Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

fajny mod się szykuje, też o nim zaczynam powoli myśleć :wink:

Poczekaj aż uszczelnienia na twoim maglu zaczną puszczać :) Będziesz miał przynajmniej dobry pretekst do następnego rezanka :wink:

Ja miałem 2 opcje do wyboru: albo regeneracja swojego magla albo montaż używki z zaworem servo. Koszt wychodzi podobny, a korzyści więcej z opcji drugiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moda będziesz mega zadowolony :decayed:

tak jak rozmawialiśmy jak będziesz miał jakieś ale do układu podeślesz wgramy wsad z S4 mi się na nim najlepiej jeździ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi motor za to blt z polo 09 rok i taki sam :wink:

Tak sobie patrzę i ten BLT to nie jest glupia opcja... Niczym nie różni się od ASZ (131ps), jedynie inna jest podstawa filtra oleju.

Plusem jest to że można kupić taki motor po niewielkim przebiegu, tylko nurtuje mnie jedno. U nas w A4 serducho jest wzdłużnie, a ten BLT jest poprzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi motor za to blt z polo 09 rok i taki sam :wink:

Tak sobie patrzę i ten BLT to nie jest glupia opcja... Niczym nie różni się od ASZ (131ps), jedynie inna jest podstawa filtra oleju.

Plusem jest to że można kupić taki motor po niewielkim przebiegu, tylko nurtuje mnie jedno. U nas w A4 serducho jest wzdłużnie, a ten BLT jest poprzeczny.

Adamoo ma blt u siebie. Ja tylko czekam az sie cos z motorem bedzie dzialo ;) nawetnie remontuje

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wnętrze, kolor wredny ale piękny jak jest czysty :D

Generalnie gratuluję autka ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servo muszę u siebie magiel wy... to pewnie servo wpadnie.

Cały czas do przodu Turzol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą widziałem autko na żywo. Bardzo fajne wozidełko :thumbup1:. Jeszcze tylko zrób porządnego softa po naprawie głowicy i przydało by się wypełnić czymś normalnym felgi :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą widziałem autko na żywo. Bardzo fajne wozidełko :thumbup1:. Jeszcze tylko zrób porządnego softa po naprawie głowicy i przydało by się wypełnić czymś normalnym felgi :wink:.

:eusathink::eusathink::co::co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą widziałem autko na żywo. Bardzo fajne wozidełko :thumbup1:. Jeszcze tylko zrób porządnego softa po naprawie głowicy i przydało by się wypełnić czymś normalnym felgi :wink:.

:eusathink::eusathink::co::co:

Słowo klucz: hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły nowe oem amorki 1BE na tył + wszystkie elementy im towarzyszące. Poprawa w prowadzeniu ogromna, stare wylały a odboje się rozsypały. Nie wspomnę o górnych mocowaniach, które się powybijały totalnie.

Przód w nówce niebawem bo zbieram graty a ASO się ociąga :kwasny:

Przy okazji wpadły nadkola szmaciane z S4.

ZB4Cdi7.jpg

T8zO729.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za taki komplecik:naughty:

w serwisie majątek, mi się udało wyrwać po kosztach amorki na ebay.co.uk, ok 200pln za komplet na tył.

Powiem tylko że mocowania górne, odboje, osłony i reszta dupców wyszła 2x drożej niż amory :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...