Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:lol: Zaraz was do pionu ustawie :lol:
Opublikowano

lukas wpadl w szau ;)

Opublikowano

raz dwa trzy mi tu konkretnie pisac a nie glupoty wam w glowie :lol:

a tak apropo to jak ktos chce Kobiety niech zabiera przydadza sie a reszta pojedzie na disco :mrgreen:

Opublikowano

proponuje ustalić czy jedziemy z kobietami czy nie :?:

wazne bedzie przy wpłatach, ilosci rezerwacji itd

najlpiej niech ludzie piszą - TYLKO SZCZERZE czy na wyjazd jadą z kobietami

mam na myśli tak jak zdeniu napisał od razu, że jedzie z kobieta i jest git

ja swojej powiedziałem, ze jeszcze nie wiem czy jadą kobiety wiec czeka spokojnie na ustalenia forumowe :wink:

Opublikowano

na 99% jade sam ;) chociaz przydalby mi sie kierowca/kierowniczka znaczy ;)

Opublikowano

ja tak jak mowilem jade sam Kobiete mam dosc czesto a taki zlot to 2 razy do roku tylko :mrgreen:

[ Dodano: 01-11-2006, 22:41 ]

na 99% jade sam chociaz przydalby mi sie kierowca/kierowniczka znaczy

jak sam a Zakazana przeciez to tez klubowiczka :grin:

Opublikowano

właśnie o takie deklaracje mi chodziło - dziex Panowie :!:

na 99% jade sam

nie będzie Karolinki :?:

buuu :oops:

Opublikowano
ja swojej powiedziałem, ze jeszcze nie wiem czy jadą kobiety wiec czeka spokojnie na ustalenia forumowe

No własnie..moja sie pyta czy jadą bo jak jadą to też chce:(

Opublikowano
wiedzialem ze po mazurach to nie bedzie cie chciala samego puscic ...

to po obejrzeniu mojego filmu i zdjatek rozwodowych :mrgreen:

Opublikowano

ja nie ukrywam ze wyjazdy integracyjne są po to by sie zabawic... i naprawde w jakiś sposób można czuć sie skrępowanym w towarzystwie kochanej żony - a tym bardziej Ona może czuć sie skrępowana jak widzi meża dającego ostro czadu...

Opublikowano

co racja, to racja :smile:

Opublikowano

A ja biorę moja kobiałkę, i zamawiam 2 osobowy pokój jakby co.....

PS: Ja już mówiłem jakie jest moje hobby w odpowiednim poście "Na luzie" więc rozumiecie ....

:) :) :) 8)

Opublikowano

Dzwoniłem właśnie i rozmawiałem :) Cena za nocleg z wyżywieniem 50zł . Z rezerwacją na termin , który nas intereuje , nie będzie raczej problemu , tylko trzeba jeszcze sprawdzić kiedy kończą się ferie zimowe , bo wtedy mają największy młyn.Trzeba będzie wpłacić zaliczkę za rezerwcje.Co do kuligu to Pani się dowie o aktualne ceny.Dostałem też ares ich nowej strony www.pensjonattrojstyk.pl .Także zaraz poszukam info o feriach zimowych i możemy zacząć działać z rezerwacją :wink:

Sprawdziłem i ferie zimowe kończą się 25 lutego.Także chyba trzeba będzie nasz termin przesunąć , bo w czasie ferii nie ma szans na miejsca.Pierwszy weekend po feriach to 2.3.4 marca

Opublikowano
2.3.4 marca

a wtedy to bedzie jeszcze snieg :?:

Opublikowano
2.3.4 marca

a wtedy to bedzie jeszcze snieg :?:

Przeca to som góry , to chybo bedzie.Hej.

Opublikowano
Hugo napisał/a:

2.3.4 marca

a wtedy to bedzie jeszcze snieg :?:

to moze lepiej przed feriami??

Opublikowano
Hugo napisał/a:

2.3.4 marca

a wtedy to bedzie jeszcze snieg :?:

to moze lepiej przed feriami??

Czyli przed 15 stycznia

Opublikowano

oj na to raczej nikt nie pojdzie bo sesje sie zaczynaja chociaz zaraz po nowym roku :wink:

Opublikowano

Niech ktos zadzwoni i dowie sie o wolne terminy i wybierzemy. :razz:

Opublikowano

f*ck, :sad: to teraz ferie trwaja 1,5 miesiaca?? :shock:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.