Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5->B6] Swap silnika w S4 B6. 2.7 Biturbo zamiast 4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chcę kupić s4 B6 z padniętym silnikiem i wstawić do niego silnik 2.7 Biturbo z s4 B5 które stoi na moim podwórku. Silnik chodzi a skrzynia nie wiem, wiązka elektryczna cała. Moje S4 B5 jest do kasacji. Z całych elementów pozostała mi tylna klapa, maska , błotnik PP, drzwi PP, dach. Raczej mam wszystko do przekładki.

Moje pytanie brzmi:

-Czy przekładka jest możliwa ??

-Jaki jest jej koszt i z czym się wiąże??

- jaki warsztat lub kto się tego podejmie z okolic woj. Opolskiego??

Opublikowano

napisz do FLYERA ma 2,7 BIT w B6 :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 23:25_________________________________________________btw jak masz zdrowy silnik 2,7- to po co Ci S4 B6-kup obojętnie co w B6 i przekładaj

Opublikowano

wal do Nosba :good:

Opublikowano

wal do Nosba :good:

no tak, przecież to ON przekładał :good:
Opublikowano
  • Autor

już napisałem.

chce do s4 ponieważ s4 w standardzie ma wysokie wyposażenie a poza tym to s4 :)

moje s4 obecnie wygląda tak:

http://www.24opole.pl/8083,Wypadek_na_ul._Wroclawskiej._Policja_poszukuje_sprawcy,wiadomosc.html

Opublikowano

Współczucia stary, dobrze, że nic poważniejszego Ci się nie stało. Wracając do tematu, S4 B6 jest idealnym kandydatem na swapa. Jest quattro, 6-biegowa skrzynia, sanki od V-ki, zawias S4. Znalazłeś już B6 z padniętym motorem?

Opublikowano

obawiam się, że znalezienie S4 z uszkodzonym silnikiem będzie trudniejsze, niż znalezienie np 3,0 q i dokompletowanie reszty gratów, ale jak tam kto woli, wszystko zależy od właściciela, jak chce szukać eSy- niech szuka, pewnie się znajdzie :wink4:

Opublikowano

no chyba, ze myślisz o następnym swapie :wink4::good:

Opublikowano

jak znajdziesz te s4 b6 to daj znac jak postep prac :)

Opublikowano

takich S4 B6 2,7 jeżdzi juz spoooro

Na audizine jest z 4 sztuki opisane, w tym jedno też VR6turbo

Opublikowano

Spoko, ale silnik RS6 raczej P&P nie wejdzie.

Opublikowano

s4 b7 tez mozna swapowac?

Opublikowano

s4 b7 tez mozna swapowac?

na 2,7 oczywiscie

Opublikowano

Spoko, ale silnik RS6 raczej P&P nie wejdzie.

co nie wejdzie, jak się popieści to się wszystko zmieści :kox:

Opublikowano

co nie wejdzie, jak się popieści to się wszystko zmieści :kox:

No właśnie, trzeba popieścić, bo komora B6 ledwo mieści wolnossące 4.2. :)

Opublikowano

co nie wejdzie, jak się popieści to się wszystko zmieści :kox:

No właśnie, trzeba popieścić, bo komora B6 ledwo mieści wolnossące 4.2. :)

a w RS6 jest 4,2 BIT to jak nie wejdzie :gwizdanie:
Opublikowano

co nie wejdzie, jak się popieści to się wszystko zmieści :kox:

No właśnie, trzeba popieścić, bo komora B6 ledwo mieści wolnossące 4.2. :)

a w RS6 jest 4,2 BIT to jak nie wejdzie :gwizdanie:

no lae komora w A6 jest deczko wieksza niz w A4 :cool1:

Opublikowano

to dwie turbiny tam nie wejda? :naughty:

Opublikowano

to dwie turbiny tam nie wejda? :naughty:

Nie znam się, ale jak do B5(Nikolasa) jest wsadzany V10 BT z RS6 i jakoś się mieści, to V8 BT też powinno wleźć. Kwestia nakładu prac i kosztów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.