Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Ogromne ilośći pary z wydechu.


virus191

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak mi się już nagrzeje auto, to tak kopci na biało z wydechu, że czasem na światłach zasłania inne auto :blink: Nie mam gazu, nawet po trasie dalej dymi. Raz stanąłem na dosyć stromej górze i poprosiłem kolegę o przygazowanie to ciurkiem woda poleciała. Zapachu też nie ma i się unosi inaczej niż spaliny więc na 100% to para wodna Paliwo tankuję Shell V Power. Da się jakoś tego pozbyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy to czasem nie uszczelka pod głowicą tak duże ilości pary to może być coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób test i poliż rurę. :naughty: Płyn chłodzący jest słodki więc miałbyś słodki wydech. :tongue4: Ale moim zdaniem masz wszystko w porządku. Jesień nam nastała zamiast zimy i jest duża wilgotność powietrza i stąd te dymy. U mnie też pluje podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób test i poliż rurę. :naughty: Płyn chłodzący jest słodki więc miałbyś słodki wydech. :tongue4: Ale moim zdaniem masz wszystko w porządku. Jesień nam nastała zamiast zimy i jest duża wilgotność powietrza i stąd te dymy. U mnie też pluje podobnie.

Logicznie byłoby polizać palca :P nie rure hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: prawie jak w dowcipie o blondynkach w windzie które też próbowały... :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to martwiło z początku bo mam tak samo :disgust: ale jak zobaczyłem nowiutkie Porsche Cayenne, któremu tak samo dawało parą z rur to się uspokoiłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo ma to do siebie że pompuje więcej powietrza = więcej spalin, u mnie też paruje jak zły, w dodatku czasem aż zabulgocze od wody w wydechu, :decayed: i się tym nie przejmuje, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jej w palnik dać, żeby wodę z tłumika wygotować :good:

Moja też paruje jak smok, a wszystko sprawne, jak butuje na drodze, to na szybę z tylu mi pluje woda czasem i potem znowu spokój na trochę, aż się nie nazbiera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak kolega wyżej pisze. Pojeździj jakiś dłuższy kawałek i dobrze go rozgrzej :naughty: to na jakiś czas będzie :good: Teraz taka pora i jak dojdzie do tego jazda na krótkich dystansach to mnóstwo wody zostaje w wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...