Skocz do zawartości
IGNOROWANY

19zoll i 11 zoll szerokosci w B7 ktos juz zakładał


deex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pany mam pytanie , czy ktos próbował juz wcisnac fele 19 ale z szerokoscia 11 cali et 52... trzeba bedzie dystans zastosowac bo rozstaw od porsche 5x130 wiec et sie zmieni :) i to na tył do B7, na przód ma byc 8,5 :) moze ma ktos jakies zdecia jak to wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 cali z wyjściowym ET 52 + adapter minimum 20mm daje nam ET 32 i to w połączeniu z 11 calami spowoduje że po założeniu koła na auto na oponie będziesz mógł postawić szklankę z herbatą :) tzn będzie wystawało....bardzo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tą stronke http://www.willtheyfit.com/index.php?width=&aspect=&diameter=&wheelwidth=&offset=&width2=&aspect2=&diameter2=&wheelwidth2=&offset2=&Submit=Submit możesz porównać rozmiar i szerokości nowych kół z obecnymi i samemu sobie odpowiedzieć czy warto się w to bawić :decayed: moim zdaniem jest to do przełknięcia, jak by pokombinować z negatywem ale to rozwiązanie dla hardcorów którzy nie przejmują się wymianą opon co sezon czy że gdzieś nie wjadą :kox: Pozwole sobie zacytować kolegi :decayed: "koło z debilnym offsetem i idiotycznym naciągiem oraz bezsensownie duża gleba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jak narazie brak konkretów więc może ja coś też skrobnę.....

11Jx19" z ET 52 + adapter 20 mm daje nam ET 32 ale to wciąż za mało bo koło prawdopodobnie będzie tarło wewnątrz o sprężyne :gwizdanie: no i również będzie wystawało jakieś 2 cm na zewnątrz.

wydaje mi się że minimalny dystans powinien być 30 mm ale wtedy felga na zewnątrz wysunie się na 3 cm.

jeśli założysz na te felgi najwęższe opony jakie się da to może cudem uda ci się na tym jeździć ale będzie to wyglądało tak:

107ea1284d8ba736m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lipa :/ na fotce za mocny ten naciag wyglada juz niesmacznie ... A ma ktos na tyle 10j ? moze jakies zdjecia ?!Powoli szukam kołana sezon i jak narazie nic ciekawego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , 11 zoll odpada , 10 jeszcze wejdzie jak patrze na twoje 9,5

PS. twoja fela to 19 ? ładnie wyglada :) '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 140tki to będzie za szeroko i na Pleszewskie dziury tym bardziej, gdzie chcesz tym śmigać, 18" i 225/40 będzie optimum

Nie nie , miałem 18 zoll teraz ale widzi mi sie za mała do bryły auta,wiec bedzie 19 zoll , co do mocy to tez nie zostanie 140 ps bo to żółwik jest :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...