Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Żarówki - czy warto kupić OSRAM NIGHT BREAKER H4 ?


Gość sector

zmienić żarówki  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. zmienić żarówki



Rekomendowane odpowiedzi

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_afn_swiatla_z_przodu_bardzo_slabo_swieca-t16080.30.html

Koledzy, dziś mi przyszły te Osramy NightBreaker +90% i muszę przyznać, że odczuwam sporą różnicę, teraz to wiem, że mam jakieś światła :thumbup: Ostatnio to bałem się już wieczorami i przy deszczowej pogodzie jeździć bo szczerze przyznać ale niewiele widziałem, na trasie pomagałem sobie przeciwmgielnymi bo tamte lepiej świeciły od mijania, a wczoraj już słyszałem na CB-radiu komentarze na moją jazdę na przeciwmgielnych :D. Jednak dobre żarówki dużo znaczą. Przede wszystkim odradzam wszelkiego badziewia a'lA Ksenon. Teraz zamówie drugi komplet do ojca B6tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki mają chyba +90% światła - wystarczają podobno na 3-4 miesiące (tak mi mówili w hurtowni) i wcale sie nie dziwię skoro są tak wyżyłowane. Nawet na logikę to biorąc nie mogą być trwałe przy takim "obciążeniu".

Lepiej kup sobie inne, ale góra +30% chyba, że chcesz ciągle kupować nowe na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki mają chyba +90% światła - wystarczają podobno na 3-4 miesiące (tak mi mówili w hurtowni) i wcale sie nie dziwię skoro są tak wyżyłowane. Nawet na logikę to biorąc nie mogą być trwałe przy takim "obciążeniu".

Lepiej kup sobie inne, ale góra +30% chyba, że chcesz ciągle kupować nowe na wymianę.

Dokładnie.... ja kupuje Philipsy Extreme Power oraz BlueVisionPlus i starczają na 3 miesiące.... mam dość tego wymieniania :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z Alegro musi chyba dac jakąś gwarancje na te żarówki - W końcu to "Osram"

(zadałem mu pytanie i czekam na odpowiedź)

----------- A żarówki na 3-miechy to mnie nie interesują ------------

Zanim znalazłem moją a-4 byłem zmuszony jeżdzić golfem 4 (złom straszny) tam co 4m-ce żarówki wymieniałem

i już mam dość się w to bawić,

(tym bardziej ,że zielone krokodyle zaraz cię wyłapią do kontroli jak ci coś nie świeci )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem u nas Philipsy Extreme Power +80% <jakoś tak> różnica jest dość duża, ale i tak nie za ciekawie świecą <trzeba pokombinować bo to wina źle ustawionych świateł>. Mamy je od sierpnia i świecą nadal, a są włożone jako światła mijania, więc świecą bez przerwy.

Zagłosowałem na TAK, bo myślę, że jak ktoś ma słabe światła to warto wydać więcej pieniędzy i zainwestować w bezpieczeństwo :wink4:

Proszę nie rozpisywać się na temat innych żarówek,bo nie o to w tym temacie chodzi.

Odpowiadamy na konkretnie zadane pytanie

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym te zarowy wsadzil do dlugich. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zarowki maja bardzo krotki okres eksploatacji a kosztuja.... 2-3 miesiace to standard. znam lepsze pomysly na wydawanie kasy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak od ponad roku śmigam na Osramach H7 SILVERSTAR +50%

http://www.allegro.pl/item335952654_osram_silverstar_50_wiecej_swiatla_h7.html

i jestem bardzo zadowolony, dają dość białe i mocne światło jak na standardowe żarówki, tylko też trzeba dodać że w soczewkach Valeo one inczej "świecą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak od ponad roku śmigam na Osramach H7 SILVERSTAR +50%

http://www.allegro.pl/item335952654_osram_silverstar_50_wiecej_swiatla_h7.html

i jestem bardzo zadowolony, dają dość białe i mocne światło jak na standardowe żarówki, tylko też trzeba dodać że w soczewkach Valeo one inczej "świecą"

jakie przebiegi na nich robisz? :mysli: co to znaczy swieca inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałemodpowiedź od gościa z alegro - ale malo konkretną ( o gwarancji nic niewspomniał mi ,że pytałem)

poniżej cytat

"Witam!

Zarowki sa fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane. Zywotnosc zarowek w porownaniu z innymi zarowkami (philips), ktore posiadamy jest o wiele lepsza. Jakosc swiatla jest znacznie lepsza od standardowych zarowek."

haha - dobrze ,że są fabrycznie nowe :polew:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> i dalej niewiem , czy je kupić ? >>>>>>>>>>>>>>>>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem autko były Osramy Silverstar, jak jedna się przepaliła kupiłem parę Silverstar +50% i są troszkę faktycznie troszkę lepsze. Trwałość - przy tej cenie do jakości nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Przebieg ... siedzą od zeszłej zimy i non stop na światłach przecież.

Świecą inaczej: soczeki w stosunku do starych reflektorów mają znacznie lepsza geometrię i przez to że jest soczewka i gładkie "szkło" to wiązka światła znacznie lepiej wygląda - w światłach starego typu (do tego brudnych czy zmatowionych) najlepsze żarówki nie zawiele moga poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tak wymieniacie te zarowki co 3-4 miesiace to za to byscie juz xenki mieli, a o jasnoscie chyba nie trzeba mowic :naughty: Wiadomo jednoraowy wydatek spory ale macie spokoj na dluuuuuuugo :cool:

Bardzo proszę trzymać się tematu i nie odbiegać od niego

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze odnosnie tych NIGHT BREAKER H4, kolega ma u siebie w Hondzie. Jedna mu padla, czyli sprawa normalna widze przy tych zarowkach. Wlozyl normalna OSRAM zeby cos wogole swiecilo... i efekt jest taki ze roznice prawie wogole nie widac. Jedynie osoba ktora wie gdzie jest NIGHT BREAKER zauwazy roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ktoś już wcześniej wkleił mój komentarz dotyczący tych żarówek. Od mojej ostatniej opinii na ich temat minęło 4 miesiące, żaróweczki świecą rewelacyjnie, jeżdżę sporo, autko mało co stoi w garażu wobec czego te Osramy mogę polecić gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja miałem kupywałem różne żarówki do mojego, teraz to leżą chyba ze 2 pary żarówek, wszystkie miały być rewelacyjne a okazały się badziewiem. Po założeniu Osramów zacząłem pewniej jeżdzić nocami. W swoim mam założone lampy soczewkowe, których jedyną zaletą jest ich wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...