Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

No mi się zdarzyło w zeszłym tygodniu zakupić tu na forum silniczek tylnej wycieraczki do B7-ki.Powiem szczerze,że takiego szrotu to wstydziłbym się za darmo komuś oddać.Myślałem o szybkiej podmiance w aucie,a skończyło się na zregenerowaniu mojego.Szrota odsyłam,ale korci mnie zrobienie czegoś ponadto.Normalnie szok.Na forum tak się nawzajem w ciula robić??????????

stray napisz co jak z czym i do czego.... oddal kase czy nie?

Kasa zwrócona,ale sprzedawca na mojej "czarnej liście".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mianowicie mam problem ze sprzedawcą " Al@n " - em. Kupiłem od niego licznik, telefonicznie prosiłem o VDO ale mniejsza o to. Dostałem megnetti marelli do tego wiadomo, klepnięte. Nie uwierzył mi na słowo, kazał robić fotki, i się ogarnąć. Licznik działa tak

1)

- jak widać po włączeniu świateł wskazówka benzyny oraz ładowania sobie chodzą jak chcą

2)

tutaj natomiast na zapłonie jak widać również komedia.

Wybaczcie za jakoś aparat zostawiłem w pracy, robione nowym telefonem i musiałem podświetlać sobie drugim ,gdyż nie wiem jak włączyć tam lampę :grin:

Próbowałem sprawę załatwić polubownie między nami ...

u mnie licznik nie wskazywał takich wad wiec nie ma mozliwosci zwrotu, mówiłeś ze potrzebujesz ten lcznik bo taki masz a ty rezasz pełnego fisa

niestety możliwosci zwrotu nie ma

Potem telefoniczne to kazał robić fotki i filmy się zastanowi...

Odniosę się teraz do cytatu który tu przytoczyłem w którym mówi że u niego było wszystko okej.

Jak widać po moich postach niedawno miałem problem ze wskazówkami benzyny które szły na odwrót, okazało się że mam zegary od a6 ,nie chciałem rezać pływaka, mieć ori etc. Na tych zegarach problemu ze wskazówkami benzyny (prócz odwrotnej skali) nie było i takie kwiatki się nie działy, ładowanie tak samo wszystko było Bardzo Okej.

Dodatkowo gdy pytałem go o fis to mówił że autem zjechał tylko z lawety nie wie w jakim jest stanie. Na to uwagi nie zwrócił za to na taki drobiazg a owszem. Naciągana historia. Powiem szczerze jestem zniesmaczony tą całą historią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo widac z w dziale kupie jak ten user mial wszystko i tak handlowal. Jak widac czym samymi siepami.

Ten watek jest mysle w odpowiednich rekach.

Tylko nie pojmuje ludzi.

Jak ja bym cos sprzedal okazalo by sie nie sprawne to bym wolal iddac kase niz robic sobie zla renome ;/

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do kolegi żeby odsyłał mi paczkę i po sprawie. Powiedziałem że nie mam czasu aby dokładnie sprawdzić licznik na dana chwile ale kupujący powiedział ze potrzebuje go na już. Zaproponowałem cene 300zł w ciemno i kolega na to poszedł a teraz ma pretensje.

paczka dochodzi odsyłam kasę i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o interwencje w tej sprawie : http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/amorki-4szt-1be-a4-b5-polift-285526/

Dogadałem sie z kolegą przez PW że wezmę amorki tył 1be za stówkę. kwota przelana 18.10 a teraz nawet telefonu nie odbiera.

Paweł, dostałeś info w sprawie amorków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info, w poniedziałek sytuacja powinna sie wyjaśnić. Napisze jak dojdziemy do porozumienia. :)

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do kolegi żeby odsyłał mi paczkę i po sprawie. Powiedziałem że nie mam czasu aby dokładnie sprawdzić licznik na dana chwile ale kupujący powiedział ze potrzebuje go na już. Zaproponowałem cene 300zł w ciemno i kolega na to poszedł a teraz ma pretensje.

paczka dochodzi odsyłam kasę i po sprawie

Stary z drzewa spadłeś? Myślisz że chciałem kupować lipny towar ? Powiedział z czym do ciebie przychodzę - licznik Jeager wskazówki szaleją czy ten nie ma podobnych objawów SZUKAŁEM VDO, powiedziałeś że z fisem nie wiesz ale licznik w 100 % sprawny poza tym, nie wciskaj ludziom kitu. Obrażasz mnie na PW dodatkowo. To po twojej stronie leży sprawdzić towar a ty myślisz że zjedziesz autem z lawety, wyjmiesz aku spuścisz płyny i będziesz 3 koła do przodu na aucie a ludziom będziesz mówić że nie masz jak sprawdzić. Paczkę ci wyślę w poniedziałek i po krzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA UZYTKOWNIKA : "tomii11"

kupiłem koła 18" z tego ogłoszenia: http://a4-klub.pl/kosz-31/sprzatanie-garazu-skora-grzana-felgi-18-boczki-290419/

sprzedający koła "tomii11" jak widac w ogłoszeniu pisze że opony są w dobrym stanie i mają napewno 6mm bieżnika. Prosiłem o zdjęcia kół. Dostałem zdjęcia felg i opon ale zdjęcia opon były nie wyraźne i prosiłem o dokładniejsze zdjęcia opon.

Dostałem odpowiedź: " nie chce mi się z piwnicy wynosić, zresztą juz dostałeś". Zmierzyłem bieżnik i mają ponad 6 mm".

Pytałem kilka razy o stan opon czy nie są ścięte itd, byłem zapewniany że nie są ścięte i mają ponad 6mm bieżnika.

Uwierzyłem i kupiłem koła.

Po rozpakowaniu paczki okazało się....

- felgi ok - taK jak mówił po renowacji

- bieżnik na oko widać że nie ma 6mm - po z mierzeniu wyszło słabe 4,5mm

- dwie opony ścięte kraje i wyząbkowane + wbity wkręt.

Próbowałem się ze sprzedającym jakoś dogadać ale na marne.

Nie lubię jak ktoś kogoś oszukuje i jeszcze później wmawia mi że nie umię zmierzyć bieżnika itd.

Podsumowując:

"tomii11" - to dla mnie OSZUST I ZŁODZIEJ

Proszę o interwencję w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło pw, czekamy na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden sprzedający: Faster84

kupiłem od niego kierownice z tego ogłoszenia http://a4-klub.pl/kosz-31/kierownica-czarna-skora-airbag-266285/

kierownica miała być na mały wieloklin, zapewniał kilka razy - dziwne no ale jak zapewnia i mówi ze mierzył to pomyślałem że pewnie tak jest.

Kierownica miała być w bardzo dobrym stanie, lekko błyszcząca u góry.

ok, kupiłem kiere - czekałem ok 2-3 tygodni

jak już doszła okazało się że kierownica jest na duży wieloklin i wytarta u góry a nie lekko błyszcząca. Jak by powiedział że jest na duży wieloklin to bym nie kupił bo 200zł za kierownice w takim stanie to jest bardzo dużo.

Ze sprzedającym po długich dyskusjach było dogadane że zwróci mi koszty jakie musiałem ponieść związanych z przeróbką tzn. koszt obudowy kierownicy i taśmy poduszki.

Dostał dane do przelewu i do dnia dzisiejszego nic...

Faster84 - OSZUST-Złodziej

Proszę o interwencje w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotówka dla kolegi horny devil za ramiona wycieraczek odesłana

Potwierdzam "kolega" odesłał 60zł

Podsumowując:

Al@n skasował 70zł (50+20) za wycieraczki i przesyłkę. Przysłał nie to co trzeba. Odesłałem wycieraczki za 14,5zł (oczywiście mój koszt).

Otrzymałem 60zł a więc jestem 24,50zł w plecy na transakcji :facepalm:

Mimo wszystko nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotówka dla kolegi horny devil za ramiona wycieraczek odesłana

Potwierdzam "kolega" odesłał 60zł

Podsumowując:

Al@n skasował 70zł (50+20) za wycieraczki i przesyłkę. Przysłał nie to co trzeba. Odesłałem wycieraczki za 14,5zł (oczywiście mój koszt).

Otrzymałem 60zł a więc jestem 24,50zł w plecy na transakcji :facepalm:

Przy okazji wyszło na jaw że kolega Al@n działa w zmowie z innymi sprzedającymi. Chciał zamiast wycieraczek wysłać "coś innego". Zaproponowałem samopoziom do b5. Stwierdził że dogadał się z innym sprzedającym na forum samopoziomy i że nie może puścić za mniej niż 200zł :doh::doh: bo był by problem.

Mimo wszystko nie polecam.

trzeba było zapytać czy mam wycieraczki do passata ! a nie napisałeś masz liftowe ramiona ? napisałem ze mam 50zł i dalej poszło

także pretensje powinieneś kierować także do siebie

A z tą zmową nie przekręcaj bo masakra, powiedziałem ze mam samopoziom zarezerwowany dla innego kupującego a nie za załatwię ci od innego sprzedającego.

Nie wiem z skąd takie rzeczy bierzesz bo moja głowa jest mała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotówka dla kolegi horny devil za ramiona wycieraczek odesłana

Potwierdzam "kolega" odesłał 60zł

Podsumowując:

Al@n skasował 70zł (50+20) za wycieraczki i przesyłkę. Przysłał nie to co trzeba. Odesłałem wycieraczki za 14,5zł (oczywiście mój koszt).

Otrzymałem 60zł a więc jestem 24,50zł w plecy na transakcji :facepalm:

Przy okazji wyszło na jaw że kolega Al@n działa w zmowie z innymi sprzedającymi. Chciał zamiast wycieraczek wysłać "coś innego". Zaproponowałem samopoziom do b5. Stwierdził że dogadał się z innym sprzedającym na forum samopoziomy i że nie może puścić za mniej niż 200zł :doh::doh: bo był by problem.

Mimo wszystko nie polecam.

trzeba było zapytać czy mam wycieraczki do passata ! a nie napisałeś masz liftowe ramiona ? napisałem ze mam 50zł i dalej poszło

także pretensje powinieneś kierować także do siebie

A z tą zmową nie przekręcaj bo masakra, powiedziałem ze mam samopoziom zarezerwowany dla innego kupującego a nie za załatwię ci od innego sprzedającego.

Nie wiem z skąd takie rzeczy bierzesz bo moja głowa jest mała

Pisząc w wątku gdzie sprzedawałeś passata na części miałem na myśli ramiona z a4 b5 fl? :facepalm::facepalm:

Co do zmowy to tak wywnioskowałem z prowadzonych rozmów, które z resztą na prośbę admina wysłałem. Niech więc on zadecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponował nie zaśmieciać tego wątku bo nie jest on po to żeby dyskutować jak ma wyglądać dział sprzedam. ZK napewno dokona dobrego wyboru.

zresztą:

Bardzo proszę bez zbędnych komentarzy w tym wątku! Najlepiej aby wypowiadały się osoby, które są poszkodowane! Odpowiedzi osób pod którymi adresowane są skargi są bardzo mile widziane. Reszta postów komentujących, a nie związanych z tematem, będzie kasowane , aby uniknąć bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewek http://a4-klub.pl/members/niewek-85884/

Kupiłem dekory. Rozpakowałem je dzisiaj. Poniżej korespondencja

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

Czy 600zł z przesyłką? Jak nie to ile przesyłka?

dekor drzwi tylne prawe (na samym dole na fotce) ta plama to jest trwała czy tylko zabrudzenie?

Cytat Zamieszczone przez niewek

Sądzę, że nie jest to trwała plama, zerknę jutro to potwierdzę to.

Jeśli chodzi o przesyłkę to przy przelewie na konto mogę wysłać za 10 złoty

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

To czekam w takim razie na info

Cytat Zamieszczone przez niewek

Ok

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

I jak sytuacja z tymi dekorami wygląda??

Cytat Zamieszczone przez niewek

Nie doszła wiadomość?

Napisałem, że przyglądałem się bardzo dokładnie temu dekorowi i nic nie widzę więc była to jakaś tłusta plamka którą aparat tak wychwycił

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

No to jak nie mają uszkodzeń i wszystko z nimi jest ok to podaj dane do przelewu. A miałbyś może możliwość podmiany ramki automat na manual?

mój adres

....................................

Cytat Zamieszczone przez niewek

Właśnie ramki manuala niestety nie mam

No stan tak jak na zdjęciu, ogólnie myślę, że jedne z ładniejszych, często są spore wgnioty od pasów których tutaj nie ma

Dane do przelewu:

...................................

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

Hej

Kiedy mogę się spodziewać dekorów??

Cytat Zamieszczone przez niewek

Jutro będą

Sugeruję nie otwierać przy pomocy noża, nigdy nie pakowałem dekorów, starałem się jak najlepiej to zapakować, aczkolwiek możesz się troszkę denerwować przy otwieraniu bo trochę sie zejdzie Ale to w trosce o produkt

I tak:

plama która niby nie istnieje, istnieje, popielniczka przednia ma głębokie rysy, długa listwa na deskę rozdzielczą jest pogięta (na dekorach deski zależało mi najbardziej), ogólnie wszystkie elementy mają wady dyskwalifikujące dekory jako jedne z ładniejszych. Jutro porobię zdjęcia i zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...