Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

łokazja

bedzie bedzie ino cza wodki naryktować

Ja pijam tylko Frugo, ale to tylko i wyłącznie nie mieszane :naughty::decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak po goralsku :gwizdanie:

czy to nie nasz słynny brat jeszcze słynniejszego brata ??? Uczestnik wszelkich chałtur, konkursów TVP ???? wziął sie za spiewanie ?? :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oni" pili juz trzecią , o 6:00 rano bylismy w odwiedzinach u dziadka :naughty: :naughty: :naughty:

Pamiętam to :naughty:

Puka ktoś do domku i zastanawiamy się czy otworzyć. Otwieramy ,a tam Łatek z Moskalem stoją i mówią "pijecie ku*** " :polew: I weź tu odmów :decayed:

to ile wy tak na głowę :mysli: za wieczór wypijecie z 1,5 litra?? :mysli:

Tyle to jak na drugi dzień z rana trzeba autem jechać - a jak jest wolne to trochę dolicz :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 09:27_________________________________________________Ja na ostatnim zimowym pobiłem swój rekord (2l) - piłem, piłem, piłem - rano wstaję, łeb napierdziela że masakra, wstaję z łóżka a na stole 4 puste puszki z żywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ostatnim zimowym pobiłem swój rekord (2l) - piłem, piłem, piłem - rano wstaję, łeb napierdziela że masakra, wstaję z łóżka a na stole 4 puste puszki z żywca

:shocked:

ładnie, chodź zagrycha powietrze inne to lepiej wchodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to sie nie dziwie że co drugi pacjent izby wytrzezwien ma przekroczoną dawkę śmiertelną....

a jak widze to co niektórzy dwa razy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my wczoraj (a raczej dziś z samego rana) 2x0,5l i 2x0,7 w trzy persony, i powiem że już cieplutko było :decayed:

więc po takich ilościach jak koledzy bym dziś nie wstał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my wczoraj (a raczej dziś z samego rana) 2x0,5l i 2x0,7 w trzy persony, i powiem że już cieplutko było :decayed:

więc po takich ilościach jak koledzy bym dziś nie wstał :tongue4:

Szkolicie się na Bukowinę z rozsądkiem przed prawdziwą gorączką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ja jutro wstępuje na poziom hard rum80% może mnie jeszcze zobaczycie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ja jutro wstępuje na poziom hard rum80% może mnie jeszcze zobaczycie :polew:

"INFLANDER" :?:

Rum jest dobry ale działa z opóźnieniem.Jak pierwszy raz piłem to w proporcjach 1:3(rum:cola).Wypiłem 4 takie driny i nic :disgust: Zrobiłem piątego usadowiłem się na kanapie zrobiłem łyka i obudziłem się po 6 godzinach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my wczoraj (a raczej dziś z samego rana) 2x0,5l i 2x0,7 w trzy persony, i powiem że już cieplutko było :decayed:

więc po takich ilościach jak koledzy bym dziś nie wstał :tongue4:

:polew: :polew: ja zawsze delikatnie kieliszek jak wiaderko i dość. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ja jutro wstępuje na poziom hard rum80% może mnie jeszcze zobaczycie :polew:

"INFLANDER" :?:

Rum jest dobry ale działa z opóźnieniem.Jak pierwszy raz piłem to w proporcjach 1:3(rum:cola).Wypiłem 4 takie driny i nic :disgust: Zrobiłem piątego usadowiłem się na kanapie zrobiłem łyka i obudziłem się po 6 godzinach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja tylko krystaliczne trunki :decayed: ale 80% na bank robi szum :kox:

:polew: :polew: ja zawsze delikatnie kieliszek jak wiaderko i dość. :polew:

:embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie sponiewieram cały przyszły tydzień .... urlop w górach... deska i zimny żywiec od rana ... :slina: :slina: :slina:

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

nie ma znaczenia chyba z kim usiądziesz bo zostaniesz i tak sponiewierany :naughty:

zastanawiał bym się kto dotarga Cię do pokoju po tylu schodach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

nie ma znaczenia chyba z kim usiądziesz bo zostaniesz i tak sponiewierany :naughty:

zastanawiał bym się kto dotarga Cię do pokoju po tylu schodach :polew:

Obyś miał rację :decayed: Myślę, że moja kobietka wykrzesa z siebie tyle siły :polew:

Hub, a ty kontrolujesz auta na Fiacie ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

nie ma znaczenia chyba z kim usiądziesz bo zostaniesz i tak sponiewierany :naughty:

zastanawiał bym się kto dotarga Cię do pokoju po tylu schodach :polew:

Obyś miał rację :decayed: Myślę, że moja kobietka wykrzesa z siebie tyle siły :polew:

Hub, a ty kontrolujesz auta na Fiacie ;>

Nie.

Ale robię do nich układy kierownicze,Punto,Panda i 500.Dodatkowo jeszcze kilka innych modeli też robię.Między innymi do Opla,Alfy,Citroena i za niedługo do BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...