Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Wszystkim za super zabawę na Zlocie w BT

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łódź tez juz w domku :wink:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za ZLOCIK :good::wink4:

Opublikowano

Dzięki za zlot

pozdro!!!

Opublikowano

Dzięki za zlot :naughty: było super :kox: za rok powtórka :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

My tez dziekujemy za super zabawe no i jak zwykle organizacja na wysokim poziomie, Pozdro

Opublikowano

I było warto tam pojechać ???

Opublikowano
I było warto tam pojechać ???

Było :naughty:

Opublikowano
I było warto tam pojechać ???

Jak byś zobaczył kilka fajnych koleżanek z ich fanklubu które brały udział w teledysku to byś znał odpowiedź na swoje pytanie:naughty:

Opublikowano
I było warto tam pojechać ???

Było :naughty:

To duzo opowiedziałeś co i jak ... :facepalm::facepalm: Co tam robiliście ??

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

I było warto tam pojechać ???

Jak byś zobaczył kilka fajnych koleżanek z ich fanklubu które brały udział w teledysku to byś znał odpowiedź na swoje pytanie:naughty:

Koleżanki to były i na zlocie a nie było czasu sie zaznajomić ... :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

Ja też dziękuje za towarzystwo i imprezki. Fajnie poznać mordki na żywo, wypić w południe wiśnióweczkę z gwinta i skuć się do odcinki 3 razy w jeden weekend. :naughty:

Czekamy na letni... :wink:

Już pisałem na małopolskich, ale napiszę to tutaj jeszcze raz... Stasinda pod każdym względem robi robote! :thumbup1:

Opublikowano

Lennox , cieszy Nas ze się podobało ;)

Opublikowano
I było warto tam pojechać ???

Jak byś zobaczył kilka fajnych koleżanek z ich fanklubu które brały udział w teledysku to byś znał odpowiedź na swoje pytanie:naughty:

Ciekawe czemu te kolezanki chciały moje dane :eusathink:

Pablo ty tez dawałes ? :wink:

Opublikowano

Ciekawe czemu te kolezanki chciały moje dane :eusathink:

Pablo ty tez dawałes ? :wink:

Piszemy na fejsie już :decayed:

:grin:

Opublikowano

Same Kozaki i Geroje ... :grin::grin::grin:

Opublikowano

Ciekawe czemu te kolezanki chciały moje dane :eusathink:

Pablo ty tez dawałes ? :wink:

Piszemy na fejsie już :decayed:

:grin:

Idę loooknąć :kox:

Opublikowano

Ja również dziękuję za zlota

Jak zwykle był fajny klimat, smaczne jedzonko i oczywiście doborowe towarzystwo :yeah:

Specjalne podziękowania dla osoby która zamówiła pogodę :kox:

:thumbup1:

Opublikowano

W końcu i ja już w domku

Wieczorna toaleta i :sexinbed::grin:

Opublikowano

Uffff właśnie dojechałem do....Helu:facepalm: padam na pysk, dzięki Panowie i Panie za mój pierwszy zlot było przednio i jak to się mówi "jak się bawić to się bawić drzwi wyje...ć okno wstawić:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.