Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
i uj jak bateria padnie:grin::grin:

To wchodze bagajem :]

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

ładnie, ładnie :naughty: cieszą takie składane lustra :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ładnie, ładnie :naughty: cieszą takie składane lustra :decayed:

Jutro ma już czekać na mnie w ASO joystick z chromem obsługujący składanie i dociągne instalacje pod fotochrom. Na koniec zostawiam sobie funkcję pamięci bo to już grubsza sprawa, a właśnie z myślą o pamięciach głównie kupiłem te lustra

Opublikowano

Artu , pamięć to pikuś jak masz już tapicere pod pamięci i moduł , to tylko 4 przewody:wink: z czego jeden przez gume w drzwiach co ogarniesz zapewne razem z fotochromem:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Artu , pamięć to pikuś jak masz już tapicere pod pamięci i moduł , to tylko 4 przewody:wink: z czego jeden przez gume w drzwiach co ogarniesz zapewne razem z fotochromem:decayed:

4 przewody na strone ?

Opublikowano

od strony pasażera nic nie grzebiesz(oprócz 2 kabelków foto) , tam rządzi sterownik drzwi w wersji high:wink: do pamięci potrzebujesz jednego kabelka od sterownika pod fotelem do sterownika drzwi:naughty: 3 pozostałe to cany (2) i linia k do sterownika fotli i luster

Opublikowano
  • Autor
od strony pasażera nic nie grzebiesz(oprócz 2 kabelków foto) , tam rządzi sterownik drzwi w wersji high:wink: do pamięci potrzebujesz jednego kabelka od sterownika pod fotelem do sterownika drzwi:naughty: 3 pozostałe to cany (2) i linia k do sterownika fotli i luster

Podziękował, wezme się w takim razie za rezanie pamięci :whistling:

aaa mam jeszcze kompletą wiązkę (tą z boczka fotela kierowcy) , która idzie do panelu sterowania MEMO. daje mi to coś?

Opublikowano

bardzo dużo , bo jest tam pare kabelków do zrobienia:wink: masz z górki jak nic:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny fant w garażu. BT w wersji 8P0 862 335 AA. Udało się dorwać z całą skrzynką i wypełnieniem

Dajcie mi teraz 2 tygodnie urlopu żebym wszystko upchał do auta :decayed:

8E6ysl.jpg

Opublikowano

no to czekamy, Ty masz taki wypas co tam jeszcze chcesz pchać:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
no to czekamy, Ty masz taki wypas co tam jeszcze chcesz pchać:decayed:

Coś tam jeszcze można upchać ;)

Wpadł w końcu długo poszukiwany panel klimatronic 2-DIN pod czujnik jakości powietrza. Szukałem najnowszego z indexem AH bo ma regulacje od 16st i jest z B6 co dla mnie było istotne.

Także jeszcze czujnik, trochę kabla i kolejny frykas na pokładzie :)

zjz52QS.jpg

Opublikowano

a ja się pochwalę że mam taki czujnik :wink: co prawda nie mam do 16 stopni a szkoda :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
a ja się pochwalę że mam taki czujnik :wink: co prawda nie mam do 16 stopni a szkoda :kwasny:

Widziałem właśnie taki u ciebie. U mnie Helmut poskąpił na ten frykas :)

Opublikowano

A ja mam czujnik i climatronic z B7, ale zwykły :decayed:

Opublikowano

Artur kupić od Ciebie auto to zero zabawy, nic nie można porezać :kox:

Opublikowano
  • Autor
Artur kupić od Ciebie auto to zero zabawy, nic nie można porezać :kox:

:decayed:

Luzik, tak szybko nie sprzedam. Póki co stuknął właśnie rok jak posiadam Audi i poza szwankującym webasto nic jej szczególnie nie dolega. Zalewam i trzaskam kilometry, przy okazji dokładam do wyposażenia, ale też nie mam na to szczególnego ciśnienia. Teraz chce w zamontować graciarnie w wolnym czasie i zabrać się w końcu za image zewnętrzny bo tutaj jest bida totalna .

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
ładna fotele dokładałęś ?

tak wyszedł z salonu

---------- Post dopisany 18-02-2013 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 17:15 ----------

Mały update..

gałka z RS4, do kompletu brakuje mi ramki 1NK, która przyjdzie niebawem

bCwB2pul.jpg

nowe gumowe dywaniki prosto na przód/tył

jDxWwwSl.jpg

ostatni element pakietu bagażnik, roleta z zaczepami na siatke, nowka z ASO :)

br7ki7jl.jpg

Opublikowano

gałka rs4 jest w pytęęęęęęęęęęęęę :slina::slina::slina::slina::slina::slina:

bravo Turzol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.