Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Co jest w tym katalizatorze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aV2OnRIJ.jpg

Pq167jEr.jpg

aV2Oos7S.jpg

Pq167r7S.jpg

Znalazłem na szrocie kata z plecionką (50zł) z zewnątrz ma się super.Natomiast to co jest w środku nie przypomina ceramicznego tworu lecz jakąś siatkę metalową.Może ktoś widział coś podobnego.Co to jest???

Opublikowano

Moze to kawalki wirnika turbiny?

Opublikowano

wydlubac i sprzedac :> za pokruszony monolit placa 190zl/kilo (ten z AFN wazy w granicach 0.6Kg, czyli jeszcze zarobisz na tym kacie... a z niego i tak juz nic nie bedzie)

Opublikowano

dokladnie waga to 640g z AFN-a ale razem z ta cala obudowa jak na zdjeciach,takze monolitu jest tam ok 500g

Opublikowano

Nic nie rozbierac!!!!!! W calosci jest wiecej wart!! :evil:

Panowie odbiegacie zupełnie od tematu

[cayenne]

Opublikowano
  • Autor

ale ja mam zamiar go zamontować u siebie, ciszej będzie .............jeździłem już bez kata i pewien mechanior powiedział mi że pada od tego turbina (nie wiem czy to prawda)

Opublikowano

pewien mechanior

no właśnie :naughty:

Nie założyłbym tego kata do siebie nawet jakby mi dopłacali. To nie ma sensu. Ten ze zdjęć jest zapchany syfem. Sugeruje jeździć bez kata :th:

Opublikowano

zgadza sie ten ze zdjecia jest calkowicie niedrozny,ja bym go rozcial,wyciagnal srodek- wlozyl rurke perforowana,zaspawal i zalozyl spowrotem do autka z rurka bedzie cichszy

Opublikowano

zgadza sie ten ze zdjecia jest calkowicie niedrozny,ja bym go rozcial,wyciagnal srodek- wlozyl rurke perforowana,zaspawal i zalozyl spowrotem do autka z rurka bedzie cichszy

bardzo dobra rada :th:[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 13:25 _________________________________________________nie będzie widac, że kata nie ma :cool:

Opublikowano

zgadza sie ten ze zdjecia jest calkowicie niedrozny,ja bym go rozcial,wyciagnal srodek- wlozyl rurke perforowana,zaspawal i zalozyl spowrotem do autka z rurka bedzie cichszy

po co sie z tym tak pieprzyc ....

ja uzylem takiego oto narzedzia do regeneracji katalizatorów : :evil:

3813e132aede352bm.jpg

Opublikowano

zgadza sie ten ze zdjecia jest calkowicie niedrozny,ja bym go rozcial,wyciagnal srodek- wlozyl rurke perforowana,zaspawal i zalozyl spowrotem do autka z rurka bedzie cichszy

po co sie z tym tak pieprzyc ....

ja uzylem takiego oto narzedzia do regeneracji katalizatorów : :evil:

3813e132aede352bm.jpg

nie zle takiego narzedzia nawet w ASO nie uswiadczysz :polew:

Opublikowano

zgadza sie ten ze zdjecia jest calkowicie niedrozny,ja bym go rozcial,wyciagnal srodek- wlozyl rurke perforowana,zaspawal i zalozyl spowrotem do autka z rurka bedzie cichszy

po co sie z tym tak pieprzyc ....

ja uzylem takiego oto narzedzia do regeneracji katalizatorów : :evil:

3813e132aede352bm.jpg

A pojecie ciśnienie zwrotne jest ci znane ??

Opublikowano

A pojecie ciśnienie zwrotne jest ci znane ??

tak .. jest mi znane ....

Opublikowano

zgadza sie ten ze zdjecia jest calkowicie niedrozny,ja bym go rozcial,wyciagnal srodek- wlozyl rurke perforowana,zaspawal i zalozyl spowrotem do autka z rurka bedzie cichszy

po co sie z tym tak pieprzyc ....

ja uzylem takiego oto narzedzia do regeneracji katalizatorów : :evil:

3813e132aede352bm.jpg

dokładnie tak samo zrobiłem :>

Opublikowano

A pojecie ciśnienie zwrotne jest ci znane ??

tak .. jest mi znane ....

To jak ono działa w takim razie gdy średnica rozpręzania spalin z około 2,5" robi się w 3,5" ?? :naughty: a potem znowu w jakies 2,25" ?? :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.