Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba ok 900 sztuka

Godzinę temu, C4NC3R napisał:

Nie wierzę :kox:
Po ile w ASO?

 

Opublikowano

Brutto? 
Wg. mnie lepiej kupić nówki z ASO niż bawić w regeneracje lub używki które niewiadomo ile pociągną. Tyle co turzol kasy wyłożył na auto to te pompki to kropla w morzu

Opublikowano

Raczej Brutto. Dokladnie, zalezy jaka przyszlosc wiaze z autem ? tylko serducho chyba taniej kupi niz same pompki ?

Apropo dwumasu z LUKA, w tamtym roku wlozylem je.... zobaczymy ile u mnie wytzryma... troche mnie Turzol zmartwiles i Cancer ?

Opublikowano

No własnie bierz nówki

No własnie bierz nówki

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dawid93 napisał:

Chyba ok 900 sztuka

 

Za tyle brałbym cały wagon, Jedna pompka BA kosztuje w ASO dokłądnie tyle  4676.85

Opublikowano
1 minutę temu, turzol napisał:

Za tyle brałbym cały wagon, Jedna pompka BA kosztuje w ASO dokłądnie tyle  4676.85

Co?! Nie mozliwe ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pompki BA po małym przelocie wpadły do auta. Calosc poskladana na nowych zest napr i srubach.

aUTEZzR.jpg

 

vacum Q Bosch 

JvK3l13.jpg

zatem mechanicznie powoli do przodu.

Zamówiłem w serwisie i odebrałem nową zaślepkę tunelu na grzany tył bo juz mnie męczyło szukanie używki, za które ludzie wołają wiecej niż za nówke :decayed:

Y8eVjda.jpg

yuf4Xcc.jpg

I fotka na szybko z parkingu pod robotą

JH6uYRs.jpg

 

Opublikowano

No prosze, kolo jest i juz inaczej :thumbup1:

Jakas poprawa po pompkach ?

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, KoJ@K napisał:

No prosze, kolo jest i juz inaczej :thumbup1:

Jakas poprawa po pompkach ?

Coś tam sie poprawiło :)

W tym miesiacu ogarniam podwójne szyby, BT, homelink i z autem prawdopodobnie żegnam się w okolicach czerwca. Warunek przyszłego właściciela - musi wrocic zawiecho do serii , wiec będę kupowal  1BA :D

Opublikowano

To on jeszcze śmie stawiać warunki ? :kox: 

Gdzie to na 1BA ... :facepalm:

Opublikowano

:good: Artur ile za zaślepkę płaciłeś w ASO?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, biggman napisał:

:good: Artur ile za zaślepkę płaciłeś w ASO?

173pln

Opublikowano

Artur - odnośnie zdjęcia na parkingu - stoi na sprężynach Eibacha + amorki 1 BE? 

Opublikowano

Turzol tyle lat dlubania poprawiania dopracowywania-kurde nie szkoda Ci sprzedawac? Co bedzie nastepne? 

 

Toz to b6 jest jak nufka-lakiet/silnik itp. 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 31.03.2017 o 17:39, krystiano91 napisał:

Artur - odnośnie zdjęcia na parkingu - stoi na sprężynach Eibacha + amorki 1 BE? 

Tak, Eibach Pro-Kit + 1BE, ale wylatuje na dniach i szukam setupu 1BA pod klienta :) 

Zawartość dodana 4 minutes later
Dnia 2.04.2017 o 21:22, MARCIN607 napisał:

Turzol tyle lat dlubania poprawiania dopracowywania-kurde nie szkoda Ci sprzedawac? Co bedzie nastepne? 

 

Toz to b6 jest jak nufka-lakiet/silnik itp. 

Trochę szkoda, ale czas na zmiany. Nie wiem co będzie następne.. jest plan na zakup jakiegoś gruza do latania do pracy a jako weekendowóz chciałbym spełnić marzenie i kupić W140 ,E38 albo LS400/LS430 do głaskania i dopieszczania :)

Opublikowano
Trochę szkoda, ale czas na zmiany. Nie wiem co będzie następne.. jest plan na zakup jakiegoś gruza do latania do pracy a jako weekendowóz chciałbym spełnić marzenie i kupić W140 ,E38 albo LS400/LS430 do głaskania i dopieszczania [emoji4]

Że co takie antyki chcesz kupić

Myślałem że mnie zaskoczysz jak powiedziałeś że grupę VAG odpuszczasz i że będzie coś pokroju mazda itp
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak tam? Udało się założyć podwójne szyby? Zastanawiam się nad tym modem do C6 i nie wiem czy warto.

Opublikowano

warto. w moim C7 mam podwójne szyby, w drugim, które mamy są pojedyncze szyby. wygłuszenie to jak niebo, a ziemia..

Opublikowano

Potwierdzam, ponadto przy solardachu spełniają jeszcze jedna funkcje. Ograniczają nagrzewanie się wnętrza dzięki czemu nawiew z solaru jest jeszcze bardziej efektywny.  Szczególnie przydatne przy skórzanym wnętrzu..

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Namówiliście mnie :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.