Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie i Panie... rusza ktoś z Lubelszczyzny i zawinął by mnie po drodze ? :facepalm:

nie karmic trolla :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 89,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie i Panie... rusza ktoś z Lubelszczyzny i zawinął by mnie po drodze ? :facepalm:

nie karmic trolla :kox:

:takiego:

Opublikowano
Panowie i Panie... rusza ktoś z Lubelszczyzny i zawinął by mnie po drodze ? :facepalm:

Już Ci pisałem półpiździaku...przyjedź do Wawy w czwartek to pojedziemy razem...

Opublikowano
Panowie i Panie... rusza ktoś z Lubelszczyzny i zawinął by mnie po drodze ? :facepalm:

nie karmic trolla :kox:

:takiego:

:pierdzioch:

Opublikowano
Zlot opłacony:whistling: teraz tylko czekac...:drunk:

Jeszcze tylko 2 tygodnie hehe :banan::drunk: ja już się nie mogę doczekać, zwłaszcza że to moja pierwsza zlotowa impreza :embarrassed::wink4:

Opublikowano

Jeszcze ja dołączyłem. Kasa poszła

Gouda moja też zwłaszcza że autko tez mam niecały rok :) hehe

Opublikowano
Panowie i Panie... rusza ktoś z Lubelszczyzny i zawinął by mnie po drodze ? :facepalm:

bym Cie wzial, ale mam druzyne AAA na pokladzie

Opublikowano

bym Cie wzial, ale mam druzyne AAA na pokladzie

hahahaha , Alkoholicy czy AntyAlkoholicy ??? :kox:

Opublikowano
  • Autor

bym Cie wzial, ale mam druzyne AAA na pokladzie

hahahaha , Alkoholicy czy AntyAlkoholicy ??? :kox:

Sprawdź listę zlotową :naughty:

Opublikowano

KTO NIE ZDĄŻYŁ SIĘ ZAPISAĆ I OPŁACIĆ NIECH ŻAŁUJE - DZIŚ ZAMYKAJĄ CHŁOPAKI JUŻ LISTĘ ZAPISÓW I PSIKUS :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie. Osoby które wpłaciły zaliczkę, a nie dopłaciły reszty rozumiem że nia jadą :whistling:

Opublikowano
Panowie i Panie... rusza ktoś z Lubelszczyzny i zawinął by mnie po drodze ? :facepalm:

bym Cie wzial, ale mam druzyne AAA na pokladzie

I tak nie pojechałbym dizlem :polew::dancing:

Opublikowano

Ooo widzę że mam już kolor VIPowski na liście do BT :naughty::tonguemad::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tak, robiłem dzisiaj aktualizację :)

Opublikowano
Panowie i Panie... rusza ktoś z Lubelszczyzny i zawinął by mnie po drodze ? :facepalm:

bym Cie wzial, ale mam druzyne AAA na pokladzie

I tak nie pojechałbym dizlem :polew::dancing:

gaz z kuchenki zonie zajumasz i jakos sie dokulasz swoim

Opublikowano

Co z tematem przydziału uczestników do poszczególnych pokojów ? :whistling:

Opublikowano
Co z tematem przydziału uczestników do poszczególnych pokojów ? :whistling:

Ty dostałeś przydział na poddaszu w nowym apartamencie słyszałem a ja niedaleko Ciebie bo na strychu :polew:

Opublikowano

Ja rano zrobiłem przelew także kasa powinna być :D Na liście widzę że jestem.

Opublikowano
Co z tematem przydziału uczestników do poszczególnych pokojów ?

:whistling:

wszytskie juz zajete :naughty::naughty:

Opublikowano

Czekamy cierpliwie Jarecki wrzuci pewnie niebawem przydziały pokoi :hi:

Dajcie chłopakowi trochę życia :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.