Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dobrze wygląda przód bez chromu z tą blendą - brakuje jeszcze grilla bez znaczka :-)

Opublikowano

grill bez znaczka w B8 wygląda słabo :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

mi osobiście ten brak chromów nie pai jakos nie moge sie przekonać do "rowków" na listewki chromowane

Opublikowano
  • Autor

mały modzik czyli przyciemnienie lamp :)

img099v.jpg

a tak świeca :

img091mu.jpg

i halogeny :

img072u.jpg

kurde panowie jak wstawic fotki na forum by cała była a nie link?

tak jak makki powyżej

pzdr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wczoraj doszły kosmetyki. nie jest to taki zestaw jak makkiego ale mysle za da rade :)

ogólnie polecam sklepik http://showcarshine.pl/

panowie doradzają i dosc fajne gratisy przy wiekszych zakupach mozna dostac:)

2dedf27219a99d93med.jpg

jutro jak pogoda na to pozwoli to biore sie do roboty i moze jakaś fotorelacja będzie :)

pzdr

Opublikowano
Nastepny maniak detalingu :kox:

Mamy dwóch wariatów na forum wrclaguna i makki :decayed::decayed:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

czy kapy od lusterek S5 będą pasowały do mojej a4?

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 22:25 ----------

witam Panowie :)

w tym tygodniu doszło pare modów którymi chciałbym sie pochwalić.

Elektrycznie składane i grzane Lusterka z poliftowego S4:

DSC00038.jpg

czarna Podsufitka z tegorocznego RS4- to samo co S4:

DSC00035.jpg

Wsteczne Lusterko fotochrom z Kompasem:

DSC00029.jpg

I samoroboczy System Homelink:

DSC00036.jpg

DSC00033.jpg

co do systemu Homelink to stwierdziłem że nie warto kupować modułów i zdejmować zderzak by system był i działał jak chce tego Audi.(koszt modulów to około 500 zł-moduł homelink+ moduł komfortu który u mnie nie obsługuje homelinka)

postanowiłem połączyć przyciski Oryginalnego pilota Garażowego z tymi które były w panelu koszt 20 zł w serwisie telefonów komórkowych :)

jedyny problem stwarzały diody podświetlające poszczególne przyciski które zastąpiłem innymi.

Opublikowano
  • Autor

też trochę pomogłeś :)

Opublikowano

Pięknie teraz środek wygląda:thumbup1:

Opublikowano

Mam głupie pytanie :decayed: Tyle co kupiłem moja B8 i mam nad klima takie same "coś" jak ty... tzn. to na płytę ale jak wcisnę open to się ta szufladka tak jakby zacinała?? Co to wogóle jest?? Bo mało Audiczek to posiada. Najczęściej w tym miejscu jest zmieniarka.

I teraz nie wiem czy to co mam to jakis bubel czy coś lepszego?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pod tą kalpka która sie otwiera po naciśnięciu Open powinny być 2 wejści na karty pamięci oraz wejście na karte sim...

Opublikowano

tak tez myslalem :wink: ale jak nacisne open to klapka sie zacina i nie chce otworzyc ale spoko uzyje młotka do otwarcia :buhaha:

zazwyczaj jest tam zmieniarka tak? to gdzie są wtedy sloty na karty?

Czyli to ze mam te sloty nag klimą tzn. ze to kicha i lepiej zeby była tam zmieniarka czy ta konfiguracja własnie jest lepsza? :eusathink:

Opublikowano

zona mi zabrała samochód teraz :) ale moze na tym cos zobaczysz. wydlada tak samo jak u własciciela tego watku na 3 zdjeciu na pierwszej stronie. jest miejsce na płyte apod wejsciem na płyte klapka pod która sa sloty na karty

T2e_C16_R_EE9s2ug_Nr_ZBQy_H0_V5_WEg_12.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Czyli gitara :) I tak niw ogarniam tego auta a tu jeszcze cos lepszego :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

na dniach kolejny modzik :decayed:

kto zgadnie co to?

dsc00043oi.jpg

Opublikowano

Tylna wycieraczka out :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.