Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] WEBASTO - ogrzewanie postojowe sterowane GSM.


Sergio38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem tu nowy proszę o wyselekcjonowanie tematu do odpowiedniego działu. Ponieważ nie znalazłem typowego działu dla ogrzewań Webasto.

Posiadam A4 B5 diesel, którą na codzień parkuję na dworze. Z racji tego iż fajnie byłoby mieć cieplutko każdego ranka (zimą) wsiadając do samochodu chciałbym zainstalować sobie Webasto. Interesuje mnie tylko sterowanie zdalne. Niestety miejsce postoju mojego samochodu znajduje się nieco dalej niż miejsce zamieszkania. Toteż pilot telestart, który niby ma do 1000m zasięgu, niestety tutaj odpada. Na alledrogo znalazłem ciekawą, zdaje się, ofertę z modulem GSM.

http://allegro.pl/zestaw-webasto-tt-c-analog-sterowany-gsm-komplet-i2021111195.html

Co myślicie o tym zestawie?

Warto w coś takiego zainwestować?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz kesz na taki nie za tani wydatek a cenisz sobie wygode to warto z podlaczeniem mysle ze nie bylo by problemu. kupujac upewnij sie ze dostaniesz instrukcje krok po kroku bo widac ze to uzywany sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sprawa. no i odrazu mozna w piz*e i na gaz po zapaleniu autka :cool1:

Czemu tak uważasz? Webasto rozgrzewa płyn chłodniczy a nie olej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec wlasnie. to nie zapala samochodu ktory sobie chodzi pozatym to bylo by sprzeczne z prawem ktore jest w naszym po***ym kraju:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale rozgrzany płyn chlodniczy krazy w bloku silnika wiec olej po zapaleniu autka rowniez szybciej sie nagrzeje?

Ale To nie oznacza, że od razu po odpaleniu silnika but na gaz i w p***e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...