Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kompletuje braty i zastanawiam sie teraz nad nowa kierownica:) ze scietym dolem. Znalazlem na allegro przerabiane kierownice a4 pogrubione i wyprofilowane na kciuki czy ktos widzial ja na zywo??? moze ktos posiada taka co o niej myslicie???

Ps. wiem zaraz powiecie ze ladniejsza od TT moze i ladniejsza ale jakie koszta 2tys. sama kierownica(multifunkcyjna z lopadkami do biegow) tyle co ta ale tam jeszcze dochodzi cena AIR BAG 1tys.razem 3tys. a tu jednak ta cena air bagu odpada:):)

2025101830.jpg

Opublikowano

na zdjęciu wyglada całkiem spoko :) jak w rzeczywistości to nie wiem :) jakbym miał taka opcję to bym chyba brał :)

Opublikowano

Kiera elegancka, ale nie dałbym za nią 2000zł :gwizdanie:

Opublikowano

Bez przesady :wink4: kierę z poduszką TT/A3/R8 mozna wyrwać za 1600-1800 :)

Ten sprzedawca ma takie :arrow2:http://moto.allegro.pl/a3-s3-a4-s4-rs4-a6-s6-rs6-tt-tts-ttrs-kierownica-i2014167685.html

Opublikowano

No, to jakby nie patrzeć 400zł w kieszeni. Mi osobiście się ta z TT bardziej podoba, okrągły AIR BAG to jest to :naughty:

Opublikowano

chyba, że kolega chce koniecznie "jaśka" od B7 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tanie nie sa wiec jest troszke dylemat jaka wybrac te co ten koles robi fajnie sa obszyte i wyprofilowane

Opublikowano

Tanie nie sa wiec jest troszke dylemat jaka wybrac te co ten koles robi fajnie sa obszyte i wyprofilowane

Decyzja nalezy do ciebie :) jak ci sie podoba to bierz :wink4:

Opublikowano

Jaką kiere trzeba mu dać do tej firmy i wiecie ile mniej wiecej cene przeróbki ?

Opublikowano

Jaką kiere trzeba mu dać do tej firmy i wiecie ile mniej wiecej cene przeróbki ?

Pasuje przedzwonić tam :wink4:

Ja tyle wiem ze tam wykorzystuje sie element z kiery RS4 B7 .

Opublikowano

Jaką kiere trzeba mu dać do tej firmy i wiecie ile mniej wiecej cene przeróbki ?

Dajesz taką kiere jak chcesz zabrać - B7 3 ramienna i dostajesz taką samą tylko zmodyfikowaną.

Cena przeróbki ... od kwoty na allegro odliczają średni koszt zakupu takiej kierownicy np. na allegro.

Czyli w tym wypadku dajesz kierę i dopłacasz 1800 zł :naughty:

Ja tyle wiem ze tam wykorzystuje sie element z kiery RS4 B7 .

Grzegorz.. które elementy ? :decayed: :decayed: Bo ja to postrzegam w nieco inny sposób :tongue4:

Opublikowano
Grzegorz.. które elementy ? decayed decayed Bo ja to postrzegam w nieco inny sposób tongue4

Sam dół kiery :) i stąd ta cena 2000 PLN :wink4:

Mozna tez wystrugac z drzewa sandałowego :tongue4:

RS4.jpg

Opublikowano

2025101830.jpg

Sam dół kiery :) i stąd ta cena 2000 PLN :wink4

A gdzie na tym zdjęciu widzisz chromową nakładkę ? :decayed:

Cena wynika z czegoś innego drogi kolego :cool1:

Ps. Była taka nakładka na dół kierownicy za 150 zł na allegro..jakiś miesiąc temu :wink4:

Cena ceną.. spójrzcie na to .

http://www.ebay.pl/itm/PORSCHE-CAYENNE-955-957-CARBON-NAPPA-LEDER-SPORT-LENKRAD-/250861865771?pt=DE_Autoteile&hash=item3a68884b2b

http://www.ebay.pl/itm/MERCEDES-W204-C63-AMG-CARBON-ALCANTARA-SPORT-LENKRAD-/250482542934?pt=DE_Autoteile&hash=item3a51ec4956

Opublikowano
  • Autor

Dzwonilem do niego mowi ze jak mu podesle swoja to opusci 200zl pfff to ja wole swoja sprzedac osobno multifunkcyjna z lopadkami troszke wiecej warta :):):) a ze byly jakies gdzies tam dokladki to podeslijcie gdzie je kupic a nie ze kiedys tam gdzies byly:)) troszke duzo chce to prawda ale nie sadzicie ze fajnie ona wyglada??? cena by pewnie byla tez nizsza gdyby kompletne od tt nie staly tez w cenie proste

Opublikowano

a ze byly jakies gdzies tam dokladki to podeslijcie gdzie je kupic a nie ze kiedys tam gdzies byly:))

ale po co Ci dokładki jak nie masz wyprofilowanej pod nią kiery (?) :decayed:

Samymi nakładkami płaskiego dołu nie zdziałasz :tongue4:

to ja wole swoja sprzedac osobno multifunkcyjna z lopadkami troszke wiecej warta

Bo już każdy rzuci się na samo multi jak całą kierę można wyhaczyć za 150 zł :decayed:

troszke duzo chce to prawda ale nie sadzicie ze fajnie ona wyglada???

Fajnie..za niedługo będę miał podobną tylko czekam na ori kierownicę z B6 :decayed:

cena by pewnie byla tez nizsza gdyby kompletne od tt nie staly tez w cenie proste

Cena była by niższa gdyby nakład pracy i środków na zrobienie takiej kiery był niższy :wink4: Kiery od TT nie mają tu raczej większego znaczenia.

Opublikowano
  • Autor

No kolego znalazlem ta dokladke 188$ czyli niewiem czy to dobry pomysl:):) poniewaz zakup ta dokladke potem zepsuj kierownice aby ja przerobic i daj do obszycia. Niewiem jaki by byl efekt koncowy. kupujac u niego placisz niby dosc duzo 2tys ale masz z tego co widac niezle wykonanie i jeszcze swoja kierownice do sprzedania. [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 00:58_________________________________________________Ps. Do raggamana pokaz gdzie mozna znalezc kiere multifunkcyjna z lopadkami za 150zl ja takich nie widzialem:???:)

Opublikowano

niewiem czy to dobry pomysl:)

Nie dobry bo..

potem zepsuj kierownice

i

efekt koncowy.

Będzie bardzo kiepski :)

kupujac u niego placisz niby dosc duzo 2tys ale masz z tego co widac niezle wykonanie i jeszcze swoja kierownice do sprzedania.

Dokładnie ;)

Opublikowano
  • Autor

jak bedziesz mial podobna ori audi nie jaze czyli jaka?? nie draznij sie :hi:

to ta nakladka tylko podchodzi jak juz jest kiera plaska???

jeszcze do niego zadzwonie spytam czy moze byc dol alu a reszta skora

Opublikowano

jak bedziesz mial podobna ori audi nie jaze czyli jaka??

Czekam na kierownicę od B6, którą wyprofiluje sobie sam :)

to ta nakladka tylko podchodzi jak juz jest kiera plaska???

jeszcze do niego zadzwonie spytam czy moze byc dol alu a reszta skora

No a jak nałożysz nakładkę jak masz płaski dół ? :)

Pewnie odpowie Ci, że może być... od ceny na allegro ( 2500 zł ) odejmij 200 zł :decayed:

Te kierownice nie są tanie bo sama technologia robienia kierownic nie jest tania.

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak jesli z tej tej aukcji za 950zl to podoba mi sie ta rs4 z aluminiowym dolem tylko jest taki problem ze nie ma ona lopatek do zmiany biegow i nie ma tych multifunkcyjnych obkretel tylko jakies przyciski niewiem jak to dziala ale nie ma chyba tych wszystkich tam funkcji wiec chyba zostane przy tej za 2tys

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.