Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Spadajaca moc wpadanie w tryb awaryjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wyskoczył mi na Vagu taki błąd może to wina sterownika na komputerze ktoś może miał coś podobnego lub się orientuje co to może być i czy to może być przyczyna wpadania w tryb awaryjny?

Address 01: Engine Labels: Redir Fail!

Part No: 028 906 021 GN

Component: 1,9l R4 EDC G00SG 1437

Coding: 00002

Shop #: WSC 06435

VCID: 61C2A7DA8713BC14

1 Fault Found

65535 - Internal Control Module Memory Error

37-10 - Faulty - Intermittent

Readiness: N/A

Opublikowano

sprawdz wezyk w ecu czy nie jest rozwalony i nie zalewa ecu.

Opublikowano

i przy okazji wyczyść ten wężyk od ecu bo może byc od oleju

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mi wpadla tez w tryb awaryjny, a od pewnego czasu nawe turbina mi sie właczal dopero przy 3 tys.obr.

i tak z gupoty jak moj kolega czyscił sobie przeplywke w golfie, to przy okazji sobie tez wyczyscilem była mocno zasyfiona, po zalozeniu jej spowrotem jak sie przejechalem samochochodem samochod nie do poznania całkiem inna dynamika jazdy i najwaznejsze ze przestal wchodzic w tryb awaryjny i turbo normalnie pracuj :) szczerze mowiac bylem w szoku , bo juz sie przejmowalem ze to bedzie droga naprawa, a tu przez zasyfiona przeplywke sie okazalo , nie spodziewałem sie tego.

Opublikowano

Witam wyskoczył mi na Vagu taki błąd może to wina sterownika na komputerze ktoś może miał coś podobnego lub się orientuje co to może być i czy to może być przyczyna wpadania w tryb awaryjny?

Address 01: Engine Labels: Redir Fail!

Part No: 028 906 021 GN

Component: 1,9l R4 EDC G00SG 1437

Coding: 00002

Shop #: WSC 06435

VCID: 61C2A7DA8713BC14

1 Fault Found

65535 - Internal Control Module Memory Error

37-10 - Faulty - Intermittent

Readiness: N/A

tak moze byc to przyczyna ...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Dzis po standardowej wymianie wszystkich filtrów i oleju po przejechaniu 10 km autko wpadło w tryb awaryjny - turbina wyłaczona maxymalna prędkość do osiągnięcia to 100 km/h. Troszke mnie to zmartwilo. Czy mechanik coś zle poskładał??????

Opublikowano

Dzis po standardowej wymianie wszystkich filtrów i oleju po przejechaniu 10 km autko wpadło w tryb awaryjny - turbina wyłaczona maxymalna prędkość do osiągnięcia to 100 km/h. Troszke mnie to zmartwilo. Czy mechanik coś zle poskładał??????

zbieg okolicznosci pewnie. Chyba ze cos uszkodzil...

to zalezy jak wpada w tryb awaryjny jeszcze...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Przy wymianie filtra mogły jakieś paprochy się przedostać do turba.

Opublikowano
Przy wymianie filtra mogły jakieś paprochy się przedostać do turba.

I co by zrobiły?

Opublikowano

podejrzewam ze standardowa przyczyna :) a mianowicie geometria w turbo do wyczyszczenia :):)

Opublikowano

Albo mechanik jak coś wymieniał uszkodził przewody od ciśnienia i to tez moze byc efekt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.