części jest tańszych w ASO niż na allegro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w serwisie zapłaciłem 57,05 brutto.. Na allegro są chore ceny niektórych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO to zdzierają najczęściej za takie rzeczy które idą najczęściej. Jest to dziwna polityka ale co się poradzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś podać nr części tej rączki? I najlepiej też prawej, z drzwi pasażera :) I w jaki sposób kolor jest zaznaczony w nr

A jaki chcesz na 4 przyciski na dwa :mysli:

kolor jaki masz wnętrza :mysli: kolor jest oznaczony 1 cyfrą na końcu i dwoma literami n. 7PE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę się do pytań o te rączki w drzwiach. Interesuje mnie czy do wnętrza w kolorze swing (26Z) da się coś kupić czy trzeba liczyć że elementy z B7 podejdą bez drastycznych różnic w odcieniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś podać nr części tej rączki? I najlepiej też prawej, z drzwi pasażera :) I w jaki sposób kolor jest zaznaczony w nr

A jaki chcesz na 4 przyciski na dwa :mysli:

kolor jaki masz wnętrza :mysli: kolor jest oznaczony 1 cyfrą na końcu i dwoma literami n. 7PE

Zapomniałem napisać o tym :) oczywiście na 4 przyciski, kolor hm nie wiem jakie oznaczenie w sumie. Środek mam jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. http://allegro.pl/plastik-raczka-audi-a4-b6-2001-8e0-lewy-przod-i2020769163.html mam taki kolor siwy chce jechac do ASO zamowic moze ktos zna oznaczenie albo nr tej raczki chodzi mi na 4 szyby. z tego co widze to tylko 2 kolory wystepuja tych raczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego trudno się domyślić jaki masz dokładnie kolor. Najlepiej bierz vin w ręce dzwoń do ASO i po nr. VIN dobiorą Ci to co potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...