Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LISTA ZAMKNIĘTA !!!

Jak ktoś by się jeszcze chciał zdecydować to będzie lista rezerwowa, zapewne ktoś na pewno zrezygnuje.

:dance: lista 200 potencjalnych alkoholików :decayed:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Razem z dziećmi na tą chwilę jest 218 osób... Ciekawe ile z tego pojawi się w BT :gwizdanie:

W ośrodku jest 240 łóżek, będzie ciasno :kox:

Opublikowano

pokoje po ile osób są??jak to wygląda?? :naughty:

Opublikowano

pokoje po ile osób są??jak to wygląda?? :naughty:

pokoje mieszczą 15-20 osób :cool1:

:decayed:

Opublikowano

pokoje po ile osób są??jak to wygląda?? :naughty:

na ci pokoj :tongue4: i tak nie bedziesz spal w swoim :polew:
Opublikowano

pokoje po ile osób są??jak to wygląda?? :naughty:

na ci pokoj :tongue4: i tak nie bedziesz spal w swoim :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

pokoje po ile osób są??jak to wygląda?? :naughty:

na ci pokoj :tongue4: i tak nie bedziesz spal w swoim :polew:

I tak zawsze Wszyscy kończą u Moskala :kox: a idąc na śniadanie każdy odwiedza nigdy nie zasypiające piętro Ślązaków :decayed:

Opublikowano

ok dostosuje się. :naughty::polew:

Opublikowano

pokoje po ile osób są??jak to wygląda?? :naughty:

na ci pokoj :tongue4: i tak nie bedziesz spal w swoim :polew:

I tak zawsze Wszyscy kończą u Moskala :kox: a idąc na śniadanie każdy odwiedza nigdy nie zasypiające piętro Ślązaków :decayed:

mozna go nazwać dobrym wujkiem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Dobry wujek Moskal from green room zone :decayed:

Opublikowano

Dobry wujek Moskal from green room zone :decayed:

:decayed: po prostu robi dobry mikro-klimat :decayed:
Opublikowano

green room zone :decayed:

:decayed:

Opublikowano

DOBRA UWAGA - TO TERAZ CZEKAMY NA PIERWSZĄ MIĘKKĄ FAJĘ, KTÓRA ZREZYGNUJE

:decayed:

Labelled_bw_flaccid_penis.jpg

Opublikowano

DOBRA UWAGA - TO TERAZ CZEKAMY NA PIERWSZĄ MIĘKKĄ FAJĘ, KTÓRA ZREZYGNUJE

:decayed:

Labelled_bw_flaccid_penis.jpg

Nosfer a to swojego dałeś :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I tak zawsze Wszyscy kończą u Moskala :kox: a idąc na śniadanie każdy odwiedza nigdy nie zasypiające piętro Ślązaków :decayed:

ja tam spedzam 98% zlotu :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Oj, będzie gruuuubo :kox:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Oj, będzie gruuuubo :kox:

pewnie bedzie lipa jak co roku :nose::kox:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 21:20_________________________________________________

I tak zawsze Wszyscy kończą u Moskala :kox: a idąc na śniadanie każdy odwiedza nigdy nie zasypiające piętro Ślązaków :decayed:

ja tam spedzam 98% zlotu :kox: :kox: :kox: :kox:

nawet sie drzemnac niedasz :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Oj, będzie gruuuubo :kox:

pamietacie filmik pod tytułem : "kto ma sniezke w dópie" ????? cały czas go mam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Oj, będzie gruuuubo :kox:

pamietacie filmik pod tytułem : "kto ma sniezke w dópie" ????? cały czas go mam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jakos ostatnio nawet o tym wspominalismy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Oj, będzie gruuuubo :kox:

pamietacie filmik pod tytułem : "kto ma sniezke w dópie" ????? cały czas go mam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ojjj Grzesiu był wtedy bardzo zły :decayed:

W sumie, nie pamiętam tego feralnego poranka :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.