Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kabelki do tylnych głośników


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

no mnie to zfrustrowalo jak mi powiedzieli w warsztacie CarAudio ze musze ciągnąc kabelki przecież to AUDI i żeby nie mial glosników z tylu nie wspominając o instalacji normalnie żenada :( nawet w Oplach są (mialem kiedyś CORSE najuboższą wersje i tam byly !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to mozliwe, ze w niektorych wersjach A4 nie ma kabli do tylnich glosników ?

W mojej wersji glosniki sa zainstalowane tylko z przodu.

U mnie w B5 też nie było kabli z tyłu.Sam kładłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja też u siebie nie miałem na tyle głośników ale już mam, kabelki pociągnęłem przy progu z lewej strony do bagażnika, otwory wyrezałem w tylnej półce (niestety pośpieszyłem sie bo nie miałem głośników jeszcze i wyciełem za duże otwory i pożniej była sztukateria ale jakoś sie udało), kupiłem oryginalne blendy na głośniki i teraz jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka miesięcy temu byłem zmuszony wymienić tylne głośniki (narzeczona lubi mocne basowe brzmienia) i przy okazji wymieniłem kable na mocniejsze zwłaszcza że w tym samym czasie montowałem cb i kabel od antenki ciągnąłem przez całe wnętrze , doskonale sprawdzają się do tego plastikowe maskownice przy drzwiach (wewnętrzna strona progów) siedzisko na zatrzaskach i z boku tunel istniejącej instalacji pozwalają na przeciągnięcie nowych kabli bez cięcia i wiercenia , wcześniej planowałem przeciągnąć kable środkiem (tunelem środkowym ) przy okazji montażu podłokietnika ale musiałbym wiercić dziury i kable mogłyby się poprzecinać w tych miejscach , wystarczy mieć śrubokręt aby delikatnie podważyć plastiki i klucze do odkręcenia maskownic pod kierownicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...