Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Jak podnieść zawieszenie w quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeżdżę na kołach 15/195/65 zimowe a na lato mam 205/55/16. Myślę że takie powinny być , przynajmniej takie zalecają> Auto jest w quattro dlatego chciałem je trochę podnieść . Trochę wędkuje i wtedy zahaczam spodem o podłożę.

Opublikowano

wg mnie szkoda zachodu żeby je podnosić... załóż większe koła i trochę będzie wyżej... :embarrassed:

ja bym go obniżył... :evil:

Opublikowano
  • Autor

jak go obniżę to już nigdzie nie wjadę a ryba bierze tam gdzie ciężko dojechać.

Opublikowano

jak go obniżę to już nigdzie nie wjadę a ryba bierze tam gdzie ciężko dojechać.

kup quada... też quattro... :evil:

Opublikowano
  • Autor

quad ma za mały bagażnik i sprzed się nie mieści :>

Opublikowano

ja na ryby kupilem sobie wieki temu Samuraja 1.3i

dalem za niego 200 euro i do dzisiaj nic przy nim nie robilem

podstawa to dobra opona, mam jeszcze wciagarke ale tylko raz jej uzylem jak wyciagalem T4-ke z bagna

Opublikowano
  • Autor

Mialem Nissana Terrano II ale sprzedałem. Eksploatacja tego auta była droga i dlatego sprzedałem.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 16:01_________________________________________________a wracając do tematu jak założę sprężyny twardziejsze i nowe czy auto mi się podniesie ? Czy ktoś z was już zakładał takie sprężyny ?

Opublikowano

samuraj jest tani jak barszcz do tego zapodasz LPG i bedzie git

na przOd mozesz zapodac sprezyny od ciezszego modelu np 2.5tdi

ale gorzej bedzie z tylem

musialbys poszukac sprezyn 1BR ale to jak igla w stogu siana

Opublikowano
  • Autor

sprężyny od A4 przód 1.9tdi a 2.5 tdi są takie same , tył taki sam sprawdziłem to na hurtowni w katalogu . A jakie auto posiada zawieszenie 1BR?

Opublikowano

1BR = komfortowy układ jezdny przystosowany do złych nawierzchni ( podniesiony o 13 mm w stosunku do 1BA) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie można kupić takie sprężyny do zawieszenia 1BR

Opublikowano

a gdzie można kupić takie sprężyny do zawieszenia 1BR

Albo ASO Nowe :) albo szukac uzywek na ALLEGRO z odpowiednimi kolorkami na sprezynach :)

Tu masz jakie szukac :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=66166.0

Opublikowano
  • Autor

dzięki jutro zaczynam szukać . W ASO będą bardzo drogie

Opublikowano

garbi...przy najbliższej okazji załóż oponki 205/65/15, teoretycznie +6mm względem 195/65 ale u mnie wyglądało kozacko (nic nie szurało) nie zmieniłem jeszcze bo dojeżdżam stare. Pozdro.

Opublikowano

dzięki jutro zaczynam szukać . W ASO będą bardzo drogie

Tak sie spytam :mysli: po co chcesz podniesc jeszcze wyzej autko :?:

Opublikowano
  • Autor

chlałbym podnieść około 5 cm nie więcej żeby nie czerkać spodem jak pojadę na Wilczą Wole na ryby :drinks:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________na lato mam 205/55/16 nowe, a 15 /195/65 tylko chcę skończyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.