Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

jedrek jest dobrze :wink: tez bym wycieraczke zostawila ale to juz kwestia gustu

piekna sztuka kolego :naughty:

Opublikowano

auto nabiera charakteru,

jeszcze tablice wywal- na subtelne i jakiś mały znaczek klubu :wink:

Opublikowano
  • Autor
brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

Jedrzej to i zderzaki razem z wydechem musiał bym wyrzucić bo są od s4 i wrócić do serii :kwasny:... jak jest stylizowana na s4 to według mnie pewne elementy muszą tam się znajdować... z zewnątrz brakuje jeszcze tylko hebli od s4 oraz lotki na kalpie i niczym zewnętrznie nie będzie odbiegać od prawdziwej Esy:decayed:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

auto nabiera charakteru,

jeszcze tablice wywal- na subtelne i jakiś mały znaczek klubu :wink:

z tego co wiem to tablice są obowiązkowe:naughty:

Opublikowano
brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

Jedrzej to i zderzaki razem z wydechem musiał bym wyrzucić bo są od s4 i wrócić do serii :kwasny:... jak jest stylizowana na s4 to według mnie pewne elementy muszą tam się znajdować...:decayed:

nie zgadzam się z tym, że jak masz zderzaki i wydech założone to i znaczek od S4 musi być na 2.0TDI. po prostu to razi.. auto wygląda naprawdę ładnie, ale jak już wspomniałem - ważne, że Tobie się podoba bo właśnie Tobie ma się podobać :good: a ja mam po prostu swoje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać :decayed:

Opublikowano
brak wycieraczki mi się nie podoba.. znaczek S4 również, tak jak i ciemne lampy :decayed: poza tym git :good: i ważne, że Tobie się podoba :hi:

Jedrzej to i zderzaki razem z wydechem musiał bym wyrzucić bo są od s4 i wrócić do serii :kwasny:... jak jest stylizowana na s4 to według mnie pewne elementy muszą tam się znajdować...:decayed:

nie zgadzam się z tym, że jak masz zderzaki i wydech założone to i znaczek od S4 musi być na 2.0TDI. po prostu to razi.. auto wygląda naprawdę ładnie, ale jak już wspomniałem - ważne, że Tobie się podoba bo właśnie Tobie ma się podobać :good: a ja mam po prostu swoje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać :decayed:

Zgadzam się z przedmówcą. Brak wycieraczki i znaczek S4 też do mnie nie przemawiają ale to Twoja bryka i forumowiczom wszystko pasować nie musi. Samochód ładny i z pewnością wzbudza zainteresowanie na ulicy.

Ps. Wentyle super sprawa. Sam od ładnych paru lat używam i już nie mógłbym założyć normalnych.

Opublikowano
  • Autor

racja panowie :) nie kazdemu wszystko musi sie podobać... no ale brak wycieraczki do mnie przemawia:wink:

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 22:53 ----------

auto nabiera charakteru,

jeszcze tablice wywal- na subtelne i jakiś mały znaczek klubu :wink:

jarku- co miałeś na myśli z tymi tablicami :wink:

Opublikowano

Z przodu tablicę wywalić i wstawić bleda :decayed:

albo bardzo cienkie, czarne, subtelne ramki które teraz będą pasować do autka, mały napis na boku lub z tyłu a-4 klub takie moje skromne zdanie...

innymi słowami- robi się powoli black low rider :naughty:

Opublikowano

Tylna tablicę przyklej tylko na tasme dwustronna.

Chodzi o to, zebyś ramke klubową wywalił i tyle :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w końcu mogę wykreślić ostatnią pozycję z "pakietu S4" jaką jest lotka :banan:

czymś trzeba było dociskać:decayed:

20130612_145041.jpg

i efekt końcowy...prawie go nie widać :facepalm: dlatego też nie kupował bym lotki w ASO:kwasny:

20130612_151726.jpg

20130612_151742.jpg

Opublikowano
  • Autor

eee tam szczerze to myślałem że różnica będzie bardziej widoczna... to taki raczej subtelny mod :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładne autko, mnie tylko razi przyciemnianie lamp,(taki wiejski Tuning sie na usta sunie) ale o gustach się nie dyskutuje, poza tym zazdroszcze takiej sztuki i życze pociechy z furmanki :wink:

Opublikowano

mnie sie cztery wydechy z tylu w 2.0TDI wogole nie podobaja na dodatek ochrzczone jeszcze znaczkiem S4 :facepalm: wybacz ale dla mnie to jak do polo wsadzac lusterka od m3 . Ale Twoje auto Twoja sprawa Tobie ma sprawiac frajde. Wizualnie jest super !

ps. Glupio tylko troche jak bedziesz sie meczyl z leonem DSG i toczyl boje z Octaviami i Insigniami majac 4kominy z tylu :grin:

Brak wycieraczki - nawet spoko.

Opublikowano

De gustibus est non disputandum… - O gustach się nie dyskutuje panowie :wink:

To tak jak z glebami w autach, mega wygląda, a zero praktyki.

Mi podoba się "Artura fura", ma jakiś styl, inny od serii, chociaż sam bym zrobił inaczej kwestia gustu (patrz pierwszy akapit)...

Opublikowano

de gustibus non est disputandum jak juz używamy łaciny :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

hejka. czy to z Tobą mijałem się dzisiaj w okolicy Baśki Vody?

pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor

zapewne :decayed: od wczoraj tu jestem :wink:

ale ciebie nie widziałem:kwasny:

Opublikowano

Za słabo sie rozgladasz :-D a w jakiej miejscowości jestes? :-)

Opublikowano
  • Autor

Baśka Voda

ee nie tak słabo bo po drodze kilka ramek forumowych widziałem-może byłem zauroczony widokami :decayed:

Opublikowano

dzięki za miłe spotkanko. fajnie było się poznać na żywo. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.