Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zestaw głośnomówiący

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzcie mi taką rzecz, jak mam zestaw głośno-mówiący i tam jest napisane na nim jakie modele siemensów będą kompatybilne to jak kupie taką sztukę i tam podepnę to będzie wszystko śmigać? I z kierownicy multi będę mógł potem np odbierać?

Opublikowano

Jesli posiadasz ori zestaw głośnomówiący to z reguły jest wyposażony w blutucza,a wtedy możesz łączyć się prawie z każdym tel.ja mam nokię i śmiga wszystko jak należy łącznie ze sterowaniem w kierownicy.

Opublikowano

Powiedzcie mi taką rzecz, jak mam zestaw głośno-mówiący i tam jest napisane na nim jakie modele siemensów będą kompatybilne to jak kupie taką sztukę i tam podepnę to będzie wszystko śmigać? I z kierownicy multi będę mógł potem np odbierać?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=129721.0

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

No właśnie chyba ja tego blututa nie mam bo jak próbuję się połączyć to nie pokazuje mi żadnego zestawu, jest tylko jak już pisałem cały zestaw głośnomówiący siemensa bez telefonu i czy jak bym ten telefon dokupił i włożył w ten zestaw czy będzie hulał? <a href="http://fotofotki.pl/viewer.php?file=chck10j4jkwfuxphx8mg.jpg"><img src="http://fotofotki.pl/pliki_img/chck10j4jkwfuxphx8mg_thumb.jpg" border="0" alt="chck10j4jkwfuxphx8mg.jpg" /></a>

Opublikowano

Musisz jeszcze mieć adapter do danego modelu telefonu,który montuje się do uchwytu w samochodzie,a dopiero do niego wkłada się telefon.

http://allegro.pl/audi-adapter-siemens-s65-sp65-nowy-8p0-051-435-ch-i2041557872.html

Opublikowano

Musisz jeszcze mieć adapter do danego modelu telefonu,który montuje się do uchwytu w samochodzie,a dopiero do niego wkłada się telefon.

http://allegro.pl/audi-adapter-siemens-s65-sp65-nowy-8p0-051-435-ch-i2041557872.html

No przecież już ma (widać na zdjęciu, które zamieścił wyżej).

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Jakoś przegapiłem sorki.

Opublikowano

Spróbuj połączyć się blutuczem innym telefonem,powinien go wykryć.

Opublikowano
  • Autor

Sprubuj połączyć się blutuczem innym telefonem,powinien go wykryć.

No właśnie próbowałem mam SE ARC i niestety nie widzi więc raczej nie ma w aucie blututa :confused4:

Opublikowano

To trochę dziwne bo jeżeli jest uchwyt ori to powinno działać,bo i po co by go montowali chyba nie dla zabawy.

Ja mam parrota i bez problemu łączy się z nokią E52,ale telefonik się zepsuł no i w zastępstwie dali jakiegoś Samsunga z Bluetooth i tenże telefon za fiksa nie połączył się z parrotem.Więc może trzeba próbować jeszcze z innymi telefonami.

Opublikowano
  • Autor

Nie no ja nie twierdzę że nie działa sam zestaw bo nie podłączałem do niego telefonu chodzi o to że mój telefon nie wykrywa przez blutacz żadnego urządzenia w audi wiec pewnie w aucie nie mam blutacza

Opublikowano

Panowie, ja w moim autku mam taki uchwyt do telefonu jak kolega na zdjęciu powyżej pokazał. Generalnie nie używam go gdyż telefon łączy mi się przez BT i wszystko mi ładnie hula. Czy mogę zdemontować ten uchwyt bo tylko miejsce mi zabiera i żona mi cały czas kolanem go obija jak wsiada. Po prostu zbędna rzecz. Czy może bez tego nie będzie działał Blutooth? Jeśli można go zdemontować to czy jest jakiś patent na to żeby po zdjęciu zamaskować jakoś dziury po śrubach żeby ładnie wyglądało?

Opublikowano

No właśnie próbowałem mam SE ARC i niestety nie widzi więc raczej nie ma w aucie blututa :confused4:

Kolego, jeśli przeczytasz wątek do którego został podany link oraz ten http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.0 to dowiesz się, że możesz mieć moduł obsługujący bt, tylko że łączenie za pomocą bt jest wyłączone. Najlepiej gdybyś podpiął vag i sprawdził kanał 77, wtedy wszystko byłoby jasne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.