Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łokazja

bedzie bedzie ino cza wodki naryktować

Ja pijam tylko Frugo, ale to tylko i wyłącznie nie mieszane :naughty::decayed::good:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Na bazie frugo rewelacyjny poncz wychodzi :cool1:

Opublikowano

testuje wątrobę :tongue4::polew:

Opublikowano

tak po goralsku :gwizdanie:

czy to nie nasz słynny brat jeszcze słynniejszego brata ??? Uczestnik wszelkich chałtur, konkursów TVP ???? wziął sie za spiewanie ?? :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"oni" pili juz trzecią , o 6:00 rano bylismy w odwiedzinach u dziadka :naughty: :naughty: :naughty:

Pamiętam to :naughty:

Puka ktoś do domku i zastanawiamy się czy otworzyć. Otwieramy ,a tam Łatek z Moskalem stoją i mówią "pijecie ku*** " :polew: I weź tu odmów :decayed:

to ile wy tak na głowę :mysli: za wieczór wypijecie z 1,5 litra?? :mysli:

Tyle to jak na drugi dzień z rana trzeba autem jechać - a jak jest wolne to trochę dolicz :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 09:27_________________________________________________Ja na ostatnim zimowym pobiłem swój rekord (2l) - piłem, piłem, piłem - rano wstaję, łeb napierdziela że masakra, wstaję z łóżka a na stole 4 puste puszki z żywca

Opublikowano

Ja na ostatnim zimowym pobiłem swój rekord (2l) - piłem, piłem, piłem - rano wstaję, łeb napierdziela że masakra, wstaję z łóżka a na stole 4 puste puszki z żywca

:shocked:

ładnie, chodź zagrycha powietrze inne to lepiej wchodzi :decayed:

Opublikowano

teraz to sie nie dziwie że co drugi pacjent izby wytrzezwien ma przekroczoną dawkę śmiertelną....

a jak widze to co niektórzy dwa razy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no my wczoraj (a raczej dziś z samego rana) 2x0,5l i 2x0,7 w trzy persony, i powiem że już cieplutko było :decayed:

więc po takich ilościach jak koledzy bym dziś nie wstał :tongue4:

Opublikowano

no my wczoraj (a raczej dziś z samego rana) 2x0,5l i 2x0,7 w trzy persony, i powiem że już cieplutko było :decayed:

więc po takich ilościach jak koledzy bym dziś nie wstał :tongue4:

Szkolicie się na Bukowinę z rozsądkiem przed prawdziwą gorączką :decayed:

Opublikowano

eee ja jutro wstępuje na poziom hard rum80% może mnie jeszcze zobaczycie :polew:

Opublikowano

eee ja jutro wstępuje na poziom hard rum80% może mnie jeszcze zobaczycie :polew:

"INFLANDER" :?:

Rum jest dobry ale działa z opóźnieniem.Jak pierwszy raz piłem to w proporcjach 1:3(rum:cola).Wypiłem 4 takie driny i nic :disgust: Zrobiłem piątego usadowiłem się na kanapie zrobiłem łyka i obudziłem się po 6 godzinach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no my wczoraj (a raczej dziś z samego rana) 2x0,5l i 2x0,7 w trzy persony, i powiem że już cieplutko było :decayed:

więc po takich ilościach jak koledzy bym dziś nie wstał :tongue4:

:polew: :polew: ja zawsze delikatnie kieliszek jak wiaderko i dość. :polew:

Opublikowano

eee ja jutro wstępuje na poziom hard rum80% może mnie jeszcze zobaczycie :polew:

"INFLANDER" :?:

Rum jest dobry ale działa z opóźnieniem.Jak pierwszy raz piłem to w proporcjach 1:3(rum:cola).Wypiłem 4 takie driny i nic :disgust: Zrobiłem piątego usadowiłem się na kanapie zrobiłem łyka i obudziłem się po 6 godzinach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja tylko krystaliczne trunki :decayed: ale 80% na bank robi szum :kox:

:polew: :polew: ja zawsze delikatnie kieliszek jak wiaderko i dość. :polew:

:embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

Opublikowano

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

Inlander czy Inflander co za różnica.Ważne żeby sponiewierało :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja sie sponiewieram cały przyszły tydzień .... urlop w górach... deska i zimny żywiec od rana ... :slina: :slina: :slina:

:cool1:

Opublikowano

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

nie ma znaczenia chyba z kim usiądziesz bo zostaniesz i tak sponiewierany :naughty:

zastanawiał bym się kto dotarga Cię do pokoju po tylu schodach :polew:

Opublikowano

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

nie ma znaczenia chyba z kim usiądziesz bo zostaniesz i tak sponiewierany :naughty:

zastanawiał bym się kto dotarga Cię do pokoju po tylu schodach :polew:

Obyś miał rację :decayed: Myślę, że moja kobietka wykrzesa z siebie tyle siły :polew:

Hub, a ty kontrolujesz auta na Fiacie ;>

Opublikowano

czas iść :drunk: :drunk:

:kox:

Opublikowano

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

nie ma znaczenia chyba z kim usiądziesz bo zostaniesz i tak sponiewierany :naughty:

zastanawiał bym się kto dotarga Cię do pokoju po tylu schodach :polew:

Obyś miał rację :decayed: Myślę, że moja kobietka wykrzesa z siebie tyle siły :polew:

Hub, a ty kontrolujesz auta na Fiacie ;>

Nie.

Ale robię do nich układy kierownicze,Punto,Panda i 500.Dodatkowo jeszcze kilka innych modeli też robię.Między innymi do Opla,Alfy,Citroena i za niedługo do BMW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.