Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] Powrót do czterech pierścieni :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś czas temu zacząłem rozglądać się za nowym autkiem. Aktualnie wtedy jezdziłem Bmw 520. Wcześniej posiadałem kilka modeli Audi. Audi 90 2.2 , Audi A6C4, Audi A8 4.2, Audi 2.3 20V Coupe quattro i ciągle w garażu stoi Audi 80 B1 75r :) . Ale potrzebne było auto do jazdy dziennej i w trasy. W grę tylko wchodził diesel. W drodze przemyśleń wsunął się seat ibiza, ale tylko do pierwszych oględzin :wink4: i juz wtedy wiedziałem ze nie ma nic lepszego niz Audi.

Zaczeły się poszukiwania fury. Podstawa to diesel,quattro, avant....

Pierwsze ogledziny A4 b6 z Cieszyna.... masakra...

Drugie A4 b5 z Myślenic... autko fajne ale cena zaporowa....

Trzecie oględziny A4 b5 z Sosnowca.... auto strasznie zrysowane, fotki w ogłoszeniu nie aktualne, bo robione po sprowadzeniu auta.

No i 4 podejście wypaliło.

A4 B5 1.9Tdi (atj) avant quattro :)

Auto przywiezione nie cale pół roku temu od sąsiadów.W ładnym stanie, zawiecha idealna, napędy zdrowe, 2 elementy malowane i udokumentowane.

Na fajnym wypasie:

* pakiet chrom

* ksenonowe reflektory + spryskiwacze

* aluminiowe felgi audi 16” 5szt.+ zimówki. Na lato lądują 17" avus.

* podłokietnik przód i tył

* climatronic

* elektrycznie sterowane szyby

* elektrycznie sterowane lusterka

* elektrycznie sterowane fotele

* fotele Recaro

* immobilizer

* centralny zamek z domykaniem szyb

* wspomaganie + regulacja kierownicy

* odpinany hak

* skórzana kierownica S-line

* poduszki powietrzne

* nagłośnienie AUDI CONCERT 6głośników

*subwoofer + zmieniarka CD

* wbudowana antena GSM

* napęd quattro

* ABS

* 6 stopniowa skrzynia biegów

(info skopiowane z ogłoszenia) muszę posiedzieć nad kodami :)

Auto jak na pierwsze kilometry się dobrze odpychało aż było to podejrzane. Z tyłu na klapie ma znaczek ABT .

Znaczek jak znaczek, można sobie każdy przykleić, ale zaś wypas recaro fabryczny tez daje do myślenia. A jak chodzi to po głowie bo auto naprawdę dobrze się odpycha to trzeba było się zlogować :) no i w piątek się udało. Także logi zamieszczam do oceny bo ja ich w ogóle nie ogarniam. Podejrzewaliśmy ze jest dolany i na to wygląda ale potrzebny znachor do oceny co tam naprawdę siedzi i jak to wygląda na tą chwile.

Foty zapożyczone tez z ogłoszenia.

Nie ma ładnej pogody, ale jak się tylko zrobił ładniej to i sesyjka będzie :)

de9db7aae8c0ccc9.jpg 324ee29a215e82c6.jpg 1e2745d4ee8e0832.jpg

bf050ddad2d8ac7d.jpgbf024e56e3b06288.jpg fae8ffa87ddf79bd.jpg

Logi do oceny :)

Log 01-001 http://vw-passat.pl/vaglog/4271

Log 01-003 http://vw-passat.pl/vaglog/4273

Log 01-004-xxx http://vw-passat.pl/vaglog/4274

Log 01-004-007-013 http://vw-passat.pl/vaglog/4272

Log 01-008 http://vw-passat.pl/vaglog/4275

Log 01-010 http://vw-passat.pl/vaglog/4276

Log 01-011 http://vw-passat.pl/vaglog/4277

Log 01-023 http://vw-passat.pl/vaglog/4278

http://vaglog.rtnet.pl/artur.jr1_68049.html

http://vaglog.rtnet.pl/artur.jr1_68050.html

Opublikowano

Wypas furka :naughty:

Recaro i quattro :good: :good:

Niech się kula i cieszy z jazdy! :wink4:

Opublikowano

Robi witamy na pokladzie :)

choc dalej nie wierze ze kupiles a4 i to jeszcze w gnoju :P:P

plus za q i recaro :)

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Widzisz Dygu co się robi z ludzmi na starość :tongue4: hehe

Opublikowano

Piękna baza :kox:

Jakieś plany :mysli: bo serią tutaj nie wypada :decayed:

Opublikowano
:good: łaaaaaaaadne gratuluję Q !!!
Opublikowano

ile cię wyszła ta furka??

Opublikowano

wow, ślicznie się świeci :slina:

piękny polift, 1.9 + quattro = :good:

Opublikowano

Widzisz Dygu co się robi z ludzmi na starość :tongue4: hehe

taki stary nie jestes :P

a ze mnie sie smiales ze jezdze a4 :P

Opublikowano

jak cos moge pomoc Ci wyrezac pelny fis tylko manetke musisz dokupic reszte mam :)

Opublikowano

Dupowoz bedzie modzony czy seria ??

Opublikowano
  • Autor

Dygu Fis i tempomat będzie rezany także miej tam te graty potrzebne.

Seria to raczej na ta chwilę to już nie jest, coś tam siedzi grzebnięte :) .

Przy najbliższym grupowym hamowaniu wjezdzam na rolki :>

Fura wyszła 18 koła z groszem.

Plany na przyszłość to najpierw 17" avus.

Tempomat, Fis, i jeszcze trochę koksu :naughty: a i kominy z A6c5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.