Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Postaram sie troszkę opisać moją strzałę.

Jest to A4 B6 z listopada 2002r. Wersja nadwozia Avant. Skrzynia 5-cio biegowa. Kod silnika to AWX

Wyposarzenie :

- Elektryczne szyby przód

- Wielofunkcyjna kiermana

- Pełen Fis

- Pakiet oświetlenia

- Żaluzje w tylnych drzwiach

- Audi Symphony II z 6 CD Changer

- Schowki pod fotelami

- Schładzany schowek

Moje mody:

- Gwint

- Ściema

- tył bez oznaczeń

- Przyciemnione tylne lampy

- czerwona alkantara na dekorach , czarna na suficie i slupkach

- Felgi Fat Fives by Ronal 8,5x18 opony 215/40/18 = Lekki naciąg

- tempomat POWERED BY MLODY_DROG

- Ramki grilów w czarnym macie

- adapter na iPhona do Symphony II

- Brak tylnej wycieraczki

- Kierownica w gładkiej i perforowanej skórze, gałka z a3 sline , wyszystko przeszyte czerwoną nicią, ręczny w perforze

- remap by 7agan 153,5 330Nm

- Pomalowane dokładki pod kolor auta

- Lusterka na biało

- brak relingów

- Fotele Sport z B7

- Włącznik świateł Passat/Polo chrom

Plany:

- czarne srodki lamp przednich

img5247m.jpg

img5246d.jpg

img5235vf.jpg

img5232v.jpg

img5227hdr.jpg

img5227e.jpg

img5219f.jpg

img5217p.jpg

img5214.jpg

img5211kx.jpg

img5208a.jpg

img5202y.jpg

img5175p.jpg

Foty by Mlody_Drog

Opublikowano

Fajne auto, dobry kolor, dobra baza do rezania :naughty:

Opublikowano

Ładne auto i w słusznym kolorze :kox: tylko kierownicę ktoś ci źle zamontował :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ładne auto i w słusznym kolorze :kox: tylko kierownicę ktoś ci źle zamontował :decayed::wink4:

Złośliwi nazywają takie egzemplarze bublami hehe

Opublikowano

ciekawe jak to sie jezdzi po prawej stronie hehehe

bardzo ladny kolorek pogratulowac a pare modow cie czeka widze :)

szerokosci

Opublikowano

nie wyobrażam sobie jazdy z kierą po prawej stronie... :mysli:

pewnie szybko zaliczyłbym dzwona :polew:

Opublikowano

Kolor miazga :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak jestem w Polsce to przez pare km mam wrazenie ze jade po "złej" stronie ale po chwili juz jest ok kwestia przyzwyczajenia

Opublikowano

a nie miałeś na początku problemu jak usiadłeś za kierownicą anglika ze zmianą biegów lewą ręką? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci że moim zdaniem lepiej się zmienia lewą ręka jak jesteś prawo ręczny bo prawą pewniej wtedy trzymasz kiermane, zawsze jak jestem w Polsce to na początek szukam wajchy zmiany biegów w drzwiach ehehh

Opublikowano

ile % masz sciemnione szyby?

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to 30% przepuszczalności światła

Opublikowano

Ładne autko gratuluje! Jak dla mnie kolorek SUPER! Miłego rezanka ( Ściagnij tą lotke z klapy i załóż ori, bo nie zmienia sie lini stylistycznej Audi i dokładki prosza sie o kolorek). Pozdrawiam

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

pare zmian :

- Zawieszenie od FK (spreżyny i armotyzatory) -35mm -40mm - Teraz gwint Raceland

- Carbonowe dekory ( oklejone folią Carbonową) - Będzie zmiana na niebieską ala alkantare

- Nowe Felgi 17" + nowe opony 225/45/17 - Teraz 19" 215/35/19

- remap by 7agan - 153,5 KM i 330 Nm

- wydech z 2.5 tdi oraz końcówki Ultera (Kupione, montaż na lato w PL)

- tylna dokładka na dwie rury - Kupiona czeka w PL na założenie

- Fotele z B7 sport podgrzewane ( kupione od kolegi siemiana

- nowy klimatronik z opcja grzanych foteli tez od siemiana

9792bd2a7a35eea3m.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nowe foty

4b99cf1dc694140am.jpg

8ad767c6932aef3am.jpg

27fd36e2072edafam.jpg

26a1f3854329b72cm.jpg

5cb51e451f3ff975m.jpg

882362cb0e767fc8m.jpg

4b51363adb28a01fm.jpg

6b129b234398df62m.jpg

---------- Post dopisany 31-05-2012 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 16:00 ----------

dscf1950.jpg

<br /><br />

Wpadła nowa fela

Fat Five w białym kolorze i wywaliłem wycieraczkę z klapy bagażnika

zdj_cie_2.jpg

<br /><br />

Opublikowano

fele :kox: powodzenia w modach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Plany na czerwiec-lipiec 2012

- dokładki w kolor

- środek sport z b7 + klimatronik na grzane stołki

- podsufitka i słupki w czarnej ala' alkantarze

- dekory w niebieskiej ala' alkantarze

- wydech od 2.5 tdi + końcówki Ulter 90mm

- wywalenie lotki z dachu

- malowanie środków lamp ( jak Młody pomoże )

- tylny zderzak z 1.8T

- wywalenie relingów

- gałka z Audi a3 S-line

- wywalenie znaczka audi z tylu

- przedni grill w czarny mat a znaczek w srebro lub biało

to chyba tyle mam nadzieje ze to ogarnę przed Fermoy :P

Opublikowano

no to czekamy na relację :banan: myślę, że biały znaczek do tych felg będzie git! :hi:

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem dodać ze będą białe lusterka potem zadecyduje czy robić jeszcze biały znaczek czy nie

Opublikowano

siemka Łukasz witam tu na forum :thumbup1: plany niezle i furka robi robote na tej feldze :slina:

Opublikowano

co to za felgi te czarno srebrne 19"? ile za nie dałeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.