Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszedł czas żeby sie coś pochwalić :)

A więc tak:

Audi A4 Sedan

AKE 2.5 TDi 180 KM

:quattro:

Skrzynia manualna 6-cio biegowa

Rocznik 2001 (lipiec)

Przebieg: 229 tys.

Wyposażenie:

Czarna skóra, sportowe fotele (lepsze trzymanie boczne, rozsuwana przestrzeń pod kolana)

Dwustrefowy klimatronik

ABS, ESP, 6 poduch itp :cool:

4 elektryczne szyby , lusterka.

Alufelgi 17'

Xenon

Radio Audi Concert + zmieniarka na 6 CD w schowku i 8 głośników + 1 duży w półce

Częściowy pakiet "oświetlenie".

Listwy wewnetrzne fish scale.

Przednie fotele podgrzewane + pompowana część lędźwiowa.

Podlokietnik x2.

Zawieszenie 1BE (-20 mm)

Więcej nie pamiętam :wink4:

Zrobione:

Rozrząd :wink4:

RNS-E :naughty: + DVD :cool1:

Dokładki w kolor nadwozia.

Grill na czarno.

Usuniecie wszelkich emblematów z tylnej klapy i znaczka quattro z grilla.

Znaczek OOOO na tylnej klapie podświetlany.

Oświetlenie wnętrza LED.

Przyciemnione szyby (wszystkie oprócz przedniej).

Tylne lampy LED. - na razie stock, przyciemnione...

Założony Bixenon (Xenon Plus) + żarniki 8000K.

Hid 8000K w halogeny.

Czujniki parkowania tył.

Rejestracja indywidualna.

CB-Radio Uniden Pro 510 XL + jakaś antena President (w kolor auta- czarna :evil: )

Felgi 18'x8j black w polerką rantem, a na nich oponki Dunlop Sp Sport Maxx 225/40 :kox:

Dokładka tylnego zderzaka od 1.8 T + 2 proste końcówki wydechów fi 76 mm.

Lotka na klapę a'la S4 :wink4:

Plany :

Zderzak przód S-line

Sprężyny -30/-40 mm.

Kierunki boczne na czarno.

Wymiana turbo i może jakiś soft na około 200 KM :hi:

Tak było:

min_audia402255af.jpg

min_audia4021c947.jpg

TAK JEST!! :

min_dsc01076daa5.jpg

min_dsc010672899.jpg

min_dsc0106906a5.jpg

min_dsc01074f5a1.jpg

min_dsc01070147b.jpg

min_dsc0107967c5.jpg

min_zdj7cce.jpg

min_dsc01086znd72b.jpg

UP!

min_zdj29ee.jpg

min_zdj141b.jpg

min_zdj3693.jpg

UP ^^

min_12421339562082c7d.jpg

min_12421339778276301.jpg

min_12421339952838dc3.jpg

min_12421340091800d49.jpg

:LED w postojówkach + Xenon 8000K.

dsc01185w.th.jpg

dsc01187l.th.jpg

dsc01189mtd.th.jpg

dsc01190eir.th.jpg

Opublikowano

super furak :th: gratulacje skądkolwiek rześ go wy3asnął :kox:

Opublikowano

FAJNA :th: dokładki w kolor :wink4:

Opublikowano

Fajny furacz. Przemysl wira czy warto. Ja uwazam ze nie. (koni spokojnie starczy do napedzenia tego auta) :evil:

Opublikowano
  • Autor

Wiem,ze starczy,ale tak dwojeczka z przodu- to bylo by juz cos ;)

Na razie jednak wazniejszy rozrzad itp.

Opublikowano

dokładki w kolor koniecznie :)

cos nam sie narobiło sporo tych 2,5 :P

jeszcze raz gratulacje

Opublikowano

Wypasik piękny , ja jeszcze dodałbym navi ,

Wiem,ze starczy,ale tak dwojeczka z przodu- to bylo by juz cos ;)

Na razie jednak wazniejszy rozrzad itp.

Jestem za . :th:

Opublikowano
  • Autor

Rozrząd wymieniony, lacznie na liscie cos kolo 13 pozycji (a dokladnie chyba 13 wlasnie).

Gosc z serwisu powiedzial,ze byl w szoku, bo jak na ten przebieg to silnik jest za**biscie zachowany ;)

Wałki w bardzo dobrym stanie, hydraulika tez, ogolnie bardzo zadbany, zero wyciekow, nic.

No i zalozylem znaczek quattro :tongue4:

:)

Opublikowano

super wozik :hi: pozazdroscic :naughty:

ja bym spojlera nie zakładał , ale jak kto woli :cool:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Maly update ;)

W sumie nic sie zmienilo, oprocz.. rejestracji :gwizdanie:

I na razie na nic wiecej kasy nie ma.. ale w przyszlosci na pewno dojdzie RNS-E i dokładki w kolor...

Opublikowano

kozacki furacz - zmiany myślę w dobrym kierunku :th:

Opublikowano

piękna audi :th:

Opublikowano

W sumie nic sie zmienilo, oprocz.. rejestracji

Fajna sparawa, też myślałem żeby sobie takie strzelic, tylko szkoda troche tego tysiączka :(

Opublikowano

chrom pakiet i będzie malyna :th:

Opublikowano

albo czarne grille s line i tez malina :)

Opublikowano

Zewnętrznie podobna do mojej. :th:

Tak jak już pisano - plastiki w kolor.

Osobiście chromów bym nie zakładał. :cool:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

cacy furmanka :good: :good: :good:, tez mam taką tylko w s line :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kozacka fura :D rejstracje też robią robote. ale pokaż środek ;>

Opublikowano

Te czarne kolpaki to jakas masakra... :shocked:

Lampy tylnie tez slabe :confused4:

Opublikowano

Lampy tylnie to jakas masakra :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.